Top hledané
Výsledky (0)
OMEGA tradičně vydává u příležitosti konání Olympijských her limitované edice luxusních hodinek a jinak tomu není ani letos. Představujeme Vám PYEONGCHANG 2018!

OMEGA stvořila limitovanou kolekci k příležitosti ZOH: PYEONGCHANG 2018!

Martina Šmalclová
09. února 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Limitovaná edice PYEONGCHANG 2018

OMEGA bude oficiálním časoměřičem již po osmadvacáté!

Luxusní značka OMEGA je oficiálním časoměřičem Olympijských her již řadu let. Den zahájení ZOH 2018 je stanoven na 9. února a OMEGA se této role zhostí od roku 1932 již po osmadvacáté. Při této příležitosti také vydává novou limitovanou edici hodinek, které byly navrženy tak, aby inspirovaly vítěze ukrytého v každém z nás. 

Ocelový kousek AQUA TERRA zdobí barvy olympijského kruhu

Luxusní kousek Aqua Terra má ocelové pouzdro o velikost 41,5 mm a koaxiální hodinový strojek kalibru 8500, který se chlubí označením Master-Chronometer. Modrý ciferník je ozvláštněn nápisem PYEONGCHANG 2018, který OMEGA vytvořila pomocí barev olympijského kruhu.

PLANET OCEAN v barvách jihokorejské vlajky

Na první pohled sportovní kousek o průměru 43,5 mm byl vytvořen pomocí barev jihokorejské vlajky. Hodinky mají stejně jako model AQUA TERRA modrý keramický ciferník, který se ale oproti prvnímu modelu mísí v prvních 15 minutách s červenou. Kombinace modré a červené pak tvoří také gumový pásek hodinek.

Zamlouvá se Vám více model PLANET OCEAN, ale nejste nadšeni z gumového pásku? I na tuhle variantu OMEGA myslela a k luxusním hodinkám připravila navíc extra náramek z nerezové oceli.

Činžovní dům na prodej, Praha 1 - 1067
Činžovní dům na prodej, Praha 1 - 1067, Praha 1

Limitovaná edice bude na trh uvedena v březnu a dodávat se bude ve speciálním boxu s olympijskou tematikou

Limitovaná edice PYEONGCHANG 2018 čítá symbolických 2018 kusů, bude na trh uvedena v březnu a každému zákazníkovi bude dodávána ve speciálním luxusním boxu s olympijskou tematikou. 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze