Top hledané
Výsledky (0)
Jaká byla přehlídka Natali Ruden na Pražském hradě?

Nová autorská kolekce Alchymie od Natali Ruden: Ženskost, krása, smyslnost a velká úroveň

Kateřina Hunková
26. ledna 2023
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Celosvětově známá návrhářka Natali Ruden představila svoji novou autorskou kolekci s názvem Alchemy. Musíme podotknout, že opět zabodovala! Ženskost, krása, smyslnost, šarm, ale přitom zachování noblesy, elegance a úrovně. Přehlídka se konala v unikátní lokaci, a to na Pražském hradě v Rothmayerově sále. Přehlídka byla opravdu velkolepá. Půvabné modelky, krásné modely a zajímaví hosté.

Haute Couture kolekce od Natali Ruden jako symbol ženskosti ala femme fatale

Natali Ruden je symbolem krásy a ženskosti. I ona sama si na ženskost velmi potrpí a přesně tato vlastnost byla zakomponována do její nové kolekce. Šarm, třpyt, smyslnost a styl femme fatale. Podle Natali mají být ženy svůdné a přitažlivé. Její kolekce nezanechala jistě jedno oko suché. Modely, které Natali navrhla, by oslnily a podmanily každého muže, od šatů až po nádherné kostýmky. Nejvíce dominovala černá a červená barva. Nechyběla však stříbrná a výrazné modely z flitrů. Její luxusní kolekce byla ukázkou ostrých střihů, ale i volánů a u šatů například závojových rukávů. Mělo to zkrátka šmrnc!

Pronájem luxusního bytu, 3+kk, Praha
Pronájem luxusního bytu, 3+kk, Praha, Praha 1

Inspirací je Natali Ruden jedinečný styl a originalita

I přesto, že šlo o její 45. autorskou přehlídku, stále dokáže překvapit a přinést na molo originalitu. Natali prozradila, že inspiraci bere hlavně u sebe. Sama říká, že ani neví, jak ji to napadá. Má na to zkrátka cit a talent. Natali jsme se zeptali, čím bude inspirovaná další kolekce, ale řekla nám, že je to tajné… Návrhářka se však vždy drží svého nezaměnitelného „rukopisu“ - geometrického pojetí designu. 

Otevřít v galerii (2)
Natali Ruden po přehlídce
Natali Ruden po přehlídceZdroj: Marek Pátek / CNC / Profimedia

Pražský hrad jako lokace

Unikátní bylo ovšem i místo. Lokace Pražského hradu v Rothmayerově sále byla zkrátka skvostná. Za tímto významným místem stojí architekt Otto Rothmayer. Zástupce a pokračovatel J. Plečnika na Pražském hradě. Na konci sálu sestupuje schodiště k místnosti šatny a do Plečnikovy síně. Architektura je řešena velmi moderně a jednoduchými výřezy oken a dřevěným kazetovým podhledem stropu.

"Dnes se odvážely korunovační klenoty, zítra se vybírá prezident a dnes jsme tady my,"

dodává se smíchem Natali. 

 

Překvapení královen krásy

Nejenom, že luxusní kolekci předvedly krásné modelky, ale čekalo nás velké překvapení. Za modelku šla i Andrea Kalivodová a nesmíreně jí to slušelo. Vynesla oslnivý model v barvě smaragdu. Dále se na mole objevila i legenda českého modelingu Milada Karasová, která vynesla elegantní stříbrný kostýmek.

Otevřít v galerii (2)
Na přehlídce nechyběly známé tváře
Na přehlídce nechyběly známé tvářeZdroj: Marek Pátek / CNC / Profimedia

Mikrofonu se ujal Jan Čenský

Jako vždy nezklamal! Noblesa, elegance a úroveň. Mezi dalšími hosty nechyběla například Kateřina Brožová, známá designérka nábytku Bea Dušek a její manžel nebo například zakladatelka firmy Zásilkovna Simona Kijonková a další.

 

Dojemný večer plný nádherných a skvostných modelů, doprovodného programu, skvělého cateringu na Pražském hradě v Rothmayerově sále…Natali, bravo!

 

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze