Top hledané
Výsledky (0)
Taťána Kuchařová působí jako ztělesnění dokonalosti a má za sebou mnoho úspěchů. Tady je jejich souhrn.

Životním úspěchům Taťány Kuchařové se jen tak někdo nevyrovná. Vytipovali jsme potenciální partnery pro ambasadorku OSN

Anděla Vostrá
31. května 2023
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Taťána Kuchařová

Taťána Kuchařová má za sebou život plný úspěchů. Nejen, že jí byla do vínku přidělena neuvěřitelná krása, Taťána je i neuvěřitelně ambiciózní a úspěšná žena. Je zakladatelkou a předsedkyní správní rady Nadace Krása pomoci, influencerkou, aktivistkou, topmodelkou, SDGs ambasadorkou OSN a vítězkou Miss World 2006. 

Kariéra jí započala výhrou Miss World 2006, kdy poprvé v historii získala tento titul Češka. O dva roky později založila nadaci Krása pomoci, kde se věnuje podpoře seniorů v ČR. Nadace podpořila nad 250 projektů moderních sociálních služeb a stabilně každý rok financuje 17 projektů po celé ČR. Pomáhá tak seniorům důstojně žít. Za dobu své existence pomohla nadace tisícům českých seniorů předcházet umístění do ústavní péče.

V roce 2015 dokonce byla její nadace Krása pomoci vůbec první nevládní organizací ČR, která představila svůj program a činnost v New Yorku a Ženevě, tedy v sídle OSN. Od roku 2017 je Taťána ambasadorkou SDGs (Cílů udržitelného rozvoje) a současně zastupuje český neziskový sektor v OSN. Například v roce 2017 odjela společně s Richardem Brabcem do New Yorku na Fórum o udržitelném rozvoji, které se koná pod záštitou Hospodářské a sociální rady OSN (ECOSOC).

Pronájem luxusního bytu 2+kk, Praha 1, Josefov
Pronájem luxusního bytu 2+kk, Praha 1, Josefov, Praha 1

„Pro mě i moji nadaci je to čest. Jedná se o prestižní a významnou událost, země získá možnost prezentovat se v dobrém světle v OSN. To by nemělo zapadnout, máme být na co hrdí. Naše zapojení je pro nás i důležitou zpětnou vazbou, že téma, kterému se věnujeme, rezonuje a má smysl,“

sdělila v roce 2017 Kuchařová webu Lidovky.cz.

O rok později se v OSN zúčastnila také největší akce ECOSOC Youth Forum 2018, která byla určená pro mladé delegáty a influencery. Vystupovala tam jako motivační speaker. Prezentovala také na konferenci Commission on the Status of Women (CSW) - největší konferenci na světě o genderové problematice, kterou organizuje UN Women, kde mluvila o roli žen v neziskovém sektoru. Dodnes se pravidelně účastní konferencí v OSN o demografickém vývoji ICPD+25 nebo Komise pro sociální rozvoj. Pravidelně se snaží prosadit přijetí Úmluvy o lidských právech seniorů.

O Taťáně Kuchařové se natočily i dokumenty Gen-Elita národa Fera Feniče nebo Top momenty Pavla Zuny.

Rozvodové trable

V poslední době se aktivně řeší situace mezi ní a bývalým manželem Ondřejem Brzobohatým. Rozvod ji překvapil a ranil, jak sdělila v roce 2022 webu Whatsnews. K nové situaci se ale postavila čelem a dnes už o něm dokáže mluvit v klidu a s rodícím se nadhledem.

„Rozvod mě nezlomil, i když jsem na nás dva vsadila všechno, věřila tomu a bojovala za naše manželství, až do poslední chvíle, vím, že si nemám co vyčítat,“

sdělila webu Whatsnews.

Po eskapádách kolem rozvodu se Ondřej Gregor Brzobohatý rozhodl, že podá na svou bývalou manželku žalobu za pomluvu. Muzikant a modelka se prostřednictvím příspěvků na sociálních sítích už několik dní dohadují kvůli zveřejněnému obsahu církevní žaloby, kterou podala Kuchařová na Brzobohatého.

Potenciální partneři pro Taťánu Kuchařovou

Taťána je dokonalá žena, a tak by vedle sebe měla mít i dokonalého muže. Našli jsme pár potenciálních partnerů, kteří by se k modelce, podle nás, hodili. Zde je jejich seznam:

 • Milan Baroš - český fotbalista, držitel bronzové medaile z Mistrovství Evropy a první český vítěz Ligy mistrů
 • Marek Dospiva - je český podnikatel, spoluzakladatel a spolumajitel středoevropské investiční skupiny
 • Karel Diviš - je český podnikatel v informačních technologiích, původním povoláním sportovní redaktor a televizní moderátor
 • Pedro Sánchez - španělský politik a ekonom, zastává funkci předsedy vlády
 • Princ Carl Philip - švédský princ, který je považován za jednoho z nejatraktivnějších evropských princů
 • Princ Andrea Casiraghi - monacký princ, je druhý v pořadí na monacký trůn
 • Princ Albert von Thurn und Taxis - německý princ, podnikatel a automobilový závodník
 • Ed Stafford - britský dobrodruh, který se stal prvním člověkem, který kompletně přešel Amazonii od pramene až po ústí
 • Harry Styles – populární a výstřední anglický zpěvák
 • Pedro Pascal – chilský a americký herec
 • Aaron Rodgers -  rozehrávač amerického fotbalu za New York Jets z National Football League
 • Justin Trudeau - kanadský politik známý svým mladistvým vzhledem a šarmem

Kdo by se k Taťáně hodil podle vás? 

Zdroj: Česká televize, Mall.cz, Lidovky.cz, Whatsnews.cz, TatatanaKucharova.com, IDnes.cz, Instagram.com, autorské dílo

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze