Top hledané
Výsledky (0)
Týden módy ve dnech 7.9 - 15.9 2017 v New Yorku je v plném proudu. Fashion Week jehož podstatou je představení kolekcí nejodvážnějších luxusních kousků těch nejzvučnějších jmen z módního světa, ale i těch, kteří svou práci prezentují poprvé. Jste v očekávání, co spatříte?

Nespoutaná módní inspirace z Fashion Week New York, 7.9. - 15. 9. 2017

Mgr. Jana Höger
13. září 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
New York Fashion Week

Kdo bude zářit na Fashion Week?

Návrhářů je celá řada, my jsme vybrali některé z nich.

Laurence & Chico

Laurence & Chico je kanadská značka oděvů pro ženy založená v roce 2015 Laurence Li a Chico Wang. Inspirace značky pochází z osobních luxusních ilustrací Laurence zobrazujících jejich každodenní život. Obrázky ukazují, že Laurence a Chico jsou kresleny jako dvě lidské postavy, zatímco přátelé a rodina jsou charakterizována jako zvířata, rostliny, ovoce nebo zelenina. Tak jako Laurenceova ilustrace vyvolává jedinečný smysl pro humor, tak i hravá je jejich móda. Kolekce Jaro 2018 je svěží, dovádivá, je pro ženy, které se nebojí vstoupit na scénu v plné parádě!

Phillip Plein

Oddanost výjimečnému, oddanost kráse a vášni pro rock and roll, jsou silnými charakterovými rysy Philippa Pleina, které můžete spatřit v jeho značce notoricky známé pro svůj nezvyklý luxus i jedinečný styl. Podle ikony Franca Sozzaniho je Phillp nesrovnatelný, protože má radost ze života, miluje ženy a nechce pouze být módou, on ji chce dělat, vytvářet, být v tom od počátku dění až k finálnímu dílu. To je zvláštní postoj, protože je jedním z mála.

Maison the Faux

Jako vedoucí tvůrčího týmu společnosti MAISON FAUX návrháři Joris Suk a Tessa de Boer vedou módní dům v Arnhemu. Módní přehlídky Maison Faux přitahují širokou pozornost díky jejich konceptuálnímu a divadelnímu charakteru. Módní apokalypsa, dramatická inscenace a luxusní pojetí, tak by se dala označit show holandského módního domu Maison Faux.

 

Ze světa Fashion Week

První fází Fashion Week je nová platforma, která dává globálním návrhářům příležitost se ukázat v luxusní záři města New York, ať již debutují v USA zcela poprvé, nebo se snaží o vytvoření nových příležitostí a nalezení nových vztahů na tomto trhu. Ve své podpoře k nově začínajícím umělců je Fashion Week velice velkorysý. To určitě vstřícně přivítali například: Galtiscopio, Cindy Monteiro, Runa Ray nebo David Ferreira.

 

Luxusní vila 5+kk na pronájem, Praha západ
Luxusní vila 5+kk na pronájem, Praha západ, Okolí Prahy
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze