Top hledané
Výsledky (0)
Komedie natočená podle knihy, která je nabitá opulentností a bezbřehým luxusem až po okraj! O příběh v ní ani tak nejde, neskutečně však přitahuje popisem světa nesmírně bohatých lidí Asie.

Nepředstavitelný luxus nám naservírují Šíleně bohatí Asiati!

Eva Ledecká
18. listopadu 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Náhodou se mi před půl rokem dostala do rukou kniha Kewina Kwana Šíleně bohatí Asiati a její druhý díl Bohatá čínská přítelkyně. V době, kdy jsem hltala stránky o luxusním životě nejbohatších lidí světa, vznikal v Malajsii podle této knihy film produkční společnosti Warner Bros. V létě se stal hitem v USA, bodoval v Austrálii i v zemích jižní Ameriky. 30. listopadu bude mít svou premiéru v Číně. Kdy dorazí do kin v Čechách zatím není jisté.

Crazy Rich Asians
Crazy Rich Asians
Crazy Rich Asians

Jak film zaboduje v komunistické Číně?

Čínská vláda není nakloněna ničemu, co oslavuje bohatství. A tento film, který je zařazen do žánru „romantická komedie“, v podstatě neoslavuje nic jiného než luxus. Čína zpravidla povoluje vysílat 34 zahraničních filmů ročně a Šíleně bohatí Asiati jsou mezi nimi. Filmům, kterým se toto privilegium dostane, velmi výrazně stoupne návštěvnost, zisky a úspěšnost. Přeci jenom se jedná o druhý největší filmový trh. Originální název je Crazy Rich Asians, v Číně však bude promítán pod jiným názvem – Tales of Gold Digging.

Obyčejná dívka si najde nebesky bohatého chlapce

Rachel původem z Číny žije v USA, kde se seznámí s Nickem ze Singapuru. Netuší však, že Nick pochází z jedné z nejbohatších a nejvlivnějších rodin v Asii, jehož bohatství je bezbřehé. Nick zve Rachel na svatbu svého nejlepšího přítele a chce ji seznámit se svou rodinou. Jak přijme obyčejnou dívku z pevninské Číny vážená rodina žijící v naprostém luxusu plném soukromých letadel a majestátních paláců?

Prodej luxusní vily 5+kk se zahradou, Praha 5
Prodej luxusní vily 5+kk se zahradou, Praha 5, Praha 5

Že by skvělá komedie na obzoru?

Máme prý co do činění s romantickou komedií a já osobně jsem velmi zvědavá na to, jak bude snímek natočen. Kniha sice tu a tam docela pobavila, romantika se v ní objevila, ale komedii jako takovou jsem v ní nenašla. Vyvolávala především ohromení a úžas nad světem, který jistě existuje, ale přijde vám jako z úplně jiné planety. Zda je John M. Chu dobrý režisér, to snad brzy zjistíme i v našich kinech.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze