Top hledané
Výsledky (0)
Osobitý styl britské designérky Charlotte Olympiya Dellal se již od roku 2008 podepisuje v jejich unikátních, módních a luxusních designech převážně dámské obuvi.

Charlotte Olympia Dellal - dívka, která spadla z nebe

Eva Ledecká
07. října 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Charlotte Olympia - kolekce Fall 2016

Charismatická designérka navrhuje přepychové boty a doplňky pod značkou Charlotte Olympia, kterou založila právě v roce 2008. Díky své originalitě, vybraných materiálech a luxusních modelech je vyhledávanou návrhářkou po celém světě.

Obuv a doplňky Charlotte Olympia si oblíbily ženy po celém světě

Tvorba Charlotte Olympiya Dellal byla ovlivněna hollywoodskými filmy a stylem hereček z poloviny minulého století. Vytváří luxusní, vysoce dámskou obuv a doplňky, které však nepostrádají smysl pro humor. A převážně smysl pro humor je to, co z ní dělá výjimečnou osobnost, jejíž výrobky si směle pořizují známé osobnosti. Beyoncé, Keira Knightly, Paloma Faith i Naomi Campbell se nebojí výstřednosti a na večírcích se objevují s luxusními psaníčky nebo v originální obuvi právě značky Charlotte Olympia.

Známé jsou originální modely s motivy kočičích hlav, které se objevují na jejích slavných balerínkách i pestrobarevných psaníčkách. Designérka každý rok přináší 4 unikátní kolekce, na které dámy po celém světě vždy netrpělivě čekají. A Charlotte Olympia je nikdy nezklame.

Luxusní byt na prodej na Praha 9 - 45m
Luxusní byt na prodej na Praha 9 - 45m, Praha 9

Nahlédněte do modelů, které nabízí kolekce Fall 2016.

Kočičí peněženka Feline Purse je nejpůsobivější položkou z kožené galanterie v této nové kolekci. Luxusní drobný semišový doplněk se dá použít jako psaníčko nebo jako malá kabelka na řetížku, která je jeho součástí. Feline Purse nese obličej kultovní kočky, typické pro návrhy Charlotte Olympia.

S odkazem na slavného detektiva vznikly luxusní a jedinečné botky Poirot, které jsou jako stvořené do podzimní či zimní garderóby. Kotníkové boty s růžovou přezkou z telecí kůže jsou plné stříbrného lesku, které je v podobě křišťálu zasazen také do podrážky. Díky tomuto odvážnému prvku bude jejich nositelka za chůze jen zářit.

Také slavné boty Kiss me Dolores! získali pro zimní kolekci nový půvab. Do těchto luxusních, stříbrných a ultra dámských bot na vysoké platformě se musí zamilovat každá odvážná diva, která miluje luxus, eleganci a extravaganci.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze