Top hledané
Výsledky (0)
To nejzajímavější z letošních cen MTV

Nejzajímavější momenty MTV VMA: Jack Harlow a Fergie, nová hudba Taylor Swift nebo cenzura Måneskin

Barbora Večeřová
30. srpna 2022
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Jack Harlow a Fergie

Předávání hudebních cen MTV VMAs je již minulostí, a my už se nemůžeme dočkat dalšího ročníku. Pojďme si společně připomenout ty nejzajímavější momenty, které byly v Prudential Center v Newarku k vidění. 

Společné vystoupení Jacka Harlowa a Fergie

Jeden ze tří moderátorů celého večera Jack Harlow si udělal pauzu od moderování a otevřel celou večerní show s bývalou zpěvačkou Black Eyed Peas Fergie s hitem First Class. Pro Fergie šlo o první vystoupení po čtyřech letech, a my musíme uznat, že šlo tedy o velmi stylový comeback! A proč si dvojice zazpívala právě tuhle písničku? Hit First Class, který nyní najdeme snad v každé hitparádě, nazpívala poprvé právě ona. 

Otevřít v galerii (4)
Jack Harlow byl jedním z moderátorů večera
Jack Harlow byl jedním z moderátorů večeraZdroj: Profimedia
Prodej luxusní vily, Praha 6 - Nebušice – 312
Prodej luxusní vily, Praha 6 - Nebušice – 312, Praha 6

(Ne)oprávněná cenzura Måneskin?

Během živého vystoupení se může stát cokoliv. Své o tom už ví i hvězdná italská kapela Måneskin, která v rámci předávání cen vystoupila se svým hitem Supermodel. Během vystoupení totiž spadl baskytaristce Victorii de Angelis z ramene třpytivý černý top a byla tak odhalena její prsa. MTV rychle zaskočila a diváci u televizí tak viděli zbytek vystoupení s cenzurou. To ale rozpoutalo živou diskuzi na sociálních sítích. Někteří lidé poznamenali, že nerozumí tomu, proč by se měla ženská prsa cenzurovat, když například hlavní zpěvák Damiano David na podium přišel pouze v krátkých kraťasech. 

Otevřít v galerii (4)
Måneskin byli cenzurováni, vyvolalo to bouřlivé reakce
Måneskin byli cenzurováni, vyvolalo to bouřlivé reakceZdroj: Profimedia

Taylor Swift hvězdou večera 

Nejen, že si Taylor Swift odnesla domů cenu za Video of the Year za svůj hit All Too Well, ale ještě k tomu při své děkovné řeči ocenila ostatní ženy z hudební branže. Zmínila například mladičkou zpěvačku Oliviu Rodrigu nebo rapperku Doju Cat, a vyjádřila radost z toho, že jsou poprvé mezi režiséry nominované také čtyři ženy. Mimo to také oznámila, že se velmi brzy můžeme těšit na její nové album Midnights. Vyjít by mělo v říjnu letošního roku. 

Otevřít v galerii (4)
Taylor Swift ocenila své kolegyně
Taylor Swift ocenila své kolegyněZdroj: Profimedia

Kapela Blackpink a její první show na předávání cen

Ještě před tím, než si kapela Blackpink odnesla domů ocenění, vystoupila vůbec poprvé před americkým publikem na předávání MTV Video Music Awards se svým hitem Pink Venom. Není divu, že si kapela vysloužila potlesk vestoje! 

 

Bad Bunny přijal cenu v rámci svého vystoupení na legendárním stadionu a políbil tanečníka

Bad Bunny sice nemohl být u předávání osobně, protože zrovna konvertoval v rámci své tour na legendárním Yankees stadionu, i tak si ale cenu převzal. A to na dálku. Ze stadionu se skrz videohovor ocitl v sále Prudential Center v Newarku a se soškou v ruce potěšil jak svoje fanoušky na koncertě v rámci své World’s Hottest Tour, tak všechny, kdo sledovali VMAs. Bad Bunny je prvním neanglicky mluvícím umělcem, který byl oceněn jako Umělec roku! Celé vystoupení pak uzavřel polibkem s jedním ze svých tanečníků. 

Otevřít v galerii (4)
Bad Bunny převzdal cenu na dálku
Bad Bunny převzdal cenu na dálku Zdroj: Profimedia

Zdroje: people.com, variety.com, hollywoodlife.cz, mtv.com 

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze