Top hledané
Výsledky (0)
Prostory luxusního hotelu Aria na Malé Straně zaplnila ve středu 29.11.2017 krása. Špičková módní návrhářka Natali Ruden uvedla novou kolekci ALCHYMIE, kterou potvrdila, že ctí krásu ženského těla a ladné křivky rozhodně nebude ponechávat stranou!

Nová alchymistická kolekce Natali Ruden rozzářila Malou Stranu

Martina Šmalclová
30. listopadu 2017
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Odkryjte Vaši osobnost a ukažte, kým jste!

Alchymie je experimentální mystikou, jež vychází z nauky o příbuznosti a přeměnách látek a zaměřuje se na proces zdokonalování přírody, zkoumá přirozenost těl a jejich proměňující sílu. A právě proces zdokonalování hraje v kolekci ALCHYMIE hlavní roli. Luxusní modely mají podtrhnout krásu těla a zvýraznit sílu, úspěch a osobnost ženy. 

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Kolekce se nese v duchu elegance

Kolekce se nese v duchu elegance a nabízí modely z luxusních látek, jako je hedvábí a kašmír, ale nechybí ani kombinace nejrůznějších materiálů s kůží. Na přehlídce byly k vidění krátké i dlouhé večerní šaty plné zajímavých detailů, průstřihů a smyslných rozparků. Pro chladnější dny pak Natali Ruden vytvořila elegantní kabáty v tradiční černé, ale také extravagantnější fialové nebo červené. Celkový elegantní look podtrhly luxusní barety a klobouky.

Na molo zavítala i Dana Morávková!

Kolekci předvedly nejen profesionální modelky Nikol Švantnerová, Nikola Uhlířová, Monika Leová, Kateřina Klausová či Veronika Kašáková, ale také oblíbená herečka Dana Morávková, která je ženou mnoha tváří. Že nemá na modelku potřebné centimetry? Nevadí! Modely Natali Ruden, jednoduchých a ladných střihů, kontrastních tvarů, výrazných a zajímavých barev podtrhly krásu jejího těla naprosto famózně.

Prodej exkluzivní vily, Praha 4 - Kunratice
Prodej exkluzivní vily, Praha 4 - Kunratice, Praha 4

Když krása pomáhá

Módní událost nebyla jen přehlídkou krásných žen nesoucích skvostné modely, ale také večerem, kdy krása pomáhala. Natali Ruden se rozhodla přehlídkou pomoci tam, kde je to právě v tento předvánoční čas potřeba. Ve spolupráci s nadačním fondem Veroniky Kašákové podpořila dětské domovy.

Luxusním večerem provázel moderátor Libor Bouček a my, omámené ženskou krásou, se už nyní těšíme, s čím přijde Natali Ruden příště. A co si pod pojmem alchymie představí známé tváře? Na to se podívejte na našem videu! 

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Róby jako z pohádky!

Módní návrhářku Natali Ruden znám v podstatě od dětství. Pamatuji si, jak jsme s mojí mamkou byly v jednom z jejích prvních ateliérů a domů jsme odnesly hned několikatery šaty. Když jsem viděla nejnovější kolekci s názvem Alchymie, byla jsem opět potěšena. Především se mi líbí kombinace kabátů s klobouky. A hlavně to, jak je chce Natali opět vrátit do kurzu, čímž podtrhne jeden z prvků ženské krásy.

Nejnádhernější model rozhodně vynesla Veronika Kašáková. Stříbrno-perleťová róba s vyšitými zlatými květy byla jak z pohádky. Možná by takové šaty mohly posloužit dokonce i jako svatební, kdo ví. Závěrem lze pouze konstatovat fakt, že móda Natali Ruden je vhodná jak na běžný pracovní den, tak i na významné příležitosti do vysoké společnosti. Krása!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Natali Ruden
Dlouhá 3 110 00 Praha 1 - Staré Město
+420 775 571 127