Top hledané
Výsledky (0)
Největší módní událost v Česku klepe na dveře a my víme, kteří zahraniční hosté si ji nenechají ujít.

Od Evropy po Austrálii: Na MBPFW míří profesionálové ze zahraničí

Martina Šmalclová
21. března 2019
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Elsa Poncet, Melania Freire, Martina Špetlová nebo profesionální tým Kevina Murphyho – to jsou speciální hosté, kteří zpestří následující ročník Mercedes-Benz Prague Fashion Week. Pojďte se s námi na exkluzivní delegaci podívat trochu blíž!

Elsa Poncet: Intelektuální byznysmenka ve světě krásy

Začneme dámou, a to velmi významnou na poli luxusní módy. Absolventka jedné z nejnáročnějších středních škol v Paříži Lycée Louis le Grand a prestižní univerzity ESSEC Business School odstartovala svou praxi u francouzské značky Sonia Rykiel. Pokračovala u Christian Lacroix, Balmain a AZZARO Paris. Posledních 9 let působí u návrhářky Vanessy Bruno, kde dozoruje především kvalitě produktů.

Melania Freire: Designérka, kterou nosíte a možná o tom ani nevíte

Jméno mladé Španělky se sice v módním světě objevuje poměrně krátce, za sebou má ale Melania Freire řadu úspěchů. Vyhrála poslední edici Mercedes-Benz Fashion Talent Award pro mladé designéry na Mercedes-Benz Fashion Week v Madridu a získala post módní návrhářky populární značky ZARA WOMAN BASIC. Kousek téhle návrhářky vám tak možná visí ve skříni a vy o tom nemáte ani zdání.

Byt na prodej na Praze 2 - 29 m²
Byt na prodej na Praze 2 - 29 m², Praha 2

Kevin Murphy: Vlasový guru slaví v Praze 10 let

Tým Kevina Murphyho se o vlasový styling modelek postará již podesáté! I tentokrát bude luxusní vlasové kreace vytvářet SESSION.MASTER a majitel studia s   t   o   l   e   n  Craig Hughan a přední český kadeřník Robert Starý. Ten již pátým rokem pracuje ve svém salónu právě s touto přední australskou vlasovou kosmetikou. Až tedy uvidíte na přehlídkovém mole žhavé trendy sezóny FW19, víte, kdo za nimi stojí.

Martina Špetlová: Návrhářka s důrazem na zero-waste

V neposlední řadě se na MBPFW objeví česká rodačka Martina Špetlová, která působí dlouhodobě na britské módní scéně. Po dokončení studia na londýnské škole Central Saint Martins založila vlastní značku, se kterou slaví úspěch po celém světě! Ve své luxusní tvorbě se zaměřuje na nulový odpad, udržitelnost a možná i díky tomu se její kolekce úspěšně prodávají v New Yorku, Los Angeles, Dubaji i Hongkongu.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze