Top hledané
Výsledky (0)
Tváří svatební kolekce je charismatická slovenská herečka Lívia Bielovič.

Inspirace všem nevěstám. Petra Pilařová představila novou kolekci!

25. dubna 2019
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Livia Bielovič v šatech Petry PIlařové

Žádný nováček, ale ostřílená designérka

Vášeň Petry Pilařové k módě vyústila v roce 2001, kdy založila vlastní značku oblečení. Za tu dobu si stihla vybudovat silnou klientelu a mimojiné vytvořit luxusní šaty pro Českou Miss, včetně rób na světové soutěže. Nyní představila světu novou svatební kolekci a o jejím talentu se můžete sami přesvědčit. 

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Tereza Janatová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Tereza Janatová

Od boho po princeznovské róby

V nové kolekci pro nevěsty najdete střihy šatů boho, romantic i princeznovské. Jsou navržené tak, aby se daly jednoduše kombinovat a současně následovaly módní trendy. Vyznačují se netradičními materiály, rafinovanosti a především ženskostí.

Luxusní župánek novinkou

Žhavou novinkou v kolekci české designérky je župánek, který je zhotovený ze stejného materiálu jako svatební šaty, tedy z krajky, hedvábí nebo saténu.

Jak Petra Pilařová ke tvorbě šatů pro své klientky přestupuje a co je podle ní základem úspěchu?

„Je velkým plusem se před zakázkou poznat a otevřít si své představy. Pak už se tvoří samo.“

Tváří svatební kolekce je slovenská herečka Lívia Bielovič, která ztvárnila jednu z hlavních postav filmu Methanol. Ten byl nominován za nejlepší televizní film na Českého lva.

Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha
Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha, Praha 5

Favorité Luxury Prague Life

Mezi naše favority patří minimalistické šaty s dlouhým rukávem, saténovou sukní a květinou v pase a dále bohémské hedvábné šaty s dlouhými rukávy a květinovými výšivkami na hrudi. Něžné modely jsou jako dělané na romantickou svatbu v přírodě. Krása!

Příprava plesových šatů v plném proudu

Petra Pilařová nepolevuje ani po představení svatební kolekce a už nyní pracuje na nové kolekci plesových šatů. Dovezla si na ně luxusní materiály – hedvábí, kamínky na zdobení, vyšívané tyly či krajky až z exotického Ománu. Vypadá to, že se máme na co těšit!

Tereza Janatová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Práci Petry Pilařové vidím poprvé a nutno říct, že je na co se dívat. Svatební šaty jsou pro každého designéra tvrdým oříškem, neboť přijít s něčím novým v tomto odvětví je opravdu těžké. Ale Petra se s tím poprala slušně.

Varianta pro pohodlnou nevěstu i extravagantní sexappeal

Znáte taky ten nešvar, kdy nevěsta ze sebe jen pár okamžiků po obřadu sundá svatební šaty a oblékne se do něčeho pohodlnějšího? S prací od Petry Pilařové se vám něco takového nestane. Pohodlných střihů má totiž ve své kolekci opravdu mnoho. Rozevláté šaty s dlouhým rukávem jsou toho jasným důkazem.

Ale není to jen pohodlí, co by vás na této kolekci mohlo zaujmout. Za mě to jsou i šaty áčkového střihu, které jsou kurunovány dosti průhledným korzetem. Pokud máte odvahu a menší míry poprsí, směle do nich!

A na samý závěr nesmím opomenout rozkošný župánek pro nevěstu na druhý den… No uznejte sami, nebyl by při první manželské snídani potřeba?

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze