Top hledané
Výsledky (0)
Filmový festival v Karlových Varech se nápaditými modely jenom hemží - někteří přítomní se ale do vkusu celé akce moc netrefili a ukázali víc, než zamýšleli.

Nejodvážnější outfity festivalu ve Varech. Komu se sázka na nahé tělo vyplatila a kdo ukázal víc, než se hodilo?

Barbora Večeřová
09. července 2022
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Speciální rubrika
Eliška Dospivová

Móda a filmový festival jdou společně ruku v ruce. Každým rokem je zde k vidění čím dál více odhalených modelů. Kterým přítomným dámám se sázka na odhalená těla vyplatila, a které se do vkusu celé akce vůbec netrefily? Podívejte se s námi na ty nejodvážnější outfity letošního 56. ročníku. 

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Barbora Večeřová
módní redaktorka
Klikněte zde
Anděla Vostrá
druhý názor
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Barbora Večeřová

Eliška Dospivová ukázala, že ani odhalené tělo nemusí působit vulgárně 

Otevřít v galerii (3)
Eliška Dospivová
Eliška DospivováZdroj: Profimedia

Bývalá modelka a ex-manželka miliardáře Marka Dospivy na sebe během úvodního ceremoniálu strhla pozornost snad každého, kdo měl možnost ji zahlédnout. Nepatří sice k těm nejznámějším účastníkům, už teď je ale jasné, že na ni přítomní hosté jen tak nezapomenou. Na červený koberec se rozhodla vynést šaty, které by se snadno daly označit za nejodvážnější model zahájení letošního ročníku slavného festivalu. Černé šaty s nízkým pasem si modelka navrhla sama. Odhalené břicho v kontrastu s rolákem a dlouhými rukávy a černými rukavicemi vytváří neobvyklou kombinaci, která ačkoliv je velmi odvážná, nepůsobí vulgárně a připomíná tak trochu styl módní ikony Kim Kardashian. Řekli byste, že má Eliška dvě dcery? Po pohledu na její svalnaté břicho se tomu totiž dá věřit jen velmi těžko. Model opravdu není pro každého, Eliška si to se svou postavou ale může dovolit. 

Byt k pronámu Staré město 192m
Byt k pronámu Staré město 192m, Praha 1

Tereza Ramba jako éterická víla

Otevřít v galerii (3)
Tereza Ramba
Tereza RambaZdroj: HerminaPress

Jednoduché a vkusné, ale zároveň sexy a tak trochu éterické. To všechno byly šaty, které vynesla na červený koberec známá herečka Tereza Ramba. Dlouhou saténovou róbu kimonového střihu doplnila krásná herečka výrazným řetízkem, který ji volně splýval do hlubokého výstřihu a donutil tak nejedno oko zklouznout pohledem právě tam. I přes opravdu velký výstřih šaty působí elegantně, rozšířené rukávy z Terezy dělají vílu, jedinou černou tečkou na jinak krásném outfitu je uzel v pase, který je zbytečný a neplní ani žádnou praktickou roli. 

Andrea Verešová odvážnější modely zkrátka umí

Otevřít v galerii (3)
Andrea Verešová
Andrea VerešováZdroj: Profimedia

Kdo jiný by si poradil s takto odvážným outfitem tak, jako to udělala Andrea Verešová? Andrea to zkrátka s odvážným oblečením umí, je to její styl a sedí jí opravdu skvěle. Stejně jako v případě Elišky Dospivové ukázala bývalá modelka, že na sobě neustále pracuje a při výběru outfitu si může dovolit ledacos. Letos vsadila Andrea na odhalená záda s velmi hlubokým střihem, které odhalily, že spodní prádlo si pod takové šaty opravdu vzít nemůžete. Bílá barva se hodí k události formátu filmového festivalu, světlé šaty doplnila třpytivými botami a masivními náušnicemi. Pochválit musíme také výběr účesu, vyčesaný vysoký drdol je příjemným zpestřením už trochu nudných klasických vln. 

 

Barbora Večeřová

Názor PROTI PROUDU: Anděla Vostrá

Veronika Kašáková ukázala víc, než by chtěla

Otevřít v galerii (4)
Veronika Kašáková
Veronika Kašáková Zdroj: Profimedia

Pokud Veronika Kašáková toužila po co největší pozornosti, účel tyhle šaty splnily. Jejich hlavním problémem je, že velice snadno ukáží i to, co jejich majitelka nechce. A to přesně se stalo i Veronice, když jí neposedné šaty podivného střihu sklouzly trochu vedle a modelka ukázala celému světu (nebo minimálně všem, které zajímá filmový festival) jedno ze svých prsou. Pro příště doporučujeme náplasti na prsa, nebo raději jiné šaty! 

Kristýna Schicková se zřejmě chtěla pochlubit těhotenstvím 

Otevřít v galerii (4)
Kristýna Schicková
Kristýna SchickováZdroj: Profimedia

Kristýna Schicková si asi chtěla zahrát na českou Rihannu, která i v době těhotenství nosila odvážné kousky. To se jí ale příliš nepovedlo. Česko prostě není Amerika a událost, na kterou Kristýna tyhle šaty vynesla, k takovému střihu prostě nesedí. Chápeme, že radost z těhotenství asi chtěla vykřičet celému světu, v tomhle případě by možná stačilo položit si při focení na bříško ruku, jako to dělá většina nastávajících maminek. 

Radka Třeštíková šlápla úplně vedle 

Otevřít v galerii (4)
Radka Třeštíková
Radka TřeštíkováZdroj: HerminaPress

Radka Teštíková by raději měla zůstat u psaní knížek, které ji jde, a módu přenechat povolanějším. Nemůžeme ji upřít perfektní postavu, na které i ve svém věku nepochybně dře. Proč jí ale připadalo, že něco, co vypadá jako ubrus a crop-top, který by se většina lidí zdráhala obléct i ven s odpadky, je vhodnou volbou na zahájení filmového festivalu? Outfit na takovouhle akci opravdu vypadá jinak. Spisovatelka se po kritice na sociálních sítích ohrazovala vybočením z davu. Tomu samozřejmě fandíme - co ale zkusit příště z davu s něčím slušivým, vkusným, a hlavně něčím, co neevokuje prostřený stůl v hospodě třetí cenové? 

Denisa Spergerová mohla jít rovnou nahá 

Otevřít v galerii (4)
Denisa Spergerová
Denisa SpergerováZdroj: Profimedia

Denisa Spergerová je pár měsíců po porodu opravdu kus, to se jí musí nechat. Co mají být ale tyhle šaty, to opravdu netušíme. Nemyslíme si totiž, že odhalování intimních partií patří na červený koberec nebo na jakoukoliv jinou veřejnou akci. Na tom se s Denisou asi neshodneme.

 

Anděla Vostrá
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze