Top hledané
Výsledky (0)
Herec požaduje za dům v Beverly Hills 176 milionů dolarů.

Orlando Bloom, který teď natáčí seriál v Praze, prodává své sídlo v Beverly Hills. Stihne to ještě před svatbou?

Kateřina Ostrejšová
11. června 2021
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Orlando Bloom

Herec Orlando Bloom a zpěvačka Katy Perry měli naplánovanou svatbu už minulý rok, koronavirová pandemie však jejich plány přerušila. Pohádkovou svatbu přesunuli na letošek, datum a místo zatím neoznámili. Jedno je ale jisté, vyjde je to na pořádný balík! A zřejmě to herec moc dobře tuší, protože prodává svůj dům v Beverly Hills z 50. let. Podle Homes And Gardens za astronomických 176 milionů korun.  

Dům sice prodává, čas ale tráví v Praze 

Věděli jste, že můžete britského krasavce potkat v Praze? Dotáčí tady totiž druhou řadu amerického seriálu Carnival Row. A herec tu není sám, navštívit ho přijela i jeho budoucí žena Katy Perry. Minulý víkend si podle deníku Blesk hvězdný pár zašel na večeři v centru Prahy, kam například chodil rád i Karel Gott. V Praze by měli být až do konce června, tak mějte oči na stopkách, potkat je můžete opravdu na každém rohu.

Ale teď už se pojďme podívat na dům, který herec prodává.

Otevřít v galerii (6)
Katy Perry a Orlando Bloom
Katy Perry a Orlando BloomZdroj: Profimedia

Čtyři ložnice, čtyři koupelny  

Moderní dům se nachází v ulici “Billionaires Row” s nádherným výhledem na město a oceán. Má čtyři ložnice a čtyři koupelny na rozloze 4 011 metrů čtverečních. Dům je typickým příkladem “indoor outdoor living”, tedy žití uvnitř i venku. Právě tohle velmi přesně charakterizuje životní styl celebrit na kalifornském pobřeží. (Zdroj: Homes And Gardens) 

Otevřít v galerii (6)
Ložnice s výhledem na bazén.
Ložnice s výhledem na bazén.Zdroj: Profimedia

Posuvné stěny ze skla  

Otevřený půdorys, posuvné stěny ze skla a propojené místnosti dodávají to správné hollywoodské drama. Celý dům působí velmi čistě, a to především díky bílé barvě, na které se v domě opravdu nešetřilo.  (Zdroj: Homes Snd Gardens)  

Otevřít v galerii (6)
Zapuštěné sezení v obýváku je velkým hitem.
Zapuštěné sezení v obýváku je velkým hitem.Zdroj: Profimedia

Velkým hitem se v posledních letech staly potopené obývací místnosti, kterou najdeme i v hercově domě. Sedačky v úrovni podlahy mají totiž působit dostupněji a vytvářet tak dokonalou oázu pro přátele a společné klábosení. V tomhle případě je navíc místnost skleněnými dveřmi propojena i s terasou, takže interiér působí velmi vzdušně.  

Exkluzivní vila na prodej, Říčany u Prahy -
Exkluzivní vila na prodej, Říčany u Prahy -, Okolí Prahy

Venkovní relax  

Bazén na terase samozřejmě nemůže chybět! Orlando Bloom si ho navíc vylepšil dřevěnou podlahou, vestavěným sezením, LED osvětlením a ohnivou stěnou vedle bazénu. Večerní koupačku Blooma si umíme docela dobře představit.  

Otevřít v galerii (6)
Osvětlený bazén je velkou dominantou domu.
Osvětlený bazén je velkou dominantou domu. Zdroj: Profimedia

Musím vidět do jídelny, byl jeho požadavek  

Před tím, než se herec do domu nastěhoval, nebyl spokojený s kuchyní. Zdála se mu totiž odříznuta od zbytku domu, a to se mu nelíbilo. Proto si nechal nad kuchyňskou linkou udělat ve zdi okénko, které přináší přehled o tom, co se děje v jídelně. Bloom má zřejmě rád přehled o svých hostech.  

Otevřít v galerii (6)
Prostorná a světlá kuchyně nabízí i pohled do jídelny.
Prostorná a světlá kuchyně nabízí i pohled do jídelny. Zdroj: Profimedia

Jeho agenta známe z Netflixu  

Pokud jste ještě na Netflixu nezaregistrovali pořad Selling Sunset, je na čase si ho pustit! Pojednává o realitní agentuře Oppenheim Group, která prodává luxusní a drahé nemovitosti. A právě tato agentura Bloomovi před dvěma lety dům prodala a nyní se ho bude snažit poslat dál.  

"Dům je velmi elegantní a sexy, připadá vám, jako byste vešli do nejluxusnějšího hotelu Palm Springs v polovině století s výjimečně upravenými designovými prvky,"

říká agent Jason Oppenheim. (zdroj: ogroup.com)

Otevřít v galerii (6)
Venkovních míst na sezení je tam opravdu spoustu.
Venkovních míst na sezení je tam opravdu spoustu.Zdroj: Profimedia

Tak co říkáte na hercův dům? Myslíte, že jej stihne prodat ještě před svatbou?  

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze