Top hledané
Výsledky (0)
Ztělesněním všeho, co romantická Paříž nabízí, by mohla být luxusní francouzská značka Van Cleef & Arpels. Dokonalé šperky, luxusní hodinky a omamné parfémy v elegantních flakonech. Značka nemohla vzniknout nikde jinde než v samotné Paříži.

Óda na Paříž: šperky Van Cleef & Arpels

Eva Ledecká
07. února 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Kolekce značky oslavují Paříž: její krásu, vznešenost, jedinečnou architekturu a romantické scenerie, které nabízí svým návštěvníkům. Značka vznikla v roce 1896 a během své existence se stala ozdobou nejdené ruky či dekoltu dam slavných jmen. Elizabeth Taylor, Grace Kelly a Wallis, vévodkyně z Windsoru je jen jejich zlomek.

Une Journée à Paris

Kolekce Jeden den v paříži. Nejedná se pouze o kolekci překrásných luxusních šperků, ale o samotnou ódu na jedinečné město, které je výstižně nazývané Město světla. Projděte se magickou Paříží po elegantních ulicích, navštivte Eifellovu věž, Tuilerijskou zahradu, Operu Garnier a Place Vendôme, místo, kde se zrodila samotná značka. Zde na čísle 22 v roce 1906 otevřel Alfred Van Cleef a Charles Arpels svůj první luxusní butik.

Luxusní byt na prodej Praha 1 - 124m
Luxusní byt na prodej Praha 1 - 124m, Praha 1

Place Vendôme: místo pro luxus

Od té doby se náměstí stalo synonymem propracovanosti a neomylně francouzské směsi jednoduchosti a klasicismu. Jednalo se o styl ztělesněný Hélène Arpels, ženy Charlesova bratra, Louise, která byla uznávaná pro svou eleganci a vytříbený vkus.

V průběhu let vytvořila značka Van Cleef & Arpels několik historických kusů inspirovaných Paříží. V dnešní době se věnuje především kolekcím luxusních šperků a hodinek. Une Journée à Paris zaujme svou oslnivou škálou diamantů, rubínů, safírů a granátů.

Za podívanou však stojí i další luxusní šperky a hodinky Van Cleef & Arpels, které vám nabízí naše galerie.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Van Cleef & Arpels
22 Place Vendôme Paris France
+33 170 700 263