Top hledané
Výsledky (0)
Josef Kokta nemá příliš pozitivní mínění o účasti své choti v Survivoru. Co napsal na sociální sítě?

Bude z Josefa Kokty manžel roku? Na účast Ornelly v Survivoru má jasný názor, určitě prý nevyhraje

Aneta Havránková
17. února 2024
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Manželé Koktovi jsou spolu šťastní. Ale nezasadí jim Survivor tvrdou ránu?

Podnikatelka a influencerka Ornella Koktová se zařadila mezi účastníky soutěže Survivor Česko & Slovensko 2024. Zatímco většina partnerů soutěžících vyjadřuje své drahé polovičce plnou podporu, Josef Kokta to pojal trochu jinak. O své manželce na sítích píše, že soutěž v žádném případě nevyhraje a bez jídla tam nepřežije.

Ornella v Survivoru touží po odpočinku
Soutěžící už jsou na ostrově
Ornella se fyzicky nepřipravovala
Rachel Karnižová se účastnila show Love Island

Ornella Koktová se proslavila především tím, že sbalila tehdy velmi úspěšného podnikatele Josefa Koktu. Ten se kvůli ní rozvedl s moderátorkou Gabrielou Partyšovou a spustil tím obrovské boom v bulváru. Jméno Ornelly obletělo každý český časopis a ona si tak vybudovala jméno v českém showbyznysu. I díky tomu se jí nyní daří na sociálních sítích i v podnikání.

Za Koktu se v roce 2015 vdala a mají spolu tři děti. Ty ale, včetně dvouleté Lilianne, na několik týdnů opustila. Na začátku roku 2024 se totiž na několik týdnů vydala do Dominikánské republiky, aby se zúčastnila reality show Survivor. A zdá se, že její manžel z toho příliš nadšený z toho není.

Prodej luxusního penthousu 4+kk 260 m², Praha
Prodej luxusního penthousu 4+kk 260 m², Praha, Praha 3

Nemůže být bez jídla, říká manžel

Josef Kokta na svůj TikTok přidal video z jejich rodinného loučení na letišti. Zatímco fanoušci se z toho dojímají, on jim velmi rázně odpovídá. „Nevyhraje. Nemůže být bez jídla, a to jí zlomí. Hlavně, aby přežila,“ napsal Kokta do komentářů. „Zhubne,“ dodal. Sledující se do něj pouští a píší mu, že manželka se musí podporovat. „Já ji podporuju, jak mohu. Už tím, že jsem ji umožnil tam jet, a že sám hlídám tři děti. Také se starám o psa, koně a tři její firmy“ hájí se bývalý úspěšný podnikatel

Ornella bere Survivor jako možnost odpočinku

Koktová se o své účasti v Survivoru rozpovídala již v podcastu Agáta a Ornella, který moderuje společně s modelkou Agátou Hanychovou. Sama řekla, že by si během soutěže chtěla zejména odpočinout. „S Quentinem jsem otěhotněla už v devatenácti, maturovala jsem už těhotná a od té doby jsem nebyla moc nikde sama. Volného života jsem si neužila ani jako mladá. Hned jsem navíc vletěla do toho rodinného,“ sdělila v podcastu.

Postěžovala si také, že nikdy moc necestovala ani nejezdila na fesťáky a teď by si ráda užila moře a písek v Dominikánské republice. První dítě přitom podle jejích slov plánovala až jí bude 29 let, ale osud to zařídil jinak. Ráda by také zhubla nějaké to kilo a zvykla si na režim bez cukru. „Přijedu a dáme si společné focení, budu hubenější než ty,“ mluví směrem k Agátě Hanychové. „Ty to bereš jako odtučňovací kúru,“ odpovídá jí modelka.

Rodina Koktových se v minulosti zúčastnila Výměny manželek

O své děti se prý Ornella nebojí. Není to pro ni totiž poprvé, kdy se účastní nějaké reality show. V minulosti byli s Koktou součástí Výměny manželek a vyzkoušela si práci v restauraci. Své potomky tehdy neviděla deset dní. Pokud by se však v Survivoru dostala až na konec, odloučení se může protáhnout až na tři měsíce. „Kdyžtak dětem přijedu ostříhat nehty a přivezu jim jídlo,“ uklidňuje ji Hanychová.

Josef Kokta je podle ní velmi schopný otec. Prý se celý den nezastaví, kácí dřevo a vůbec jí nepřipadá, jako by mu bylo šestašedesát let. Také vůbec není nemocný a je velmi vitální. Za jeho mladšího ducha mluví i aktivita na sociálních sítích. Kromě TikToku dennodenně používá také Instagram. Pravidelně točí Reels a přidává aktuality z jeho běžného života.

Otevřít v galerii (1)
Martin Mikýř bere show s humorem
Martin Mikýř bere show s humoremZdroj: se souhlasem TV Nova

Fyzický trénink influencerka nepotřebuje

O přijetí účasti v Survivoru přemýšlela tři měsíce. Zvláštní fyzickou přípravu tomu ale zatím nevěnovala. Nemusí běhat patnáct kilometrů denně, děti jsou podle ní větší fyzickou námahou. V soutěžích jí prý nejvíc pomohou nervy! „Když mají ženský hlad, tak jsou vzteklý. A když jsou vzteklý, tak jim vyletí adrenalin a uzvednou klidně auto. Myslím si tedy, že je v tom adrenalinu můžu klidně zabít,okomentovala Koktová situaci.

Hanychová přiznala, že ji produkční show taktéž oslovili. Má však každé dítě s jiným otcem a s humorem sdělila, že by pozvánku přijala pouze, pokud by tam zároveň šel Prachař, Dopita i Soukup, tudíž její expartneři a otcové jejích tří dětí. Letošní série bude ale i tak velmi bohatá. Ze známých jmen se ji zúčastní influencer Martin Mikýř, tanečník Martin Prágr či hvězda Love Islandu Rachel Karnižová.

Zdroj: redakce, podcast Agáta a Ornella, TikTok, TV Nova 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze