Top hledané
Výsledky (0)
Miss Czech Republic má svou vítězku

Osmnáctiletá Denisa Spergerová je novou Miss Czech Republic 2019

Jana Fikotová
08. února 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Prchalová, Spergerová, Boichenko

Ve čtvrtek se v brněnském Boby Centru konala Miss Czech Republic 2019, kterou vyhrála omnáctiletá studentka Denisa Spergerová z Českých Budějovic. Na druhém místě skončila Maria Boichenko z Prahy a třetí je Andrea Prchalová z Havlíčkova Brodu. Miroslava Pikolová byla zvolena Miss Social Media.

Na vítězku čeká roční pronájem bytu v Praze, luxusní automobil nebo postup na Miss World.

“Jsem překvapená a vůbec jsem to nečekala,” řekla hned po vítězství Spergerová, jejímž snem je věnovat se modelingu a cestovat.

Denisa Spergerová měří 182 centimetrů, a přestože jsou její míry 85-60-93, ze všeho nejvíc miluje italskou a asijskou kuchyni. 

Během luxusního večera vystoupila zpěvačka Victoria Velvet, raperka Sharlota, Majk Spirit a zpěvačka Emma Drobná. Nechyběly ani módní přehlídky návrhářky Natali Ruden. Akce měla i charitativní rozměr. Peníze na dobrou věc se vybíraly ze sponzorských darů, prodeje kalendářů s finalistkami, koupě luxusní korunky/prstenu vítězky, prodeje propagačních předmětů, věcných sponzorských darů a dobrovolných příspěvků návštěvníků finálového večera.

"Výtěžek z finále poputuje pro Českou neonatologickou společnost, která se stará o novorozence," řekla ředitelka soutěže Táňa Makarenko.

"Jsem ráda, že si půjdu dneska lehnout. Práce kolem soutěže je hodně a člověk občas neví, kde mu hlava stojí," dodala.

Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m
Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m, Praha 1

Jak šel čas 

​Miss Czech Republic byla založena v roce 2010 s názvem Miss Face Czech Republic modelkou Mgr. Taťánou Makarenko. V lednu 2018 ji přejmenovala na MISS CZECH REPUBLIC se záměrem uspořádat v České republice soutěž krásy pro dívky ve věku od 17 do 25 let.

Vítězka jezdí reprezentovat na soutěž Miss World, první vicemiss na Miss Grand International, druhá vicemiss na Miss International a Miss Social Media na Miss Intercontinental. Jedna z dívek, která je vybrána vedením MISS CZECH REPUBLIC, jezdí reprezentovat na Miss Global. 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Miss Czech Republic
Miss Factory s.r.o. Nad Rokoskou 2361/2A, Libeň (Praha 8), 182 00 Praha
+420 774 884 327