Top hledané
Výsledky (0)
Zažila to, co ještě nikdo. I tak si sáhla až na dno svých sil a uvědomila si své životní priority.

Ornella Koktová o Survivoru: Připadala jsem si jako ve věznici Alcatraz. Nikdy se tam nechci vrátit

Michaela Hanelová
18. března 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Ornella Koktová se do Survivoru nikdy nechce vrátit.

Influencerka Ornella Koktová se rozhodla dobrovolně opustit soutěž Survivor, a po návratu domů se objevila v podcastu Agáta a Ornella show, kde ji vyzpovídala její přítelkyně Agáta Hanychová. Během rozhovoru odhalila šokující podrobnosti o tom, co se dělo na ostrově, informace tak citlivé, že by nikdy neměly být zveřejněny v televizi. Zároveň však dodala, že by se do této soutěže už nikdy nechtěla vrátit, protože zažila podmínky, které ji na první pohled připomínaly věznici někde v Alcatrazu. Nyní je zpět u své rodiny a je spokojená, že vše ve zdraví přežila.

Ornella Koktová se rozhodla kvůli zdravotním komplikacím ukončit svou účast v pořadu Survivor Česko & Slovensko. Její soutěžní cesta skončila dobrovolným odstoupením poté, co na ostrově došlo k jejímu kolapsu a následné hospitalizaci v nemocnici. Když se Ornella vrátila domů, rozhodla se podělit se svými zkušenostmi a také s tím, jak to vlastně v pořadu fungovalo. 

Účast v soutěži Survivor pro účastníky často znamená, že si sáhnou na samotné hranice svých fyzických a psychických sil. Tuto zkušenost má za sebou i Ornella Koktová, která se nakonec rozhodla soutěž opustit. „Začaly mi selhávat nohy, což vyústilo v hospitalizaci, kde mi byla podána dvojice antibiotik. V takovém zdravotním stavu jsem neměla šanci zúčastnit se náročných soutěžních disciplín v extrémním horku," sdělila v rozhovoru pro pořad Život ve hvězdách vysílaný na televizi Nova.

Exkluzivní vila na prodej, Říčany u Prahy -
Exkluzivní vila na prodej, Říčany u Prahy -, Okolí Prahy

Dostala se do nemocnice a rozhodla se skončit

„Už nějakou dobu jsem se necítila zcela v pořádku, což vyvrcholilo jedné noci, kdy mi bylo natolik špatně, že jsem omdlela. Ráda bych vyjádřila svůj dík Martinovi za jeho pomoc," 

uvedla během kmenové rady, kam byla dopravena z nemocnice.

Martin Carev je totiž jedním z mála soutěžících, kteří hovoří španělsky. Proto také poskytl Ornelle neocenitelnou pomoc při zajištění lékařské péče a transportu z ostrova do nemocnice, odkud byla později převezena zpět na ostrov. Na kmenové radě proto následně oznámila důvody, proč chce skončit. „Stále se necítím dobře a je mi těžké to takto říci, ale moje cesta zde končí. Nevidím žádnou jinou možnost, protože se stále necítím dobře. Jsem matka, mám děti a nemohu riskovat, i když mě to velmi mrzí," prohlásila před odchodem z ostrova. Jak sama prozradila, toto rozhodnutí nebylo jednoduché, ale zároveň musí myslet na své děti, pro které musí být v pořádku.

Na ostrově zažila hurikán i nebezpečné pavouky

V průběhu své účasti v Survivoru se Ornella Koktová zažila i nepříjemnou situaci. Soutěžící totiž museli být kvůli blížícímu se hurikánu evakuováni. „Dostali jsme dvě minuty na to, abychom se sbalili a odešli. Vůbec jsme netušili, že jde o hurikán, jen nám bylo řečeno, abychom se přesunuli. Najednou jsme se ocitli ve vnitrozemí, uprostřed džungle, kde bylo ještě více nebezpečných tvorů jako tarantule, škorpióni, ještěrky a další. Pro mě bylo toto prostředí ještě náročnější než u moře. Celou situaci bych přirovnala k pobytu ve věznici Alcatraz. Ani na toaletu jste nemohli jít sami," popsala situaci, která ji byla krajně nepříjemná. 

Byla na ostrově 20 dnů a má toho dost

Po návratu domů bylo prvním místem, které navštívila, rychlé občerstvení, a to hned na letišti. Tam si pochutnala na normálním jídle, které ji chybělo. Populární influencerka se ve svém podcastu rozhodla prozradit některé detaily z natáčení, které doufá, že se nikdy na kameře neobjeví. Hned na začátku si do ní její kamarádka Agáta Hanychová rýpla. „Tak tě tady máme, není to ale trochu brzy?" Na to ale Ornella Koktová obratně reagovala. 

„Víš co, byla jsem tam dvacet dní a podle mě to stačilo,"  

prozradila v podcastu herohero

Ornella je známa svou upřímností, a proto se nebojí vyjádřit své myšlenky nahlas, což potvrdila i v podcastu, kde otevřeně hovořila o zážitcích z ostrova. Na úvod poznamenala, že všechny ženy na ostrově zažily synchronizaci menstruačního cyklu, což znamenalo, že menstruaci dostaly všechny současně. Poté svou přítelkyni překvapila odhalením, že v noci spali všichni úplně nazí, přesně tak, jak je stvořil Pán Bůh. „Chci ti ještě říct, jak jsme stavěli přístřešek a co se dělo, když jsme neměli oheň," začala s vyprávěním Ornella. 

Ženy dostaly menstruaci a všichni mezi sebou chodili nazí

Ornella hned na začátku své kamarádce Agátě vysvětlila, jak to v soutěži vlastně probíhalo. Agáta zpočátku zůstala v šoku a nechápala, zda to, co Ornella vypráví, je realita, nebo jen nějaký sen. Jenže jak všichni vědí, Ornella je pravdomluvná a řekne i to, co nemusí.

„Takže my jsme tam před sebou chodili celou dobu úplně nahatý," 

šokovala Agátu Ornella v podcastu herohero

„Protože jsme neměli oheň a tam byla strašně rychle tma," pokračovala. „Takže ty jsi spala na čtyřech frajerech, a ještě úplně nahá?" zeptala se pohotově Hanychová. „No a oni byli taky. Já jsem si tam před nimi lehla úplně nahá... Ty jsi neviděla nic, ty jsi neviděla ani ruku před sebou, ale my jsme si s Denisou říkaly, že kdyby nás někdo viděl, my měly úplně nohy do praku s těma tampónama, vedle nás ti frajeři," popisovala noční dění reality show trojnásobná maminka.

Zároveň i vysvětlila, proč tomu tak bylo. Kvůli dešti prý měli všechno oblečení mokré. „Snažili jsme se všichni převléknout, ale nešlo to, takže jsme tam byli normálně všichni nahý, no masakr, tohle, kdyby někdo viděl, tak to bude strašný," smála se Ornella, která se prý do Survivoru už vrátit nikdy nechce.

Zdroje: TV Nova, extra.cz, herohero, Instagram, autorský článek

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze