Top hledané
Výsledky (0)
Awarta znamená v překladu poklad. A luxusní butik hotel Awarta Nusa Dua Luxury Villas and Spa takovým malým pokladem skutečně je.

Oáza dokonalosti. Awarta Nusa Dua na Bali je nejlepší butik hotel na světě!

Eva Ledecká
20. listopadu 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Awarta Nusa Dua, Bali

Slavnostní ceremonie soutěže Boutique Hotel Awards proběhla v Londýně v Merchant Taylor's Hall. První místo a ocenění The Best Boutique Hotel 2018 získala Naomi Siawarta, ředitelka resortu Awarta Nusa Dua. Tento kouzelný butik hotel na indonéském ostrově Bali byl vybrán z více než 300 kandidátů z 80 zemí světa. Proč právě on?

„Budete se tu cítit komfortně jako doma, ale přitom se budete nacházet v maximálně luxusním prostředí nabízejícím služby ušité pro vás na míru.“

To hlásí vítěz letošní soutěže o nejlepší butik hotel. Bohužel jsme zatím neměli možnost zjistit, nakolik jsou tato slova pravdivá, ale podle fotografií a popisu to vypadá na opravdu zajímavou destinaci. Posuďte sami.

Vítejte v oáze luxusu a dokonalosti

Toto prvotřídní útočiště se nachází v té nejprestižnější oblasti Bali. Stačí vystoupit z letadla a už se vás nebetyčný komfort nepustí. Odvoz do hotelu je zajištěn luxusním a pohodlným vozem. Jen račte dál, do své privátní oázy dokonalosti, kde na vás čeká překrásná zahrada plná stromů, soukromá vila s pohodlnými postelemi, venkovní i vnitřní koupelna vybavená přípravky značky Bulgari a soukromý bazén s vodopádem.

Luxusní vila 5+kk na pronájem, Praha západ
Luxusní vila 5+kk na pronájem, Praha západ, Okolí Prahy

Asi není divu, že jde o nejlepší butik hotel na světě. Už také chápete proč?

Co se týče kuchyně, máte na vybranou! Dokonalé chutě exotických čínských pokrmů v ambientní atmosféře restaurace Ru Yi můžete střídat s klasickou a maximálně chutnou západní stravou, která se nabízí v restauraci The Long Table. Skleničku něčeho ostřejšího a koktejl si nejlépe vychutnáte v baru 8 degrees navrženém v britském stylu.

A třešnička na závěr? Dokonalé spa, které si však raději bookujte předem. O luxusní masáže a procedury, které očistí vaše tělo, mysl i duši je zde opravdu zájem.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Awarta Nusa Dua
Kabupaten Badung Bali, 80363 Indonesia
+62 361 773 300