Top hledané
Výsledky (0)
V roce 2023 celebrity prodávaly úchvatné nemovitosti - kdo si přišel na nejvíc peněz?

Domy, které se už slavným nehodily: Affleck měl doma divadlo, obchodní magnát zámek pro princezny

Denisa Zajíčková
22. prosince 2023
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Jennifer Lopez a Ben Affleck tvoří šťastný pár

Ani v loňském roce nebyla o dramata nouze. A jak už to bývá, když se děje život, prodávají se i nemovitost. Podívejte se na ty nejluxusnější na světě, kterých se majitelé snažili zbavit za každou cenu. Co je k tomu vedlo? 

Sidney Frank si v domě vybudoval prostornou garáž
Helen Mirren nabídla svůj dům za 17 milionů dolarů
Helen Mirren ve filmu Bílé ptáče
Jennifer Lopez a Ben Affleck si potrpí na luxus

Luxus a okázalost - to spojuje domy, kterých se letos snažily světové celebrity zbavit. Omrzely je. Za kolik se objevily na trhu? A stálo to vůbec za to? Nejen, že v některých je garáž pro třicet aut a velké divadlo, obvyklým standardem je letní dům nebo vlastní kino!

Prodej luxusní vily, Praha 6 Hanspaulka – 748
Prodej luxusní vily, Praha 6 Hanspaulka – 748, Praha 6

Sidney Frank a dům pro princezny 

Obchodní magnát Sidney Frank prodával v tomto roce sídlo, kde mohl umístit do garáže až třicet aut - splněný sen každého automobilového fanouška! Navíc vypadá jako dům pro princezny, a tak ho každá žena jistě ocení. Miliardářovo sídlo má 10 ložnic, 16 obrovských koupelen, dalších 5 menších, knihovnu, posilovnu, vinný sklípek i dva bazény. Dům se nachází na pozemku, který nabízí dokonalé soukromí, má pěstěné trávníky a vzrostlé hortenzie na okrasu. Zkrátka ideální na každou zahraní party!

Při vstupu do nemovitosti hosty přivítá velké dvojité schodiště, mramorové kostkované podlahy a velký lustr. Hlavní obývací pokoj, jeden ze čtyř, je oslavou elegantních dřevěných interiérů, pohodlných pohovek a krásného baru, na kterém si dát na konci dne skvělý vychlazený drink.

Pro ty, kteří pracují z domova, má dům soukromou kancelář i knihovnu se žebříkem, abyste dosáhli na každou knihu, na kterou dostanete zálusk. K prostorné kuchyni s velkým středovým ostrůvkem patří nejen malá jídelna, ale také úchvatný výhled na pozemek, kde si vychutnáte snídani za jakéhokoliv počasí. Je však dostatečně formální, abyste mohli hostit vážené obchodní partnery.

Vedle hlavní budovy se nachází dům u bazénu se samostatnou kuchyní a koupelnou pro hosty, doplněný dvěma dalšími samostatnými bazény.

Otevřít v galerii (2)
Sidney Frank žije v luxusu
Sidney Frank žije v luxusuZdroj: Profimedia

Láska Jennifer Lopez a Ben Afflecka hýbe i realitním trhem

Fanoušci měli už před lety pocit, že lásce zpěvačky a herečky Jennifer Lopez a herce Bena Afflecka není ani zdaleka konec. A měli pravdu! Ikonická kráska neváhala prodat sídlo v Bel-Air za 34 milionů dolarů poté, co se přestěhovala do nového rodinného domu. Zdá se, že jejich obnovený svazek bere skutečně vážně. Riskuje tentokrát vše? A vyplatí se jí to? 

Panství má téměř 8 akrů a hlavní dům se rozkládá na více než 3 500 m2. Má 9 ložnic, 13 koupelen, domácí kino pro 30 lidí, posilovnu, bazén, penzion a 100místný amfiteátr. Lopez zde bydlela od roku 2016, kdy dům koupila za 28 milionů dolarů. K výraznému zhodnocení tak za vzhledem k lokalitě nedošlo, na druhou stranu nemovitost nepotřebovala výrazné úpravy.

Otevřít v galerii (2)
I bez Afflecka si Lopez potrpěla na luxus
I bez Afflecka si Lopez potrpěla na luxusZdroj: Profimedia
           

Dva prodeje v jednom roce

Netrvalo však dlouho a manželé prodali i své další sídlo. Některé zdroje uvádí, že si ho Affleck jen pronajímal v době, kdy byl ještě svobodný muž, další, že ho s Lopez koupili a sloužilo jim chvíli jako společné útočiště. Tak či tak, našli byste tu vinný sklípek, kino i saunu. Dále 17 ložnic, obrovskou kuchyň a luxusní bazén. Nachází se tu také vlastní divadlo, místnost na dobrý doutník nebo zábavní apartmá, které je vybaveno barem a hernou.

Další třípatrová budova pro odpočinek nabízí volnou ložnici a koupelnu, spolu se saunou, posilovnou a barem - ideální pro relaxaci.

Dům původně postavený ve 30. letech 20. století byl dříve domovem Dannyho DeVita a Rhey Perlman po více než dvě desetiletí.

Po rozchodu pár prodal dům v roce 2015 místnímu developerovi za 28 milionů dolarů, než jej o tři roky později koupil australský miliardář James Packer.

Helen Mirren prodávala pohádkové sídlo

Populární herečka Helen Mirren a manžel Taylor Hackford prodávali své sídlo v Los Angeles za 17 milionů dolarů. Nemovitost leží na rozlehlém pozemku v Hollywood Hills. Dům má skoro 500 m2 čtverečních. Najdete v něm 8 ložnic a 11 koupelen. 

Podle dostupných informací jde o nemovitost, která poskytuje dostatek soukromí, je v něm však místo i na opulentní zábavu. Má rozlehlou terasu, bázén, prostor pro odpočinek i úřadování - najdete tu velkou a vybavenou pracovnu. Nechybí dům pro hosty, garáž pro 5 aut nebo upravené zahrady.

Dům dále prodával například Paul Newman, Angela Lansbury, Billy Bob Thornton, Leonardo DiCaprio, Candice King nebo Neil Patrick Harris.

Zdroj: redakce, dailymail.com, bbc.com

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze