Top hledané
Výsledky (0)
Legendární šampaňské Piper-Heidsieck, delikátní občerstvení, živá hudba, DJ i módní přehlídka Petry Pilařové. Takový byl den v Chateau Savoy!

Den plný luxusu v rezidenci Chateau Savoy

Eva Ledecká
03. června 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Červený koberec nás zavedl k výtahu, ze kterého jsme v 6. patře vstoupili přímo do luxusního bytu. Ohromil nás nádherný elegantní prostor, vzdušná terasa, velká bílá koupelna, špičkové vybavení, naprosté soukromí a klid uprostřed Prahy.

Chateau Savoy je luxusní rezidence na Malé Straně, která 28. 5. otevřela své brány, aby mohli hosté plnými doušky nasávat atmosféru dokonalého bydlení. Redakce LP-Life.cz byla u toho!

Součástí byla módní přehlídka Petry Pilařové

Realitní kancelář Y&T Luxury Property si pro návštěvníky připravila pestrý program, který kromě prohlídky bytu zahrnoval také módní přehlídku české návrhářky Petry Pilařové. Ta na krásných modelkách předvedla průřez svou tvorbou od casual modelů z kolekce jaro/léto 2019, přes společenské šaty až po nádherné svatební šaty.

Kromě zakladatelky společnosti Y&T Luxury Property Eleny Jakubovič, která hosty přivítala, byl mezi přítomnými také Jiří Stopka, zakladatel společnosti Stopka, která s Y&T Luxury Property spolupracovala na vybavení rezidence. Po celý den měli návštěvníci možnost zeptat se na detaily jedinečných interiérových doplňků pana Milosava Malečka, brand managera společnosti Stopka.

Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m
Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m, Praha 1

Moderní umění, luxusní šampaňské a živá hudba

Speciálním hostem byla také Iva Sucháčová, umělkyně, jejíž moderní obrazy, které tvoří pod jménem Ordo Amoris, doplňují interiér.

Hosté byli přivítáni welcome drinkem od společnosti Premier Wines & Spirits, luxusním šampaňským Piper-Heidsieck, které nalévala sama manažerka společnosti Katy Youngová. V průběhu celého dne si přítomní pochutnávali na delikátním občerstvení a v nádherném prostředí panovala noblesní a uvolněná přátelská atmosféra.

O hudební doprovod se postaral zpěvák Martin Růža a Djka MaryEn.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Y&T Luxury Property
Y&T Luxury Property Prague Czech Republic s.r.o. Myslíkova 245/3, 110 00 Prague 1, Czech Republic
+420 224 282 506