Top hledané
Výsledky (0)
Nejznámější a nejsledovanější pár končí!

Odchod Harryho a Meghan z královské rodiny: Víme, proč se chtějí stát obyčejnými smrtelníky

Nela Štefanová
09. ledna 2020
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Harry a Meghan

Princ Harry společně se svou manželkou Meghan oznámili veřejnosti svůj odchod z královské rodiny. Vévoda a vévodkyně ze Sussexu napsali na svůj Instagram, že se vzdávají své role ,,senior royals”, opouštějí tak své postavení a chtějí se stát nezávislými. Co by za to dalo million lidí na světě kdyby nemuseli pracovat, chodit na čajové dýchánky o páté a sem tam se nechat vyfotit v Africe během humanitární pomoci? Nic ale není tak, jak se na první pohled zdá. Příběh seznámení zamilované dvojice, který začal jako z pohádky, moc pohádkově neskončil. Nebo naopak ano? Je jejich odchod vlastně šťastným koncem? 

Vnuk královny Alžběty II. a jeho manželka Meghan sdíleli na svém instagramovém účtu informaci, kterou jistě nikdo nečekal. 

,,Máme v úmyslu odstoupit z role ,,předních” členů Královské rodiny a usilovat o to, abychom se stali finančně nezávislými, a přitom nadále plně podporovali její Veličenstvo královnu. Díky vaší podpoře, zejména v posledních několika letech, cítíme že jsme připraveni tuto změnu zrealizovat,”

napsal manželský pár, který plánuje nadále žít nejen v Británii ale také v Severní Americe. 

Pronájem Luxusního mezonetu, 2+kk, Praha
Pronájem Luxusního mezonetu, 2+kk, Praha, Praha 1
Otevřít v galerii (4)
Meghan a Harry
Meghan a HarryZdroj: Profimedia

Možná si říkáte, že tomu nerozumíte. Kdo by se dobrovolně chtěl vzdát všeho a stát se “normálním pracujícím smrtelníkem?” LP-life.cz vám přináší několik důvodů toho, proč si myslíme že se mladý pár takto rozhodl. A udělal dobře. 

 

Hon na ně! 

Již dlouho se mluvilo o tom, že Meghan pronásleduje mediální tlak podobně jako princeznu Dianu. Ona sama několikrát zmínila, že bulvární hon obzvlášť po narození jejich syna Archieho špatně nese a ničí jí to nejen život ale i manželství. Pokud bývalá herečka, která na showbyznys a rozruch musela být zvyklá, nyní začínala mít kvůli médiím deprese a strach o svou rodinu, máme tu důvod k odchodu číslo jedna. 

Otevřít v galerii (4)
Meghan a Harry
Meghan a HarryZdroj: Profimedia

Záře reflektorů

Ten, kdo jednou stál na prknech, co znamenají svět, už nikdy nechce měnit. Meghan se před svatbou živila jako herečka. Vidět jste ji mohli například v seriálu Kravaťáci nebo ve filmu Šéfové na zabití. Zcela jistě toto povolání milovala a naplňovalo ji. Stát se herečkou si dobrovolně vybrala, toto povolání studovala a mnozí z nás si dovedou představit, že to žádná procházka růžovým sadem nebyla. Otázkou zůstává, jestli se Meghan do hereckého světa vrátí. LP-life.cz jí v tom každopádně drží palce. 

Otevřít v galerii (4)
Meghan a Harry
Meghan a HarryZdroj: Profimedia

Zákaz sem, příkaz tam! 

Být členem královské rodiny není jen o mávání a usmívání se. Musíte přísně dodržovat některá pravidla, která se občas zdají být velmi striktní a některá možná komická, jako například to, že členové královské rodiny nesmějí hrát hru Monopoly. Nemohou také třeba veřejně vyjadřovat své politické názory ani volit. Její členové mají také nařízený přísný dresscode, který by měl být vždy formální. Vznešené chování, mluva a úsměv se samozřejmě očekává i od těch nejmenších, což si Meghan jako čerstvá maminka začala možná k srdci připouštět více a více. Ve své zprávě na Instagramu ale přesto pár zmínil, že budou syna Archieho vychovávat tak, aby si vážil královské tradice do které se narodil. 

Otevřít v galerii (4)
Meghan a Harry
Meghan a HarryZdroj: Profimedia

 

Ať už měl pár důvod k odchodu jakýkoli, jedno z tohoto příběhu plyne jasně. Mnozí z nás by si to s Meghan a Harrym vyměnili okamžitě. Jak ale sami vidíte, oni sní o životě "obyčejných" smrtelníků a klidném životě. 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze