Top hledané
Výsledky (0)
Vzrušení, které se rovná závodnímu adrenalinu na trati!

Nová jachta Lamborghini přijde na trh v roce 2021. Bude to jízda!

Mgr. Jana Höger
21. září 2020
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty čtení

Uznávaná značka Lamborghini už dávno jen nechrlí luxusní rychlé supercars. Momentálně přichází se žhavou novinkou jachty, která hrdě ztělesňuje model legendárního přepychového vozu. V každém ohledu se bude jednat o jachtu se špičkovým výkonem, famózním designem i moderním vybavením. Nezaměnitelnému kouzlu automobilové inspirace podlehnete i vy!

Jachta Lamborghini 63
Luxusní jachta Lamborghini 63
Specificky volant jachty Lamborghini 63

Italský rozzuřený býk boduje!

Italský výrobce motorových jachet Tecnomar spojil své síly s výrobcem luxusních sportovních vozů Lamborghini, aby vytvořili zbrusu novou jachtu Tecnomar for Lamborghini 63. Jachta je inspirována sportovním hybridním vozem Lamborghini Sián FKP 37, který známe jako automobil výrazné zelené barvy s ostrými hranami a uhrančivým vzhledem. Mimo jiné je považováno za nejrychlejší vůz v historii stáje Lamborghini.

Luxusní jachta s délkou 19, 2 metru bude mít hned několik top věcí, které budou opravdu stát za to. Interiér vychází ze skutečného závodního světa. Pozor, teď hodně zbystřete, budete mít k dispozici tlačítko „start & stop“ k nastartování motoru, které je totožné s tlačítkem vozu Lamborghini. No páni, už cítíte to zrušení, kdy se zažehne motor? Další pozoruhodnou věcí je kormidlo, to nahrazuje nefalšovaný volant. Na čalounění sedaček byl speciálně použit Carbon skin, na který má automobilka vlastní patent. Také výkon je úctyhodný, slibuje až 4000 koní, což dokáže udělat pěkný vítr ve vlasech. Díky nim je jachta schopná brázdit mořské vlny rychlostí až 60 uzlů, odpovídající rychlosti 112 kilometrů za hodinu.

Otevřít v galerii (3)
Jachta Labmorghini63
Jachta Labmorghini63Zdroj: tecnomar63.com
Luxusní byt na prodej, Praha 7- Bubeneč - 150m
Luxusní byt na prodej, Praha 7- Bubeneč - 150m, Praha 7

„Kdybych si musel představit Lamborghini na vodě, byla by tohle moje vize,“

dodal na adresu jachty generální ředitel automobilky Stefano Domenicalli.

Otevřít v galerii (3)
"Kapitánský můstek" vypadá jako vnitřek auta Lamborghini
"Kapitánský můstek" vypadá jako vnitřek auta LamborghiniZdroj: tecnomar63.com

Zde platí do puntíku: Náš zákazník, náš pán

Hrdý majitel bude mít volnou ruku ve výběru laku jachty. Bude si moci zvolit svou barvu ze široké palety pestrých odstínů. Záleží jen na tom, nakolik je zákazník odvážný a nebude se toho bát. Luxusní jachta bude k mání bohužel až v roce 2021, ještě si budeme muset nějaký ten pátek na ni počkat. Ale teď už je zřejmé, že se v tomto případě bude jednat o limitovanou edici, i když nebyl zveřejněný počet kousků, troufáme si říci, že jich bude jen hrstka. Cena zatím ještě nebyla odhalena.

Otevřít v galerii (3)
Lamborghini 63 jachta v celé své kráse
Lamborghini 63 jachta v celé své kráseZdroj: lamborghini.com
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze