Top hledané
Výsledky (0)
Moderní luxusní jachta Oceanco Dar zrcadlí mořský život kolem sebe. Tato jachta se luxusně blýskla na Monaco Yacht Show 2018. Průkopnický design a technologický pokrok nesou nezaměnitelnou DNA jedinečné lodi Oceanco.

Oceanco DAR Y717: Moderní revoluční jachta s oceněním „Jachta roku“

Mgr. Jana Höger
07. října 2018
1 minuta čtení
Oceanco DAR

Hlavní dominantou této jachty je sklo

Jachta Y717 dlouhá 90 metrů, sportovní a štíhlé konstrukce staví na zajímavém efektu, odrazu okolí skrze sklo. Její návrh v sobě skloubil ušlechtilý záměr. Byl koncipován tak, aby maximalizoval příležitosti vidět okolní život a měl přímý kontakt s mořským prostředím. Navíc sklo použité v interiéru vytváří panoramatické luxusní pohledy jdoucí až ke stropu.

Oceanco, Monaco Yacht Show
Oceanco, projekt žralok
Oceanco, DAR

Mořští dravci v hlavní roli

Jachta Y717, také přezdívaná "Projekt žralok", dostala toto označení, protože část jachty při pohledu shora vykazuje zřetelnou podobnost se žralokem kladivounem. Stožár v profilu je zase tvarován jako ploutev.

Vynikající interiér a exteriér

Interiér byl navržen tak, aby byly upřednostňovány jemné a sofistikované alternativní materiály a byly použity zajímavé povrchové úpravy, jako jsou jemné tkaniny, tapety či 3D lak. Dá se říci, že žádné tmavé těžké dřevo zde nenaleznete.

Luxusní design interiéru navrhl Nuvolari Lenard. "Profil má jedinečný smysl pro kontrast a homogenitu mezi tmavým sklem a bílými balkony, čímž dochází k neustálé výměně tvaru a linií mezi těmito dvěma prvky," říká Luiz DeBasto. Jachta je připravena přijmout až 12 hostů, má 6 kabin pro pohodlné strávení noci. Celkově je schopna pojmout až 31 členů posádky na palubě, aby zajistila uvolněnou plavbu.

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590, Praha 6

Hrdost luxusní jachty Oceanco

Značka Oceanco je hrdá na to, že nedávno dodaná jachta DAR získala ocenění Jachta roku na World Yacht Trophy. Slavnostní předávání cen se uskutečnilo na slavnostní akci v Cannes v hotelu Carlton. Na scéně byla oceněna také práce kapitána Klaudia Marcelice a samotného designéra exteriéru Luize deBasta.

Tato luxusní jachta má určitě co nabídnout!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Oceanco
Marineweg 1 & 5 2952 BX Alblasserdam The Netherlands
+31 78 699 5399