Top hledané
Výsledky (0)
Z pražského letiště budou brzy létat nové přímé linky do oblíbených turistických destinací. Začněte si plánovat dovolenou!

Do Florencie, Antalye i na Mallorku bez přestupu! Nové lety z pražského letiště

Eva Ledecká
16. února 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Přímou linkou do Antalye!

Slunná Antalya na Turecké riviéře, italská Florencie s nejkrásnějším náměstím v Evropě, moderní Jekatěrinburg v Rusku a pohodová Mallorka. To jsou luxusní destince, kam budete moci nově, častěji, nebo opět po dlouhé době létat z Prahy bez přestupu!

Do Antalye od 11. června do 20. září dvakrát týdně

„Zájem Čechů o letecké dovolené v Turecku stále roste. Nová pravidelná linka tak spojení do této oblíbené destinace ještě rozšíří,“ uvedl Václav Řehoř, předseda představenstva Letiště Praha.

Antalya je největší letní turecké letovisko, kam turisté jezdí za mořem, historií i luxusní kuchyní. Letecká společnost SunExpress bude odlétat každé úterý a pátek.

Na Mallorku od 4. června jednou týdně

Na největší z Baleárských ostrovů bude letadlo společnosti Ryanair odlétat každé úterý. Palma de Mallorca bude již 31. destinací, do které se mohou cestující s touto aerolinkou z Prahy vydat. 

Prodej bytu 2+kk - Praha 7, 47m2
Prodej bytu 2+kk - Praha 7, 47m2, Praha 7

Do Florencie od 15. září čtyřikrát týdně

Přímé letecké spojení s italskou Florencií mělo pražské letiště naposledy v roce 2013. Od 15. září bude obnoveno, a to každé pondělí, středu, pátek a neděli. Lety bude provozovat společnost Vueling Airbusem A319 v konfiguraci jedné cestovní třídy pro 144 cestujících.

„Již dlouhodobě vidíme velký potenciál u letů do Itálie a oznámení další nové linky do oblasti Toskánska tento trend potvrzuje,“ uvedl Václav Řehoř.

Florencie je považována za kolébku renesance. Její luxusní historické centrum je od roku 1982 zapsáno na seznamu UNESCO.

Do Jekatěrinburgu od 6. března šestkrát týdně

Pravidelné linky do Jekatěrinburgu Praha má, ale od 6. března se navýší počet letů na 6 týdně – každý den kromě pondělí. Linka, kterou provozuje společnost Ural Airlines Airbusem A320, bude ideální i pro cestující, kteří v Jekatěringurgu přestoupí a budou pokračovat do jiných zemí či regionů.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Letiště Václava Havla
K Letišti 6/1019, 160 08 Praha Česká republika
+420 220 111 888