Top hledané
Výsledky (0)
Máte svůj tip na vítěze?

Novotný o adeptovi na vítěze Survivoru: Mikýř je jednička, Pirátovi se smál. Carev je mi k ho*nu

Denisa Zajíčková
06. června 2024
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Mikýř se stal v kmeni vůdcem

Už zbývá jen posledních pár dílů soutěže Survivor, během kterých mohou diváci tipovat adepta na vítěze. Ten je podle některých dávno jasný. I moderátor Ondřej Novotný v rozhovoru pro Hype-Cast přiznal, že pokud se Mikýř dostane do finálové trojky, je jasnou jedničkou. A u poroty bude mít prý silnou pozici!

Moderátorův tip na vítěze je jasný
Zbývá už posledních pár bojovníků
Pirát a Bandurko už do finále nedojdou
Nikola získala imunitu

V poslední době je předmětem diskuzí především tanečník Martin Prágr zvaný Márty, který se po svém odchodu z reality show stal zničehonic nenáviděným hráčem, pro kterého diváci nemají dobrého slova. Nelíbilo se jim, jak se chová na kmenové radě - a nepřidaly tomu ani hádky s Nikolou, která ho obvinila, že jí nevěří smrt její rodiny při devastujícím požáru. Na Instagramu pak na svou obhajobu přiložila důkazy.

Prodej luxusní prvorepubliková Vily 450 m²
Prodej luxusní prvorepubliková Vily 450 m², Okolí Prahy

Spor Mártyho a Nikoly zvedá diváky ze židle

„V aktuální chvíli jsem se nechtěla k ničemu vyjadřovat, dokud nedostanu já svůj prostor v rozhovorech, ale tohle se týká i mé rodiny, a tak bohužel nemůžu jinak,“ napsala Nikola Kabátová na svůj Instagram vzkaz hráči, který šel domů se dvěma imunitami. To je podle moderátora světový unikát a přiznává, že Mártyho vyřadila fatální chyba a slepá víra v to, že není v ohrožení.

„Chápu, že Márty ve hře nemusel věřit a měl pochybnosti, což je absolutně v pořádku. Teď už ale ve hře nejsme. Jsme v běžném životě a v něm Márty s kamennou tváří v rozhovorech tvrdí, jak je celý můj životní příběh smyšlený. Není mi to jedno z důvodu, čím si moje rodina musela projít. Lidsky mě to mrzí, protože já proti Mártymu nikdy nic osobně neměla. Snad mu alespoň tohle otevře oči a přestane zpochybňovat to, co se stalo mé rodině a konečně si vzpomene, že už nejsme ve hře,“ dodala Nikola. Márty se pak proti jejímu tvrzení ohradil. V zahraničních konceptech je přitom běžné, že hráči používají smyšlené životní příběhy, aby zaujali divácké publikum nebo své spoluhráče. Tohle ale zřejmě nebyl ten případ. 

Od chvíle, co vypadnul Márty, odcházejí ti, kteří hráli s ním - o své místo tak už přišel Bandurko i Pirát. Je možné, že v příštím týdnu za nimi půjde Tomáš? Ten je podle diváků už jen postavičkou, která není pro ostatní hráče nebezpečná. Zdá se, že ani pro něj není po Mártyho odchodu ve hře už místo. Začíná se mluvit také o Martinovi Carevovi, který je celou dobu tichým hráčem. Podle moderátora má důvod, že se ho na nic neptá. Moc toho z něj totiž na kmenových radách nedostane. Tam je mu podle jeho vyjádření doslova k ho*nu. Po skončení show jsou ale dobří přátelé a Novotný rád prozradil, že je youtuber úplně někdo jiný než se zdálo na kameru.

Otevřít v galerii (1)
Může teď někdo vůbec své alianci věřit?
Může teď někdo vůbec své alianci věřit?Zdroj: se souhlasem TV Nova

Mikýř je jasným adeptem na vítěze

Mnozí nepochybují, že je to právě Mikýř, který došel po boku Nikoly až do finále. Tu si podle Novotného začal obtáčet ve chvíli, kdy ona sama hledala bezpečnou alianci, do které by patřila. Diváky přitom podle moderátora čeká ještě několik zajímavých momentů, u kterých se jim bude tajit dech. Jedním z takových byla první kmenová rada po vypadnutí Mártyho, která se stala důvodem lynče na vypadlého tanečníka. Novotný ale prozradil, že vítěznému tanečku Piráta s Tomášem se Mikýř smál a na konci bylo veselo.

Přitom právě podle moderátora má on nejlepší pozici, která mu umožní před porotou obhájit svou cestu a odnést si pohádkovou výhru několik milionů. Individuální imunity vyhrával jako na běžícím páse, silný byl také v kolektivních hrách. Nepochybně je to právě silná emoční inteligence, která mu umožnila se v kmeni Tainos korunovat králem. V diskuzích na sociálních sítích ale lidé tipují, že pokud se Mikýř dostane do finále, přesvědčí porotu, aby nechali vyhrát Nikolu a svého prvenství se vzdá. Podle některých si tam dokázal už vše, co mohl a o výhru mu nejde. Nikola by se tak stala první ženskou vítězkou českého Survivoru. A právě letos se už od začátku mluví o tom, že by mohla přijít řada na něžné pohlaví. Skutečně to tak bude? A mají proroci z internetu pravdu? To už se brzy dozvíme!

Zdroj: autorský článek, TV Nova, VOYO

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze