Top hledané
Výsledky (0)
Influencerka Shopaholic Adel má potíže s bydlením.

Od vlastního bytu k potížím platit nájem. Jak šel čas s kontroverzní influencerkou Shopaholic Adel

Aneta Havránková
02. února 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Shopaholic Adel na premiéře filmu

Adéla Pulcová alias Shopaholic Adel je česká kontroverzní influencerka a tiktokerka, která své sledující rozhodně nenudí. Její streamy jsou plné záchvatů agrese, rozchodů, nových vztahů a stěhování. Neminuly ji ani střety s policií či Krajskou veterinární stanicí. V roce 2022 vlastnila byt v severních Čechách, dnes trpí nedostatkem finančních prostředků a nemůže si sehnat dlouhodobý pronájem.

Na internetu se proslavila výchovou své panenky, hauly ze supermarketů a nepříliš povedenými tanečními výkony. Dnes však upoutává pozornost lidí spíše agresivním chováním, střídáním partnerů a nepříliš moudrými finančními rozhodnutími. V roce 2022 prodala byt ve městě Bílina za 700 tisíc korun. To je o více než polovinu méně, než za kolik ho koupila. Prý zde neměla žádné soukromí a lidé jí házeli vajíčka do oken. Chtěla se proto přestěhovat někam, kde bude mít větší soukromí. 

Chci vám něco říct, já se nebudu stěhovat do paneláku, abyste na mě mohli chodit a čekat před barákem. Já se stěhuji do rodinného domečku, spíše tedy do vily a nikdy neřeknu, kam. Ale prostě se stěhuji do domu s bazénem a hlavně ten barák nebude můj,

zaznělo tehdy na jejím streamu. Nakonec ale v lednu 2023 zamířila do bytu o dispozici 4+1 v centru Prahy, kde platila nájem 41 tisíc měsíčně. 

Luxusní vila 5+kk na pronájem, Praha západ
Luxusní vila 5+kk na pronájem, Praha západ, Okolí Prahy

Uběhl necelý rok plný kafíček, objednávání drahých jídel, živení přítelů i placení nájmu a Pulcové začaly docházet finance. Chtěla si proto najít menší byt. Ten jí ale nikdo nechtěl pronajmout. Po nocích totiž měla neustále rušit noční klid, měla spory se svými partnery i se sousedy. I proto ji majitelka nakonec sama smlouvu odmítla prodloužit. 

Finanční potíže

Pro bizarní influencerku tedy nastalo krušné období. Již od začátku prosince prosí všechny své sledující, ať ji pomohou najít bydlení. Všichni ji totiž neustále odmítají a nechtějí si vzít na krk nájemce jako je ona. Adéla se tak musela těšně před Vánoci nastěhovat do hotelu, kde platila 1 500 Kč za den.

Kvůli vám jsme skončili na hotelu. Vidíte, co jste způsobili? Nemám žádný byt, musím bydlet na hotelu, který stojí 1 500 korun za noc. Tak mi posílejte prachy na hotel, ať mám kde bydlet. Už jsem i nemocná kvůli vám. Až skončím v nemocnici, tak si to vyžerete,

sdělila na TikToku. 

Během ledna, těsně po rozchodu s přítelem Janem Kulasem, se přestěhovala do krátkodobého pronájmu nedaleko Václavského náměstí. Měsíčně platí 25 tisíc, v bytě je pouze přímotop a neustále hledá dál. Podle facebookové skupiny ShopaholicAdel_bizár také prosila majitelku jejího tehdejšího bytu v Bílině, zda by si ho mohla pronajmout. Ta ji odmítla. Prý s její osobou nechce mít nic společného a nesouhlasí s tím, jak se prezentuje na internetu. 

Většina z potencionálních pronajímatelů neměla problém jen s rušením nočního klidu či vystupováním Adély Pulcové na sítích. Obávali se i činů jejích "haterů", kteří ji pravidelně hází do oken a schránek vajíčka, zvoní na ni i na sousedy a dělají jí naschvály. Nemálo lidí pak upozornila i na to, jak zachází se zvířaty. Králíka v minulosti vypustila do lesa a morče nechala umrznout v bytě bez topení a hodila ho do popelnice. Její pes stále přežívá, ale nevenčí ho a krmí ho pofidérní stravou. 

Partnerské vztahy

Influencerka navíc střídá partnery častěji než kdy dřív. Legendárního Davida Pražáka alias Fregamera opustila na začátku roku 2023. Měsíc před odloučením přitom plánovali svatbu i dítě. Těsně po rozchodu ji její expartner obvinil z týrání, vydíraní a fyzického násilí. Neuběhl ani měsíc a hvězda sítí se dala dohromady s Janem Kulasem. Sledující se nestihli ani nadechnout a opět zde byly v průběhu galavečera RedFace zásnuby. Skončilo to však stejně rychle jako to začalo a již po Vánocích roku 2023 se spolu rozešli. Od té doby přišla již se třemi novými úlovky. První dva si z ní zřejmě jen utahovali. O posledním na svém Instagramu oznámila, že je to muž mimo sociální sítě, který řádně pracuje. To u jejích partnerů není zvykem. Vyzdvihuje také, že její nový úlovek rozumí módě a má řidičák. 

Muž se stabilní prací by se jí nejspíše hodil. Po Facebooku totiž kolují uniklé zprávy, kde známá tiktokerka prosí své fanoušky o půjčku. Banka ani nebankovní společnosti jí prý kvůli negativním záznamům z rejstříků nepůjčí ani korunu. Celé noci také streamuje a počty sledujících jí neustále klesají. Mnoho fanoušků proto spekuluje o tom, že skončí buď na ubytovně, ve vězení či bez domova. Její osud je tak nejistý a partner s vlastními výdělky by ji mohl alespoň trochu podpořit. 

Zdroje: Redakce, autorské dílo, TikTok - @official.shopaholicadel, FB skupina - ShopaholicAdel_bizár

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze