Top hledané
Výsledky (0)
Elegance, vzory a jedinečné kombinace. To je kolekce Oscar de la Renta Resort 2019.

Oscar de la Renta resort 2019 nabízí květinové vzory, ale také čistotu

Dominika Žejdl
05. července 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Luxusní a elegantní šaty s květinami.

Módní návrháři luxusního módního domu Oscar de la Renta Laura Kimová a Fernando Garcia představili luxusní kolekci ženských modelů pro kolekci Resort 2019. A musíme říct, že se jim opravdu podařila. Tady platí, že v jednoduchosti je krása, ale občas také můžete vystoupit z davu. 

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Dominika Žejdl
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Dominika Žejdl

Kolekce, která nabízí tolik možností

Módní návrháři luxusní značky Oscar de la Renta prostě vědí, jak zaujmout. Stále se drží luxusních linií, zajímavých střihů a samozřejmě barev a vzorů. Na celé kolekci Resort 2019 se nám nejvíce líbí její rozpolcenost. Kolekce totiž nabízí minimalistické, jednoduché modely, ale zároveň odhaluje i nespoutanou a odvážnou módu. 

V jednoduchosti je krása...

Rčení, které stále platí a především, co se týče módy. Mnoho žen pracuje na pozicích, kde si nemohou dovolit žádné výrazné oblečení, a právě proto dokáží ocenit, když na to návrháři stále myslí. Kolekce Resort 2019 nabízí krásné jednoduché šaty a kostýmky v jemných, ale i výraznějších odstínech jako je blankytně modrá, žlutá, světle růžová a další. 

Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m
Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m, Praha 1

Vzory v hlavní roli 

Samozřejmě i pro náročnější ženy s láskou k extravaganci či jedinečným modelům návrhářské duo vymyslelo něco speciálního. V hlavní roli jsou květinové vzory, které zdobí kostýmky, šaty, sukně, topy, svetry, ale také halenky. Líbí se nám i proužky, kterými člověk nic nezkazí a jednoduše zvýrazní svůj outfit. 

Pompézní naducané šaty a jednoduchý střih

Mezi naše oblíbené kousky z kolekce patří luxusní společenské šaty s květinovým vzorem, které vypadají velmi rafinovaně. Zajímavé jsou i asymetrické luxusní šaty s naducanou sukní, ve kterých budete rozhodně nepřehlédnutelná. Kolekce však nabízí i mnoho jiných elegantní šatů, které jsou jednoduše nádherné. Ideální je i nabídka různých délek, ve kterých se najde každá žena. 

Dominika Žejdl

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Jedny šaty hezčí než druhé!

Oscar de la Renta Resort 2019 ve mě na první pohled evokuje styl Jacqueline Lee Kennedy Onassis. Jednoduché elegantní linie, široké pásky zvýrazňující ženský pas nebo ty do detailů propracované svetry. Jedno hezčí než druhé, co si z toho ale vybrat?

Hned zkraje musím zmínit světle růžové šaty s dlouhým rukávem bez výstřihu. Skoro ty samé mám v červené barvě a i přesto, že to nemá jediný výstřih či rozparek, jsou to jedny z nejvíce sexy šatů, které v šatně mám. Pochopitelně to potvrdil i můj muž, protože co je víc než obepnuté “tajemství”, které chce každý chlap za každou cenu vidět? :)

Dále jsem se v mžiku vteřiny zamilovala do těch pastelově modrých šatů vyrobených z jakési hrubší krajky. Opětovně tu vidíme dlouhý rukáv a absenci výstřihu. Zato ta lehce prosvítající krajka tomu dodává takový náboj, že by se s tím dala rozsvítit půlka Prahy! Takže řadím do sekce “must have”!

A nakonec tu máme něco pro silně romantické duše, jako jsem já. Nadýchané bílé šaty s jakýmsi světle modrým obrazem. Ve chvíli kdy jsem je uviděla, ihned jsem si vzpomněla na slavný Sèvreský porcelán, který mimo jiné používala i Marie-Antoinette v době kdy v Evropě vládlo baroko. Nejlepší místo, kam si takové šaty vzít, je dle mého názoru akce, která má svůj průběh i v zahradách...procházet se po parku a dotýkat se letmo prsty čerstvě rozkvetlých růží...ach!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze