Top hledané
Výsledky (0)
Po Survivoru si soutěžící nemohou přijít na jméno.

Nepříjemná dohra po Survivoru: Yenni nazvala Mikýře k*eténem, ostrá slova má i pro Mártyho

Denisa Zajíčková
02. července 2024
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Yenni si nebere servítky

Moderátor Ondřej Novotný obvykle říká, že Survivor je hra, která nikdy nekončí. Zcela nečekaně se tak letos rozhodla TV Nova ukázat fanouškům zákulisí celé reality show a natáčela i v době, kdy byli vypadlí už dávno na vile. Ačkoliv v prvních minutách to vypadá jako soutěž v četnosti slova „mňam“, protože jídlo je něco, co po Survivoru nabývá úplně jiného významu, později se ukázalo, že i neúspěšní hráči mohou stále hrát. A největší problém má na vile Yenni! Nebo Márty?

Yenni a Márty si zřejmě nemohou přijít na jméno
Bandurko přišel do vily ve druhém díle
Na začátku byli všichni přátelé, ostrá hra začala až ve druhé polovině
Ondřej Novotný celou show moderoval

Hráčka Yenni měla spoustu problémů už na ostrově. A nezdálo se, že je v sociální hře zrovna silná. Sama říká, že neumí lhát. Mnoho ostrých vyjádření si ale nechala právě na vilu vypadlých. A zatímco Kristýnu při příchodu objímala, co jí síly stačily, když dorazil Márty, trochu se Yenni zkřivil úsměv. Brzy na to ho označila za křiváka a osobu, která kazí na vile její pohodu. Je jasné, že až tohle její kolegové ze soutěže uvidí, radost mít rozhodně nebudou. Bude mít Survivor After ještě ostrou dohru? Zatím jsou venku první dva díly, další čeká předplatitele videotéky VOYO další úterý.

Luxusní vila 5+kk na pronájem, Praha západ
Luxusní vila 5+kk na pronájem, Praha západ, Okolí Prahy

Příchod Jany se spoluhráčům nelíbil

Márty ale není jediný, který leží Yenni evidentně v žaludku. Dalším takovým je vítěz Mikýř. „Hrozně jsem ti fandila, abychom tady, vole, přivítali Mikýře, kreténa,“ smála se Yenni, když dorazila Jana na vilu. Ta prohrála s budoucím vítězem Survivoru v duelu, ve kterém měla sice velký náskok, nakonec ji ale zradily oči. Bez brýlí nevidí tak ostře, jak by bývala potřebovala. Yenni chtěla Mikýře vidět venku a byla přesvědčená, že takové štěstí, aby si vybral nádobu s vodou, mít nebude. Mýlila se. Jenže MIkýř byl v tu chvíli pohlcen zradou, kterou na něj ostatní přichystali, a impulzivně volil do duelu Janu. 

„Přemýšlela jsem nad tou hrou, jak si mě Mikýř namazal na chleba,“ postěžovala si Kristýně. „Kdybych si vytáhla vodu, šla bych do Piráta,“ měla jasno Yenni o svém souboji. Zcela jasně se tak na vile ukazuje, že po bitvě je každý generál a i takové komiky, jakým je Mikýř, hra nakonec dostane. Ten totiž sám přiznal, že byly momenty, kdy už nedokázal mít odstup a jednal jako velký hráč. To se mu ostatně vyplatilo, protože titul vítěze získal právě on. A s ním i vytouženou trofej. 

Otevřít v galerii (1)
Ani s Pirátem se nakonec Mikýř nemazal
Ani s Pirátem se nakonec Mikýř nemazalZdroj: se souhlasem TV Nova

Opravdu Mikýř ztratil trofej?

Jenže s tou měl ještě nějaké ty problémy. Po velkém mejdanu, kdy zjistil, že mu "Jediný rozhovor v životě", kterým si dělal legraci z Leoše Mareše a jeho nespočet koncertů, mu vydělal miliony, prý ztratil trofej. Hledal ji dlouho - až z toho vzniknul příběh, že ji ukradl Bandurko a dal trofej na Bazoš. Podle rozhovoru, který dala Nikola Kabátová Nově, měl ale trofej dávno u sebe v kanceláři. Pokud šlo jenom o další způsob, jak se dostat do povědomí diváků i po konci reality show, byl to mistrovský tah.

Všichni teď čekají na jediné - zda přijme Mikýř pozvání do All Stars řady, o které se mluví stále častěji. Zda však nahradí jeden ročník populárního Survivoru, nebo to bude zcela nový koncept pořadu, na to si musíme ještě počkat. Martin Mikyska měl jasno. Kdyby mu nic nebránilo, šel by rád. Už teď má táborový syndrom. Ale kdyby jeho přítelkyně Nikola čekala miminko, zůstane doma. Už teď je jasné, že tak společně pomýšlí na založení rodiny. Očekávání dalšího potomka oznámil i Ondřej Novotný s manželkou Renatou Lagmannovou. Už brzy tak přibyde k sestřičce Medě sourozenec. Novotný ale neočekává, že by se příští řady Survivoru neúčastnil. Ostatně - do ledna času dost!

Zdroj: redakce, TV Nova, Instagram

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze