Top hledané
Výsledky (0)
Dlouho očekávaný ultra moderní nákupní rezidenční komplex v Bangkoku je otevřen od listopadu 2018. Představuje druhou tvář thajské metropole.

Nová světová nákupní destinace: megalomanský IconSiam v Bangkoku

Eva Ledecká
09. ledna 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

IconSiam je nový luxusní komplex rozkládající se na ploše 750 000 m² na břehu řeky Chao Phraya v Bangkoku. Jedná se o centrum nákupů, zábavy i luxusního pohostinství včetně michelinské restaurace. Najdete tu typický plovoucí trh, muzeum a více než 1000 obchodů včetně prvního thajského Apple storu. Kromě toho, že tu můžete nakupovat a bavit se, můžete tu také bydlet!

Jedná se o největší thajský projekt v oblasti komerčních nemovitostí, který developery vyšel na 1,65 miliard USD.

Bydlení za 60 milionů

V komplexu IconSiam se nachází 2 obytné věže: Magnolias Waterfront Residence se 70 patry a 379 bytovými jednotkami a první značkový rezidenční projekt Mandarin Oriental v jihovýchodní Asii s celkem 146 luxusními bytovými jednotkami a 52 patry. A cena? Dvoupokojový byt ve věži začíná na částce 2,58 milionů dolarů, což je necelých 60 000 000 Kč.

Prodej secesní vily, Praha východ - 609m
Prodej secesní vily, Praha východ - 609m, Okolí Prahy

Co už tu najdeme a co nás teprve čeká

IconSiam má celkem 8 pater a je rozdělen na 3 části – hlavní Iconsiam, glamour část Iconluxe plnou luxusních značek přímo na břehu a silniční stranu Siam Takashimaya. V nich jsou ještě vestavěné další zóny. Tou je například IconCraft, kde se na dvou patrech představuje vysoce kvalitní thajské řemeslo. Zajímavě vypadá i část SookSiam, která je zaměřena na propagaci thajského umění, kultury a kuchyně ze 77 provincií. Součástí této zóny je již zmíněný vnitřní plovoucí trh.

V prosinci loňského roku bylo otevřeno luxusní IMAX kino a v červenci letošního roku bude otevřeno masivní auditorium pro důležitá setkání. River Museum Bangkok, které bude hostit světové výstavy, by také mělo být otevřeno letošní rok.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
IconSiam
299,ICONSIAM Shopping Center LM02, M Floor, Charoen Nakhon Rd, Klongtonsai Khlong San Bangkok 10600 Thailand
+66(0)2 495 7000