Top hledané
Výsledky (0)
Dnešní doba přináší něco, co lze bez nadsázky nazvat dru- hou první republikou. Ekonomický růst Česka dává nový impuls všem oblastem hospodaření a společnosti. Jednou z nich jsou i investice do zrekonstruovaných historických nemo- vitostí v lukrativních lokalitách hlavního města.

Noblesní investice: Château Savoy

Jana Vápeníková
03. října 2016
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Byt Magenta

Praha se urbanistický postupně velmi proměňuje. Za povšimnutí stojí zejména úpravy pů- vodních architektonických skvostů. Česká metropole již není „místem, kde se zastavil čas“. Současná citlivá regenerace histo- rických obytných budov jim sice navrací původní kouzlo, zároveň ale díky moderni- zaci vzniká cosi jedinečného. Tato obnove- ná krása v kombinaci s luxusem je ideálním noblesním bydlením. 

Takový je i developerský projekt Château Savoy na Malé Straně, nabízející byty na investici. Toto „bydlení s noblesou“ představuje rezidenci sestávající z bytů, které jsou mo- derní, luxusní, krásné, s dostupností všeho, co i ten nejnáročnější klient, bydlící v centru evropské metropole, hledá, zároveň si ale zachovaly původního ducha. Obytný dům s byty o dispozicích 1+kk a 2+kk se nachází v prestižní lokalitě Malé Strany, v ulici Šeří- ková. Některé byty mají výhled na Pražský hrad, přímo za rohem je park Kampa, Petřín a historické srdce Prahy – Hradčany.

Byt Malá Strana Vřes 104m
Byt Malá Strana Vřes 104m, Praha 1

Kromě výhodné polohy a mnoha jedi- nečných památek v dosahu rezidence může objekt nabídnout ještě jednu zajímavost – romantický šeříkový příběh. Ulice své jméno dostala díky omamně vonícím keřům, které kdysi právě zde,v tzv. Fleischingerově zahradě, kvetly. Ta byla ve dvoře domu Château Savoy a současný developer jí navrací původní krásu. Podle tradice je šeřík rostlinou chránící dům, štěstí, blahobyt a prosperitu jeho obyvatel. Rezidence Château Savoy i jednotlivé byty jsou navrženy s velkým obdivem k české kulturní tradici a historii. Interiér každého z bytů je možné vybrat v několika barevných provedeních a do bytu pořízené- ho během již zahájené výstavby lze zapraco- vat i úpravy dispozice. Ke každému bytu je možné zakoupit parkovací stání a speciální balíček chytrého řešení pro krátkodobé pronájmy bytů, který majiteli ušetří čas a peníze. 

Investiční byty rezidence Château Savoy nabízí výhodné uložení peněz a vysokou návratnost dané investice v případě krátkodobých nebo dlouhodobých pronájmů. Navíc vykazují vysoký potenciál růstu hodnoty nemovitosti, která se nachází na výjimečné adrese a díky nanejvýš citlivé rekonstrukci si zachová svoji historickou a movitostní hodnotu. 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze