Osedlali jsme trojského koně: Jak bydlet v Praze a cítit se svobodně

Domácí karanténa, která by vás mohla bavit.
04. listopadu 2020
 
Hlavní stránka Nové články

Taky vás unavuje všudypřítomný shon a nejradši byste utekli někam do přírody? Máme pro vás řešení v podobě místa, kde na vás čekají neobyčejná dobrodružství, spousta kultury a kde je vždycky co dělat. Navíc se rozhodně nemusíte vzdávat posezení v těch nejvíc trendy pražských kavárnách. Kde že najdete to magické místo, kde můžete mít všechno? 

Freedom

Dříve ovčinec, dnes progresivní čtvrť

Zatímco původně se oblast dnešní Troji jmenovala podle knížecího ovčince, dnes vzkvétá raketovým tempem. Dokazuje to i nová lávka, která spojuje Císařský ostrov a Troju a která nahradila konstrukci zhroucenou v roce 2017. A jak nám prozradil starosta Jan Čižinský, spousta nového se na Praze 7 teprve chystá. Například nová budova pro filharmonii!

Jan Čižinský
Jan Čižinský • Zdroj: Profimedia

„Měla by vzniknout v místě s velkým potenciálem, které je součástí panoramatu historického města a řeky Vltavy při jižním Bubenském nábřeží v oblasti dnešní stanice metra Vltavská,“

přiblížil Čižinský. Nejdříve však musí být navržena nová podoba Vltavské, pak až bude na řadě samotný projekt koncertní haly. Tu by měla pomoci vybrat mezinárodní architektonická soutěž.

„Ta bude zárukou toho, že na Praze 7 vznikne stavba vysoké architektonické kvality,“

dodal starosta. Výstavba by měla trvat do roku 2031.

Dalším projektem, který stojí za pozornost, je pak podle Čižinského také lávka HolKa, která má spojovat Pražskou tržnici a Karlín. Vzešla z architektonické soutěže z roku 2017 a na její realizaci se můžeme těšit v nejbližších letech.

Lávka HolKa vizualizace
Lávka HolKa vizualizace • Zdroj: Iprpraha.cz
Lávka HolKa vizualizace
Lávka HolKa vizualizace • Zdroj: Praha7.cz
Luxusní byt Troja 145m
Luxusní byt Troja 145m, Praha 7

Od zoo přes botanickou zahradu až po zámek

V současnosti tak patří Troja k nejatraktivnějším pražským lokalitám. Občanská vybavenost je samozřejmostí, díky přilehlým parkům a řece tu ale objevíte místa, která vás doslova okouzlí. 

Můžete se jít například rozněžnit nad nejnovějšími přírůstky zoologické zahrady, která je podle návštěvníků považovaná za jednu z nejhezčích na světě. Rozhodně byste při té příležitosti neměli minout nově otevřený Rákosův pavilon, který vás přenese do tropické džungle plné pestrobarevných papoušků.

Lemuři
Lemuři • Zdroj: Pixabay/InspiredImages
Luxusní penthouse Troja 311m
Luxusní penthouse Troja 311m, Praha 7

Pokud vám stačí vaši domácí mazlíčci, můžete se pokochat exotickou flórou v jedné z nejhezčích botanických zahrad v Česku. Její nejproslulejší částí je sice tropický skleník Fata Morgana, má ale také venkovní expozici, která rozhodně stojí za to. Po cestě si můžete dát skleničku ve vinici sv. Kláry, která se nachází přímo v zahradě a nabízí úchvatný výhled na barokní Trojský zámek.

Do toho můžete zavítat za historií i kulturou, protože se nachází hned přes ulici. Můžete tak strávit odpoledne bloumáním v malebné zámecké zahradě, v malém přírodním bludišti či romantickou procházkou kolem ovocných stromů a záhonů růží. A pokud budete mít štěstí, možná se tou dobou bude konat i festival vína či koncert.

Zamek Troja
Zamek Troja • Zdroj: Profimedia.cz

Ráj sportovců a milovníků adrenalinu

Žena jede na kole
Žena jede na kole • Zdroj: freepik.com/photos/flower

V dnešní době někam neustále spěcháme, řešíme zdravotní problémy či stres v práci. Je proto skvělé bydlet někde, kde můžete vyrazit na čerstvý vzduch a od všeho toho shonu aspoň na chvíli utéct. Přesně to pak nabízí jedna z nejkrásnějších pražských cyklostezek kolem Vltavy, která vede přes Troju až do Klecánek. Stačí v Troji nasednout na kolo, hodit starosti za hlavu a udělat si výlet do věhlasného pivovaru v Úněticích. Po cestě si navíc U Lasíků pochutnáte na věhlasných domácích koláčích, za kterými jezdí turisté z celé republiky. Příjemný výlet vás čeká ale i po cyklostezce opačným směrem. Během pár minut se dostanete do Stromovky, kde si užijete všechno od cyklistiky a běhu přes in-line brusle až po letní pikniky s přáteli.  

Luxusní penthouse Troja 550m
Luxusní penthouse Troja 550m, Praha 7

Adrenalinoví nadšenci pak mohou zavítat do sportovního areálu Loděnice. Ten nabízí rafting a jízdu na kánoích i kajacích na klidné i divoké vodě. Jestli nemáte vlastní vybavení či jste úplní začátečníci, nezoufejte. Vybavení vám zapůjčí, stejně jako vás naučí sjíždět řeku.  

Pár vypadl z lodě
Pár vypadl z lodě • Zdroj: Profimedia

Relax při jízdě na koni i józe

Žena cvičí jógu
Žena cvičí jógu • Zdroj: Pixabay/StockSnap

Pokud se však radši než z lodě díváte na svět z koňského hřbetu, to pravé místo najdete na Císařském ostrově mezi Stromovkou a Trojou. V jezdecké škole Praha 7 můžete vyrazit na projížďku, ať už sám či s instruktorem.

Raději se držíte při zemi? Nastartujte den lekcí jógy! V Jóga Holešky jste z Troji za pár desítek minut pěšky, stejně tak i v Octárně – jen přejdete přes Trojský most. Jestli máte pár minut navíc, můžete cestu spojit s osvěžující procházkou ranní Stromovkou.

Výstavy, kina i divadla

Ženský mim v divadle
Ženský mim v divadle • Zdroj: freepik.com/photos/frame

Protože zdravá mysl je stejně důležitá jako tělo, neměli bychom zapomínat ani na kulturu, která obohacuje ducha. Vyrazit za ní můžete třeba do centra současného umění Dox, které se pyšní výstavami současného umění, architektury a designu. Výstavy a koncerty všech typů naleznete na pražském Výstavišti, stejně jako Matějskou pouť nebo Mořský svět.  

Patříte k vášnivým filmovým fanouškům? Pak zamiřte do Biooka, které se zaměřuje netradiční a artovou produkci. Pokud vás více lákají prkna, která znamenají svět, určitě vás potěší proslulé Divadlo GoJa, které se nachází v ikonické pyramidě.  

Luxusní triplex se zahradou Praha 7 - 191m
Luxusní triplex se zahradou Praha 7 - 191m, Praha 7

Kavárenské trendy v malíku

Káva
Káva • Zdroj: Pixabay/StockSnap

Místo krve vám v žilách proudí kafe a k tomu rádi sledujete nejnovější kavárenské trendy? Máme pro vás dobrou zprávu! Přilehlé Holešovicích jsou jedním z míst, které je nastolují! Je tu tolik ikonických podniků, že opravdu neradíme vyzkoušet je všechny během jednoho dne, protože z takového množství kofeinu byste nemuseli spát další týden.

Předem vás upozorňujeme, že při domlouvání snídaní a brunchů s přáteli budete mít problém! Nebudete totiž vědět, který z osobitě vypadajících podniků vyzkoušet dříve. Sendviče i koláčky vám rádi připraví například v Cafe Letka, pokud rádi posedáváte na zahrádce a sledujete šrumec ulice, doporučujeme Bistro 8. A až vás bude honit mlsná nebo vás přepadne špatná nálada, vyrazte na vafle do Waf-Waf, které zlepší i ten nejpošmournější den. A to jak vaflemi, tak svým pestrobarevným interiérem.

Steak i burger? Sem s tím! 

Pár na večeři
Pár na večeři • Zdroj: Profimedia

Kde se naobědvat a navečeřet? To je ta nádherná věc na Holešovicích. Nabídka jídla je zde takřka neomezená. Zatímco na jednom rohu si milovníci masa pochutnají na šťavnatém steaku ve Stejkárně Holešovice, o pár ulic dál můžete vyrazit na pořádný burger do Hillbilly či do Burgeru Letná. Pokud se cítíte na exotiku, mexické quesadilly a burrita na vás jen čekají v Burrito Loco. Nebo byste radši výborné vietnamské Bún bò Nam Bô? Protože ho seženete téměř na každém rohu. Pokud ani potom nebudete unavení, proč neprotančit noc s oblíbeným drinkem v ruce v klubu Cross, Misch Masch v klubu Stromoffka?

Láká vás klid přírody, skvělá dostupnost do centra a nekonečné množství zážitků? Už víte, kde je najít.

Luxusní kancelář na prodej v Troji 48m
Luxusní kancelář na prodej v Troji 48m, Praha 7
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Video

Galerie (0)

View photo gallery

O autorovi

Jsem zapálená do cestování, dobrého jídla a kultury všeho druhu. Volné chvíle trávím ráda v přírodě, ideálně s běžeckými botami na nohou. Vždy mě potěší hrnek kávy.
Linda Veselá
Y&T Luxury Property Prague Czech Republic s.r.o.
Myslíkova 245/3, 110 00 Prague 1, Czech Republic
info@ytpi.cz
+420 224 282 506
Luxusní bydlení Praha
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej na Praze 7 - 124m
Praha 7

Byt na prodej na Praze 7 - 124m

3 + KK 124 m²
19 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 311m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 311m

4 + KK 311 m², ter. 95 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Troja 152m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 152m

2 + KK 152 m²
29 050 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 301m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 301m

4 + 1 301 m², ter. 43 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 400m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 400m

6 + KK 400 m², ter. 71 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha
Praha 1

Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha

4 + KK 221 m², ter. 75 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej v Pařížské ulici-134m2
Praha 1

Luxusní byt na prodej v Pařížské ulici-134m2

4 + 1 134 m², bal. 2 m²
49 750 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m
Praha 1

Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m

4 + 1 130 m²
20 755 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město

7 + KK 259 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 53 m², bal. 3 m²
11 850 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 700 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 920 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - V Tower - 112
Praha 4

Luxusní byt na prodej - V Tower - 112

3 + KK 112 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m
Praha 5

Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m

5 + KK 251 m², ter. 26 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej Praha
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej Praha

4 + 1 242 m², ter. 68 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m

2 + 1 49 m², bal. 2 m²
5 746 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m

3 + KK 105 m²
10 934 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt v historické budově Praha 6 - 210m
Praha 6

Byt v historické budově Praha 6 - 210m

4 + KK 210 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m
Praha 8

Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m

2 + KK 100 m², bal. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m

2 + 1 60 m²
6 589 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m

2 + 1 73 m²
7 490 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 76m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 76m

2 + 1 81 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Staré Město - 155m2
Praha 1

Luxusní byt na prodej, Staré Město - 155m2

3 + 1 155 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Petrská čtvrť - 85m
Praha 1

Luxusní byt na prodej - Petrská čtvrť - 85m

1 + KK 87 m², ter. 17 m²
13 700 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

4 + 1 197 m², ter. 22 m²
56 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 1 - Josefov
Praha 1

Luxusní byt na prodej - Praha 1 - Josefov

4 + KK 160 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního atypického bytu na Praze 1
Praha 1

Prodej luxusního atypického bytu na Praze 1

3 + KK 80 m², bal. 2 m²
15 405 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 1 - Nové Město - 118m
Praha 1

Byt na prodej - Praha 1 - Nové Město - 118m

4 + KK 118 m², ter. 24 m²
15 826 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej na Starém Městě 135m
Praha 1

Byt na prodej na Starém Městě 135m

3 + 1 135 m²
33 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 1+1, Nové Město, 32
Praha 1

Prodej bytu 1+1, Nové Město, 32

1 + 1 32 m²
6 300 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Pařížská 205m
Praha 1

Luxusní byt Pařížská 205m

5 + KK 205 m², ter. 40 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Malá Strana - Praha 1
Praha 1

Luxusní byt na prodej - Malá Strana - Praha 1

3 + 1 122 m², bal. 6 m²
35 700 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní investiční byt - Praha 1 - 80m
Praha 1

Luxusní investiční byt - Praha 1 - 80m

2 + KK 80 m²
11 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Nové Město - 109m
Praha 1

Luxusní byt Nové Město - 109m

3 + KK 109 m²
18 942 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt Malá Strana 286m
Praha 1

Byt Malá Strana 286m

9 + KK 286 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Malá Strana 110m
Praha 1

Byt Malá Strana 110m

3 + 1 110 m²
22 989 508 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt Malá Strana 178m
Praha 1

Byt Malá Strana 178m

5 + 1 178 m²
37 010 492 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk, Praha - Vinohrady, 69m
Praha 2

Prodej bytu 3+kk, Praha - Vinohrady, 69m

3 + KK 77 m², bal. 8 m²
10 503 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 2+kk, Praha - Vinohrady, 51m
Praha 2

Prodej bytu 2+kk, Praha - Vinohrady, 51m

2 + KK 57 m², bal. 6 m²
7 929 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk, Praha - Vinohrady, 69m
Praha 2

Prodej bytu 3+kk, Praha - Vinohrady, 69m

3 + KK 8 m², bal. 8 m²
10 249 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 1+kk, Praha - Vinohrady, 28m
Praha 2

Prodej bytu 1+kk, Praha - Vinohrady, 28m

1 + KK 36 m², bal. 8 m²
5 096 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 2+kk, Praha - Vinohrady, 51m
Praha 2

Prodej bytu 2+kk, Praha - Vinohrady, 51m

2 + KK 7 m², bal. 7 m²
7 748 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 2+kk, Praha - Vinohrady, 45m
Praha 2

Prodej bytu 2+kk, Praha - Vinohrady, 45m

2 + KK 54 m², bal. 9 m²
7 076 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk, Praha - Vinohrady, 69m
Praha 2

Prodej bytu 3+kk, Praha - Vinohrady, 69m

3 + KK 10 m², ter. 10 m²
13 534 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 2+kk, Praha - Vinohrady, 46m
Praha 2

Prodej bytu 2+kk, Praha - Vinohrady, 46m

2 + KK 57 m², ter. 11 m²
8 690 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 2+kk, Praha - Vinohrady, 51m
Praha 2

Prodej bytu 2+kk, Praha - Vinohrady, 51m

2 + KK 59 m², ter. 8 m²
10 471 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 2 - Nové Město - 24m
Praha 2

Byt na prodej - Praha 2 - Nové Město - 24m

1 + KK 24 m²
4 360 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 2+kk, Praha - Vinohrady, 46m
Praha 2

Prodej bytu 2+kk, Praha - Vinohrady, 46m

2 + KK 56 m², bal. 10 m²
7 317 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 87 m², ter. 33 m²
14 875 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 87 m², ter. 33 m²
14 881 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + 1 84 m², ter. 15 m²
16 344 250 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + 1 84 m², ter. 14 m²
16 380 750 Kč
Zobrazit nemovitost
Rodinný dům na prodej - Braník - 217m
Praha 4

Rodinný dům na prodej - Braník - 217m

5 + KK 217 m²
24 358 334 Kč
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 4 - Záběhlice - 131m
Praha 4

Byt na prodej - Praha 4 - Záběhlice - 131m

4 + KK 131 m², ter. 30 m²
12 144 556 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 147m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 147m

3 + KK 147 m², ter. 29 m²
17 366 700 Kč
Zobrazit nemovitost
Loft na prodej Smíchov - Praha 5 - 151m
Praha 5

Loft na prodej Smíchov - Praha 5 - 151m

3 + KK 151 m², ter. 28 m²
18 906 800 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 94m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 94m

3 + KK 94 m², ter. 10 m²
12 546 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 130m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 130m

4 + KK 130 m², bal. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Loft na prodej Smíchov - Praha 5 - 133m
Praha 5

Loft na prodej Smíchov - Praha 5 - 133m

3 + KK 133 m², ter. 15 m²
16 588 200 Kč
Zobrazit nemovitost
Loft na prodej Smíchov - Praha 5 - 156m
Praha 5

Loft na prodej Smíchov - Praha 5 - 156m

3 + KK 156 m², ter. 37 m²
17 658 400 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 - 52m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 - 52m

1 + KK 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 112m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 112m

3 + KK 113 m², ter. 35 m²
12 519 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 119m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 119m

3 + KK 119 m², bal. 11 m², ter. 25 m²
12 064 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 171m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 171m

5 + KK 197 m², bal. 26 m²
27 141 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 59m
Praha 5

Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 59m

2 + KK 64 m², bal. 5 m²
7 459 600 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 57m
Praha 5

Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 57m

2 + KK 62 m², bal. 5 m²
7 771 600 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 57m2
Praha 5

Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 57m2

2 + KK 66 m², bal. 9 m²
8 101 200 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 59m
Praha 5

Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 59m

2 + KK 64 m², bal. 5 m²
7 913 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 61m
Praha 5

Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 61m

2 + KK 66 m², bal. 5 m²
8 399 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 91m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 91m

3 + KK 91 m², ter. 10 m²
11 449 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 5 - Smíchov- 62m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha 5 - Smíchov- 62m

2 + KK 62 m², bal. 5 m²
8 350 600 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 185m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 185m

5 + KK 185 m², bal. 5 m², ter. 21 m²
26 564 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 5 - 104m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha 5 - 104m

2 + KK 104 m², bal. 11 m², ter. 19 m²
10 290 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní loft na prodej Smíchov - Praha 5
Praha 5

Luxusní loft na prodej Smíchov - Praha 5

3 + KK 229 m², ter. 37 m²
26 927 700 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 159m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 159m

4 + KK 159 m², ter. 23 m²
22 039 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 58m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 58m

2 + KK 58 m²
7 761 100 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 57m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 57m

2 + KK 57 m²
7 784 300 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 77m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 77m

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
11 581 300 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 63m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 63m

2 + KK 63 m²
8 389 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 102m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 102m

3 + KK 102 m², ter. 11 m²
13 114 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 149m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 149m

4 + KK 149 m², ter. 11 m²
20 989 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 132m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 132m

4 + KK 132 m², ter. 12 m²
17 595 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasami Hřebenky - 426m
Praha 5

Luxusní byt s terasami Hřebenky - 426m

5 + KK 387 m², bal. 26 m², ter. 118 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasami Hřebenky - 248m
Praha 5

Luxusní byt s terasami Hřebenky - 248m

5 + KK 249 m², bal. 10 m², ter. 16 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 6 - 101
Praha 6

Prodej luxusního bytu, Praha 6 - 101

5 + KK 101 m², bal. 6 m²
11 950 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 5+kk - Bubeneč - Praha
Praha 6

Prodej bytu 5+kk - Bubeneč - Praha

5 + KK 385 m², bal. 14 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní triplex se zahradou Praha 6 - 234m
Praha 6

Luxusní triplex se zahradou Praha 6 - 234m

5 + KK 234 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 50m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 50m

1 + 1 50 m², bal. 2 m²
5 892 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 53m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 53m

2 + 1 55 m², bal. 2 m²
6 198 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 110m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 110m

2 + 1 110 m², ter. 57 m²
6 680 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej na Praha 6 - 135m
Praha 6

Byt na prodej na Praha 6 - 135m

5 + KK 135 m², ter. 15 m²
8 929 856 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt v barokní budově Praha 6 - 232m
Praha 6

Luxusní byt v barokní budově Praha 6 - 232m

4 + KK 232 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej Praha 6 - 502m
Praha 6

Bytový dům na prodej Praha 6 - 502m

Atypický 502 m²
49 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 8 - Troja - 123m
Praha 8

Luxusní byt na prodej - Praha 8 - Troja - 123m

3 + KK 123 m², ter. 22 m²
24 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 145m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 145m

4 + KK 145 m², ter. 6 m²
14 980 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m

2 + KK 60 m², ter. 7 m²
6 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 45m
Praha 8

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 45m

1 + KK 42 m², ter. 10 m²
4 991 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou na prodej - Praha 9
Praha 9

Luxusní byt s terasou na prodej - Praha 9

3 + KK 114 m², ter. 36 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila k prodeji, Praha 5 - 257m
Praha 5

Luxusní vila k prodeji, Praha 5 - 257m

5 + 1 257 m²
32 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 550m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 550m

Atypický 550 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt v Troji 149m
Praha 7

Luxusní byt v Troji 149m

3 + KK 149 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Troja 89m
Praha 7

Luxusní byt Troja 89m

2 + KK 89 m², ter. 10 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou Troja 233m
Praha 7

Luxusní byt se zahradou Troja 233m

5 + KK 233 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Troja 384m
Praha 7

Luxusní byt Troja 384m

4 + KK 197 m², ter. 56 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Troja 155m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 155m

4 + KK 155 m², ter. 15 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Luxusní vila na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej s pozemkem na Praze
Praha 5

Luxusní vila na prodej s pozemkem na Praze

9 + 2 576 m²
75 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 5-576m
Praha 5

Luxusní vila na prodej na Praze 5-576m

9 + 2 576 m²
60 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej Praha 5 - 1104m
Praha 5

Vila na prodej Praha 5 - 1104m

11 + KK 664 m²
72 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej Praha 6 - 502m
Praha 6

Vila na prodej Praha 6 - 502m

Atypický 502 m²
49 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 6 - Nebušice
Praha 6

Luxusní vila na prodej, Praha 6 - Nebušice

7 + KK 261 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha 6 - 232m
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha 6 - 232m

4 + KK 232 m²
27 838 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha 6 - 230m
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha 6 - 230m

4 + KK 230 m²
27 613 100 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha 6 - 257m
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha 6 - 257m

5 + KK 257 m²
28 356 100 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha 6 - 210m
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha 6 - 210m

4 + KK 210 m²
25 868 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej - Praha

9 + 1 364 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila ve Střešovicích 2134m
Praha 6

Luxusní vila ve Střešovicích 2134m

986 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na Hanspaulce 940m
Praha 6

Luxusní vila na Hanspaulce 940m

Atypický 940 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt v Troji
Praha 7

Luxusní byt v Troji

1 + KK 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na Praze 6 - 105m
Praha 7

Byt na Praze 6 - 105m

4 + KK 105 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 7 - Holešovice
Praha 7

Luxusní byt na prodej - Praha 7 - Holešovice

4 + KK 121 m², bal. 5 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 7 - Troja - 113m
Praha 7

Luxusní byt na prodej - Praha 7 - Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 13 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Troja 145m
Praha 7

Luxusní byt Troja 145m

3 + KK 145 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu s terasou Praha 7 - Bubeneč - 130m
Praha 7

Prodej bytu s terasou Praha 7 - Bubeneč - 130m

4 + KK 130 m², ter. 9 m²
Prodáno
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 7 - 90m
Praha 7

Luxusní byt na prodej Praha 7 - 90m

2 + KK 90 m², bal. 8 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 7 - 67m
Praha 7

Luxusní byt na prodej Praha 7 - 67m

2 + KK 67 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Praha 6 - 96m
Praha 7

Byt na prodej Praha 6 - 96m

3 + KK 96 m²
Prodáno
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou Troja
Praha 7

Luxusní byt se zahradou Troja

2 + KK 89 m², ter. 22 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasami Praha 7 - 571m
Praha 7

Luxusní byt s terasami Praha 7 - 571m

6 + KK 571 m², ter. 262 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Troja 136m
Praha 7

Luxusní byt Troja 136m

4 + KK 157 m², ter. 21 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Holešovice 186m
Praha 7

Luxusní byt Holešovice 186m

5 + KK 224 m², bal. 19 m², ter. 33 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej v Holešovicích 92m
Praha 7

Byt na prodej v Holešovicích 92m

3 + KK 113 m², ter. 21 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem - 61m2
Praha 7

Luxusní byt s výhledem - 61m2

2 + KK 61 m², bal. 6 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Troja 192m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 192m

4 + KK 192 m², ter. 35 m²
Prodáno
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou Troja 60m
Praha 7

Luxusní byt se zahradou Troja 60m

2 + KK 60 m², ter. 9 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Troja 58m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 58m

2 + KK 58 m², ter. 9 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Troja 111m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 111m

3 + KK 111 m², ter. 12 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 6 - 81m
Praha 7

Luxusní byt Praha 6 - 81m

2 + KK 81 m², ter. 13 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 7 - 204m
Praha 7

Luxusní byt na prodej Praha 7 - 204m

4 + KK 204 m², bal. 26 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 7 - 105m
Praha 7

Luxusní byt Praha 7 - 105m

3 + KK 105 m², ter. 13 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Troja 64m
Praha 7

Luxusní byt Troja 64m

2 + KK 64 m², ter. 8 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Troja 80m
Praha 7

Luxusní byt Troja 80m

2 + KK 80 m², ter. 10 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Troja 101m
Praha 7

Luxusní byt Troja 101m

3 + KK 101 m², ter. 13 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Troja 137m
Praha 7

Luxusní byt Troja 137m

3 + KK 137 m², ter. 29 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Troja 109m
Praha 7

Luxusní byt Troja 109m

3 + KK 109 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Troja 111m
Praha 7

Luxusní byt Troja 111m

3 + KK 111 m², ter. 12 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Troja 107m
Praha 7

Luxusní byt Troja 107m

3 + KK 107 m², ter. 13 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Troja 172m
Praha 7

Luxusní byt Troja 172m

4 + KK 172 m², ter. 26 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Troja 176m
Praha 7

Luxusní byt Troja 176m

4 + KK 176 m², ter. 25 m²
Prodáno
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Troja 108m
Praha 7

Luxusní byt Troja 108m

3 + KK 108 m², ter. 11 m²
Prodáno
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Troja 84m
Praha 7

Luxusní byt Troja 84m

3 + KK 84 m², ter. 13 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Troja 57m
Praha 7

Luxusní byt Troja 57m

2 + KK 57 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Troja 37m
Praha 7

Luxusní byt Troja 37m

1 + KK 37 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 6 - 113m
Praha 7

Luxusní byt se zahradou na Praze 6 - 113m

3 + 1 113 m², ter. 10 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou Praha 7 - 109m
Praha 7

Luxusní byt se zahradou Praha 7 - 109m

3 + 1 109 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou Praha 7 - 106m
Praha 7

Luxusní byt se zahradou Praha 7 - 106m

3 + 1 106 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou Troja 105m
Praha 7

Luxusní byt se zahradou Troja 105m

3 + KK 105 m², ter. 15 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Troja 65m
Praha 7

Luxusní byt Troja 65m

3 + KK 65 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Praha 7 - 102m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Praha 7 - 102m

3 + KK 102 m², ter. 16 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Praha 7 - 137m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Praha 7 - 137m

4 + KK 137 m², ter. 17 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Troja 123m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 123m

3 + KK 123 m², ter. 13 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Troja 160m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 160m

4 + KK 160 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Troja 135m
Praha 7

Luxusní byt Troja 135m

3 + KK 135 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní loft s terasou Troja 233m
Praha 7

Luxusní loft s terasou Troja 233m

4 + KK 233 m², ter. 33 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Troja 94m
Praha 7

Luxusní byt na prodej Troja 94m

3 + KK 94 m², bal. 3 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 444m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 444m

Atypický 444 m², ter. 12 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasami u řeky 276m
Praha 7

Byt s terasami u řeky 276m

5 + KK 276 m², ter. 92 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt u řeky 107m
Praha 7

Byt u řeky 107m

4 + KK 107 m², ter. 7 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 7 - 140m
Praha 7

Luxusní byt Praha 7 - 140m

4 + KK 107 m², ter. 6 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 7 - 570m
Praha 7

Luxusní byt Praha 7 - 570m

6 + KK 570 m², ter. 259 m²
Prodáno
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 7 - 523m
Praha 7

Luxusní byt Praha 7 - 523m

6 + KK 523 m², ter. 186 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 7 - 253m
Praha 7

Luxusní byt Praha 7 - 253m

5 + KK 253 m², ter. 79 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 7 - 193m
Praha 7

Luxusní byt Praha 7 - 193m

4 + KK 193 m², ter. 50 m²
Prodáno
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 7 - 191m
Praha 7

Luxusní byt Praha 7 - 191m

4 + KK 191 m², ter. 48 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 199m Holešovice
Praha 7

Luxusní byt 199m Holešovice

5 + KK 261 m², ter. 62 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Holešovice 198m
Praha 7

Luxusní byt Holešovice 198m

5 + KK 198 m², bal. 11 m², ter. 19 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Bubeneč 205m
Praha 7

Byt na prodej Bubeneč 205m

7 + KK 195 m², bal. 4 m², ter. 5 m²
Prodáno
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Bubeneč 74m
Praha 7

Byt na prodej Bubeneč 74m

3 + KK 74 m², bal. 5 m²
Prodáno
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na prodej Praha 7 - 163m
Praha 7

Mezonetový byt na prodej Praha 7 - 163m

4 + KK 158 m², bal. 4 m², ter. 15 m²
Prodáno
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu Praha 7 - 58m
Praha 7

Prodej bytu Praha 7 - 58m

2 + KK 55 m², bal. 2 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu Bubeneč 53m
Praha 7

Prodej bytu Bubeneč 53m

2 + KK 50 m², bal. 5 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Bubeneč 53m
Praha 7

Byt na prodej Bubeneč 53m

2 + KK 50 m², bal. 5 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Praha 7 - 54m
Praha 7

Byt na prodej Praha 7 - 54m

2 + KK 54 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na prodej Praha 7 - 90m
Praha 7

Mezonetový byt na prodej Praha 7 - 90m

3 + KK 86 m², ter. 7 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Praha 7 - 94m
Praha 7

Byt na prodej Praha 7 - 94m

3 + KK 91 m², bal. 4 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Praha 7 - 95m
Praha 7

Byt na prodej Praha 7 - 95m

3 + KK 92 m², bal. 4 m²
Prodáno
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Praha 7 - 96m
Praha 7

Byt na prodej Praha 7 - 96m

3 + KK 92 m², bal. 4 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks