Top hledané
Výsledky (0)
Soukromé školství znamená prestiž, kvalitní vzdělání a skvělou budoucnost. Představujeme nejluxusnější francouzské školy.

Nejprestižnější soukromé školy v Paříži mohou stát až 800 000 ročně

Simona Deutou
30. května 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Princ William s manželkou Kate podpořují děti Bristké školy v Paříži.

Kvalitní vzdělání je základ pro budoucí život našich dětí. Protože pro ně chceme to nejlepší, mnohdy platíme nemalé peníze soukromým školám. Ty v Čechách stojí přibližně 300 000 - 470 000 Kč/rok. Zdá se vám to moc? Představujeme vám prestižní francouzské školy, kde se platí dvojnásobek!

Britská škola v Paříži připraví vaše děti vládnout světu!

Poskytuje nadstandartní vzdělávání pro děti 50 národností, od úrovně mateřské školy až po vstup na univerzitu. Akademické osnovy jsou založené ve Spojeném království, tím usnadňují převod do britských mezinárodních škol po celém světe. Škola rozvíjí individualitu, disciplínu, zodpovědnost a vzájemný respekt ke kulturám. Je podporovaná královskou rodinou.

Školní roční poplatky jsou od 494 000 Kč za mateřskou školku a 800 000 Kč za předuniverzitní studium.

Pronájem Luxusního mezonetu 2+kk, Praha
Pronájem Luxusního mezonetu 2+kk, Praha, Praha 1

Ermitage učí čestnosti a empatii

Ermitage je kosmopolitní komunita, která kromě špičkového vzdělání klade velký důraz na mentální stránku studentů. Rozvíjí v dětech zdravou mysl, kritické myšlení, vede je k vzájemnému porozumění, empatii, otevřenosti a čestnosti.

Školu navštěvují žáci vyšších vrstev i potomci královských rodin ve věku od 3 do 16 let.

Pokud student ve škole bydlí, platí 750 000 Kč/rok. V případě denního studia je to od 80 000 do 140 000 Kč/rok.

Absolventi Ecole des Roches jsou předurčeni k úspěchu!

Luxusní škola se nachází v Normandii a vítá studenty všech národností ve věku od 6 do 18 let. Její absolventi vynikají v politických, ekonomických a kulturních profesích a zahrnují známá jména jako rodiny Colette, Fuentes, Cousteau, Hermes, Dassin, Escudero, Borotra a Pironi.

Roční školní poplatek je od 310 00 Kč/rok za denního studenta až do 850 000 Kč za studenta, který je ubytován ve školním internátu.

Každá z těchto škol nabízí také velké množství luxusních volnočasových aktivit jako golf, jízdu na koni, hodiny klavíru, šachy a pod. 

Francie je známá vysokou úrovní školství nejen v soukromných, ale i ve státních školách. Francouzi jsou ochotní vzít si i hypotéku na to, aby mohli prvotřídní vzdělání platit.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
British school of Paris
38, quai de l'Ecluse 78290 Croissy-sur-Seine France
+33 (0)1 34 80 45 94