Top hledané
Výsledky (0)
Francouzská značka luxusních parfémů EUTOPIE představila v prostorách Velvyslanectví Francie v Praze svůj nový parfém No.11. Ten voní po božském šeříku a přináší vůni jara.

Nový parfém EUTOPIE je inspirovaný Prahou! Tváří je Aňa Geislerová.

Martina Šmalclová
25. května 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Aňa Geislerová

Jsme v Praze, nebo v ráji?

Uvedení parfému proběhlo na francouzském velvyslanectví v Praze, jež je už samo o sobě magickým místem. V kombinaci s luxusními vůněmi EUTOPIE se pak prostory proměnily doslova v božský ráj, který doplnil také špičkový catering. Hostům bylo nabídnuté šampaňské nebo osvěžující melounový drink a nechyběly ani typicky francouzské makronky či slané jednohubky.

Aňa na akci dorazila v tematických jarních šatech H&M

Tváří EUTOPIE No. 11 se stala herečka Aňa Geislerová, jež z rukou Elodie Pollet, zakladatelky a kreativní ředitelky značky, přebrala taštičku s nejnovějším luxusním parfémem. Aňa na akci dorazila oblečená tematicky, do jarních zelených šatů H&M z kolekce Conscious Exclusive 2018. Ty na představení kolekce vynesla už o měsíc dříve modelka Renata Langmannová. Nutno říct, že oběma kráskám sluší přinejmenším stejně.

Inspirace jarní Prahou, městem tisíce věží

Exkluzivní parfémy EUTOPIE vznikají z těch nejlepších složek a připomínají aromatické prožitky ze zemí, které Elodie Pollet navštívila. Tentokrát se jí inspirací stala romantická Praha, město tisíce věží, jež je někdy nazýváno Benátkami západu. Zatímco zima je tu podle ní dlouhá a chladná, nastupující jaro je svěžím závanem a právě při vzpomínkách na něj stvořila luxusní flakón plný luxusních jarních esencí.

Pronájem luxusního bytu 3+kk Pařížská, Praha
Pronájem luxusního bytu 3+kk Pařížská, Praha, Praha 1

Číslem jedna pro No. 11 je šeřík!

EUTOPIE No. 11 zapouzdřuje krásu jara a odráží pocity jeho tvůrkyně. Hlavní složkou dřevitokvětinového vůně se stal božský šeřík. Parfém otevírá záplava citrusových a ovocných tónů, jež následuje vůně květin - šeříku, magnolie a růže. Ve svém závěru parfém odráží smyslnost, měkké teplo jantaru, cedrové dřevo a vůni pižma.

Pokud by zajímalo i Vás, jak voní jarní Praha, nezapomeňte navštívit stránky EUTOPIE nebo butik Egoist Royal Parfums v Praze a v Karlových Varech.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
EUTOPIE
25 rue de Ponthieu 75008 Paris France