Top hledané
Výsledky (0)
Filmy, ve kterých se letos na karlovarském festivalu objeví tyhle krásky

Nejlepší outfity hereček filmů promítaných v Karlových Varech: růžovka Issová nebo odvážná Švédka

Kateřina Ostrejšová
19. srpna 2021
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Martha Issová

55. ročník mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech odstartuje už zítra! Představí se celkem 127 celovečerních a dokumentárních filmů, což je podle organizátorů o 25 filmů méně, než tomu bylo doposud.  „Myslíme si, že redukci 25 filmů běžný divák nepozná. A ocení fakt, že bude moci určitý titul zhlédnout až pětkrát," uvedl umělecký ředitel festivalu Karel Och. My vám dnes představíme pět hereček v rolích filmů, jež  se na festivalu budou promítat. A tyhle outfity se jim opravdu povedly!  

Martha Issová - film Zátopek  

Otevřít v galerii (11)
Martha Issová
Martha Issová Zdroj: David Kundrát, Martin Hykl / CNC / Profimedia

Drama Davida Ondříčka, které zachycuje životní příběh českého vytrvalce a olympijského šampiona Emila Zátopka. Muž, který zapsal Československo do nezapomenutelných sportovních dějin. Běžeckého velikána ztvární Václav Zneužil, po jeho boku si zahraje Martha Issová. Snímek se bude promítat v pátek od 20 hodin v Karlovarském městském divadle.  

Prodej bytu 2+kk (3+kk), Praha 3 Žižkov - 69m2
Prodej bytu 2+kk (3+kk), Praha 3 Žižkov - 69m2, Praha 3

A právě herečka Martha Issová ozdobila červený koberec ve Varech už několikrát, nás ovšem nejvíce očarovala v roce 2015, kdy oblékla růžovou sukni s výrazným fialovým vrškem. Říká se, že nejlepším doplňkem je úsměv, což platí i v jejím případě. Každopádně od nás dostává za tenhle výběr 10 z 10.  

Sukně značky LoulouPřejít na e-shop
Zdroj: Farfetch
Sukně značky Loulou
Top značky ReformationPřejít na e-shop
Zdroj: Farfetch
Top značky Reformation

Sukně: 9 750 Kč 

Top: 4 250 Kč

Noomi Rapace - film Ada 

Otevřít v galerii (11)
Noomi Rapace
Noomi Rapace Zdroj: Profimedia

Jenom o hodinu později se spustí reproduktory v Kině Čas, kde se bude hrát švédsko-polský snímek Ada. Bezdětný pár, kterému na opuštěné farmě dělá společnost pouze stádo ovcí. Život Marie a Ingvarda se ale změní, když ve stodole objeví opuštěného novorozence. V hlavní roli Noomi Rapace.  

A právě tahle švédská herečka mění svoji image doslova jako chameleon! Bylo opravdu těžké vybrat nejpovedenější look, když jsme ale uviděli tenhle žlutý kabát, už nebylo potřeba hledat dál! Rapace má opravdový smysl pro detail a hlavně barvy. A naprosto zbožňujeme, jak nenásilně sladila šaty, kožich i lodičky, aniž by působila jako žlutý kanárek.  

Kabát značky Sylvie SchimmelPřejít na e-shop
Zdroj: Farfetch
Kabát značky Sylvie Schimmel

Kabát: 81 100 Kč

Ursula Strauss - snímek Princ  

Otevřít v galerii (11)
Ursula Strauss
Ursula StraussZdroj: Profimedia

Kurátorka Monika a imigrant Joseph z Konga. Zřejmě se neměli nikdy potkat, osud ale rozhodl jinak. Seznámí se během policejního zátahu v baru, a právě tam přeskočí první jiskra. Jejich love story ale nebude tak úplně jednoduchá. V hlavní roli Ursula Strauss, kterou na plátně budou mít diváci možnost vidět v sobotu od 20 hodin ve Velkém sále.  

Německá herečka se také umí pěkně odvázat a nás rozhodně přesvědčila v modrém overalu, který jen tak nepřehlédnete! Zajímavé řešení rukávů, ještě zajímavější materiál. Ne nadarmo se říká, že modrá je dobrá.  

Tilda Swinton - film Last And First Men 

Otevřít v galerii (11)
Tilda Swinton
Tilda SwintonZdroj: Profimedia

Audiovizuální sci-fi báseň Jóhanna Jóhannssona se odehrává v daleké budoucnosti, kde lidstvo už neexistuje, zahynulo. V černobílém snímku se představí jedinečná herečka Tilda Swinton. V Karlových Varech bude mít premiéru v neděli od 18 hodin v Kině Čas.  

Britská držitelka Oscara je v móde hodně vybíravá a většinou volí volnější střihy. V každém případě je ovšem extravagantní! A to předvedla i letos na filmovém festivalu v Cannes, kde se objevila hned v několika outfitech. Nás nejvíc zaujal modrý kostýmek s širokými rameny – trend letošního roku. Vypadala elegantně, ale stále sama sebou.  

Sako značky Harris Wharf LondonPřejít na e-shop
Zdroj: Farfetch
Sako značky Harris Wharf London
Kalhoty značky PinkoPřejít na e-shop
Zdroj: Farfetch
Kalhoty značky Pinko

Sako: 13 000 Kč

Kalhoty: 4 250 Kč

Alena Mihulová - film Atlas ptáků  

Otevřít v galerii (11)
Alena Mihulová
Alena Mihulová Zdroj: Profimedia

Majitel technologické firmy je velkým workoholikem a své práci podřídil celý život. Tenhle fakt si ale uvědomí až ve chvíli, kdy se věci přestanou vyvíjet podle plánu. V hlavní roli Miroslav Donutil, po jeho boku Alena Mihulová. Legendy české kinematografie se na plátně představí v neděli od 20 hodin ve Velkém sále.  

Herečka Alena Mihulová bývá, co se týče oblečení, většinou dost přízemní. Má ráda klasický styl, žádné velké výstřednosti. O to víc ji chceme pochválit za róbu, kterou zvolila v roce 2018. Bílé obtažené šaty ji dělaly skvělou postavu a drobné kytičky ji zase omladily. Sladěné psaníčko s brýlemi - takhle ano.  

Bílé šaty značky Talbot RunhofPřejít na e-shop
Zdroj: Farfetch
Bílé šaty značky Talbot Runhof

Šaty: 35 500 Kč

Věříme, že už se stejně jako my nemůžete dočkat, jaké outfity a róby přinese letošní ročník. Po loňské koronavirové pauze se máme rozhodně na co těšit! A LP-Life u toho bude přímo na místě, takže nás nezapomeňte sledovat. Vidíme se v Karlových Varech.  

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze