Noc v Louvru! Šťastný pár stráví večer s Monou Lisou

Prosklená pyramida v Louvru slaví 30 let od svého dokončení. Dva vyvolení budou moci zažít něco úžasného – strávit noc s Monou Lisou!
08. dubna 2019
 
Hlavní stránka Nové články

Louvre se spojil s Airbnb a vymysleli luxusní projekt, který milovníkům umění přinese nádherný zážitek, a to přesně v noci z 30. dubna na 1. května.

Slunce zapadá, soukromé brány Louvru se otevírají!

Hned co v Paříži zapadne slunce, vítězné dvojici se otevřou dveře do luxusního pařížského muzea, kde je přivítá historik umění a vezme je na prohlídku připravenou speciálně na míru. Prohlížet si mistrovské kousky v osamocení a soukromě, to je pocta, které se dostalo například zpěvačce Beyoncé nebo rodině bývalého prezidenta USA Baraka Obamy.

Extravagantní večeře, koncert a noc v mini-pyramidě

Magický domov pro šťastnou dvojici bude vytvořen pod luxusní skleněnou pyramidou Louvre ve speciálně postavené mini-pyramidě. Samozřejmostí je pařížská snídaně přímo do postele. Ale to není vše.

Výherci si užijí speciální přípitek aperitivem s Monou Lisou v obývacím pokoji, budou moci relaxovat v přepychovém pařížském salonku a poslouchat u toho krásnou hudbu na vinylech. V jídelně na ně bude čekat extravagantní hostina s Venuší Mélskou a v opulentních apartmánech Napoleona III. si vychutnají intimní akustický koncert.

Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - Staré
Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - Staré, Praha 1

Taková noc se v životě neopakuje. Chcete-li se stát oným šťastlivcem vy, navštivte stránky Airbnb do 12. dubna, kde se všechno důležité dozvíte. Přejeme hodně štěstí!

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Miluji cestování a poznávání jiných světů. Zajímá mě kultura, design, knihy. Ráda objevuji nové věci a ještě raději o nich píšu. Předchozí práce v reklamní agentuře mi dala široký rozhled, který teď uplatňuji ve svém psaní.
Eva Ledecká
Rue de Rivoli
75001 Paris
France