Top hledané
Výsledky (0)
Jak se v minulosti hvězdy oblékaly na ulice a pláže prosluněného Cannes?

Ohlédnutí za outfity v Cannes. Kdo byl hvězdou i mimo red carpet?

Ornella Koktová
18. května 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Grace Kelly v Cannes

Na zahájení Cannes se každá celebrita chystá několik měsíců předem. Příprava róby pak může zabrat i celý rok! Ale v čem chodí hvězdy mimo záři reflektorů? Kdo si udržel styl a kdo naopak vypadal jako strašák do zelí? Na to si teď posvítím…

Grace Kelly

Ztělesnění francouzského vkusu byla bezesporu Grace Kelly. Klasická bílá halenka obohacena o luxusní krajku a k tomu třičtvrteční kalhoty s vysokým pasem s vyšitými ornamenty a flitry. Není divu, že tenkrát v roce 1955 na festivalu doslova učarovala monackému knížeti… A za rok byla veselka!

John Lennon & Yoko Ono

Dvojice, o které jste ani netušili, že se někdy festivalu v Cannes zúčastnila. Džíny se záplatami, bílá košile, ošoupaná džínska a legendární kulaté brýle, to byla prostě typická image Johna a tudíž nemám co vytknout. Naopak Yoko v kožených mini kraťasech a kozačkách na pláži, to už je jiná hitparáda bizáru. To je zkrátka snímek za všechny peníze!

Luxusní byt 3+kk na pronájem, Praha
Luxusní byt 3+kk na pronájem, Praha, Praha 3

Cameron Diaz

Cameron Diaz v Cannes v roce 1994. Na pláž kanady s vykukujícími ponožkami? V 90. letech něco přijatelného a patřičně cool. Ani černé mini s jemnými ramínky by dnes nenaděly žádnou škodu. Ale zaplať pánbůh, že nám z toho tahle sexy blondýnka vyrostla…

George Cloony & Amal Cloony

Nevím, co se tady stalo, ale rozhodně jde o velkou divočinu těchto dvou. Pestrobarevné šaty Amal jsou krásné, ale ta kabelka s třásněmi je otřesná! A George? Postarší playboy v džínech, které mu nesedí! Au!

Serge Gainsbourg & Jane Birkin

Holka, po které Hermés pojmenoval kabelku a slavný francouzský pisničkář Serge. Cannes v roce 1969 a pár číslo jedna tehdejší doby. Podívejte se na ten její krajkový top odhalující pupík, kožený pásek a absolutně simple bílé kalhoty! Tohle je prostě víc než jen “beach look”. Nádhera!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Festival Cannes
Festival de Cannes 3, rue Amélie 750 07, Paris-France
+33 (0) 1 53 59 61 00