Top hledané
Výsledky (0)
Kolekce spodního prádla Terezy Vu SS19 potěšila nejedno pánské a dámské oko. Hned v první přehlídkový den totiž byly modelky nuceny odhodit stud!

Odhalenost na MBPFW! Tereza Vu představila sexy kolekci SS19.

Martina Šmalclová
02. září 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Tereza Vu SS19

Sobotní večer patřil hvězdným kolekcím

Po skvělém startu Michaela Kováčika, který svou kolekcí vzbudil bouřlivý aplaus, předvedla i designérka Tereza Vu v první přehlídkový večer pražského týdne módy svůj um. Luxusní tvorba sympatické návrhářky je určena ženám, které se nebojí být samy, jsou moudré, cílevědomé a dominantní a i v tomto duchu se nesla odhalená a rafinovaná kolekce SS19.

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Kombinace něhy a erotiky

Pro mnohé pány a jistě i dámy bylo po přehlídce Michaela Kováčika příjemným překvapením, když se v prostorách Clam-Gallasova paláce začala objevovat něžná kolekce Terezy Vu plná ultrajemných materiálů, smyslných vzorů, průhledných struktur, éterických střihů a decentních odstínů.  

Modelky předvedly perfektní look

Tereza Vu vsadila na hravou tvořivost a pomocí luxusních materiálů – krajek, tylu či hedvábí – vytvořila kolekci oku lahodící. Éterickou a minimalistickou – tedy alespoň na první pohled! Při bližším zkoumání lze pozorovat, že modely jsou precizně řemeslně zpracované a s detaily si návrhářka vyloženě pohrávala. Luxusní modely jsou plné zlatých aplikací, které nás baví.

Třešničkou na dortu luxusní kolekce SS19 se stal perfektní look modelek plný třpytu a noblesní elegance, jež spolu s doprovodnou hudbou dokonale podtrhoval atmosféru celé přehlídky.

Prodej historické vily na Kampě, Praha 1
Prodej historické vily na Kampě, Praha 1, Praha 1

Stane se Tereza Vu stálicí MBPFW?

Absolventka London College of Fashion předvedla během MBPFW vydařenou podívanou, a tak pevně věříme, že její luxusní kolekce SS19 není tou poslední, kterou jsme na pražském týdnu módy mohli vidět. Terezu Vu proto navrhujeme přidat na list pravidelných designérů, ať se můžeme i další roky kochat dokonalou krásou ženského těla!

Rozhovor s návrhářkou Terezou Vu: Rychlá zpověď - návrhářka spodního prádla Tereza Vu: Chtěla bych obléci Janu Plodkovou

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Čistá elegance. Vskutku nádherné prádlo!

Překvapením večera byla pro mě rozhodně přehlídka spodního prádla od Terezy Vu. Nejen proto, že jsem o ní doteď neslyšela, ale hlavně mě překvapila celková atmosféra, kterou přehlídka měla. Žádný naplno puštěný house smíchaný s technem, ani travesti show v novém podání. Tady totiž šlo pouze a jen o čistou eleganci.

Na první dobrou mi do oka padla bílo-zlatá korzetová podprsenka v kombinaci s vysokými kalhotkami, které byly rovněž hojně zdobené zlatem. Prudce elegantní a zároveň tak sexy. Tereza Vu šije své prádlo výhradně z luxusní francouzské krajky a meshe, tudíž jde vskutku o top kvalitu.

Trochu jsem zapátrala a zjistila jsem si orientační ceny, za které si můžete koupit prádlo od takto kreativní české návrhářky. Cena za podprsenku či kalhotky se pohybuje okolo 2 600 Kč a to je podle mě v dnešní době více než příznivé. Doufám, že to není poslední přehlídka této dámy, kterou vidíme. Protože by to byla velká škoda!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze