Ostrovy za cenu bytu. Soukromý ráj celebrit

David Copperfield, Julia Roberts nebo Mel Gibson. Hrdí majitelé ostrovů... Některé ostrovy stojí miliony, jiné nikdo nechce.
03. prosince 2021
 
Hlavní stránka Nové články

Vlastnit ostrov se zdá být splněným snem – stojí to ale hodně peněz a řekli byste, že dovolit si to mohou jen bohaté celebrity a miliardáři jako Johnny Depp, Leonardo DiCaprio nebo Mel Gibson. Ukážeme vám, že ostrov můžete získat i vy, a to za více než rozumnou cenu! S některými z těchto dostupných ostrovů jsou však spojeny zvláštní požadavky, kvůli kterým lidé s jejich koupí nepospíchají.

Žena s ananasem

„Ostrov bych chtěl, abych vypadl z běžné civilizace, měl klid, načerpal novou energii. Na dovolené bych neměl takový klid jako na ostrově, protože na ostrově bych byl jen já sám se sebou. Kdo by si nepřál mít vlastní ostrov,“

říka pre LP-Life. cz Slovák Miroslav Kurda, kterému se zdá koupě ostrova velmi dobrý nápad.

„Vlastnit jeden z těch soukromých ostrovů mi zní jak platit za uvíznutí na pustém ostrově,“

mluví pro LP-Life.cz Čech Martin Pilar, kterému se myšlenka mít vlastní ostrov líbí.

Celebrity skupují ostrovy

Leonardo diCaprio

Leonardo DiCaprio
Leonardo DiCaprio • Zdroj: Zizoo

Populární herec a lamač ženských srdcí koupil v roce 2005 ostrov Blackadore Caye u pobřeží Belize za 1,75 milionu dolarů. Odborníci předpovídají, že po dokončení výstavby bude středisko během 20 let generovat příjmy ve výši více než 203 milionů dolarů. Herec chce z ostrova vytvořit světový příklad ekologického resortu.

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí, Praha 6

Michael Schumacher

Michael Schumacher
Michael Schumacher • Zdroj: Profimedia

Michael Schumacher se dočkal exkluzivního dárku na rozloučenou se světem F1. Stal se majitelem ostrova v Dubaji, který mu věnoval jeho obdivovatel, šejk Muhammad bin Rašíd Maktúm, příslušník vládnoucí dynastie Spojených arabských emirátů. Ostrov má hodnotu 7 milionů dolarů.

Shakira

Shakira
Shakira • Zdroj: Zizoo

Věděli jste, že i Shakira má svůj vlastní soukromý ostrov, kam může kdykoli odletět? Ostrov má v současnosti hodnotu 12 milionů dolarů a podobně jako DiCaprio má Shakira i lidé, s nimiž ostrov spoluvlastní, s pozemkem velké plány.

Mel Gibson

Mel Gibson
Mel Gibson • Zdroj: Zizoo

Legendární herec Mel Gibson se rozhodl koupit vlastní ostrov, aby si odpočinul od pozornosti médií a unikl dost daleko od zvědavých paparazzi. Podle všeho koupil ostrov Mago (Mango) v roce 2005 za cenu 15 milionů dolarů. Gibson na ostrově holduje jednoduchému farmářskému stylu života.

Brian Adams

Ostrov Mustique.
Ostrov Mustique. • Zdroj: Profimedia

Mick Jagger, David Bowie nebo Bryan Adams. Ti všichni vlastnili domy na ostrově Mustique. Kanadská superstar byla spojována s některými z nejžádanějších žen světa – včetně princezny Diany. Když Bryan na ostrově zrovna není, pronajímá svůj dům za krásných 14 000 dolarů týdně, samozřejmě mimo sezónu.

Julia Roberts

Julia Roberts
Julia Roberts • Zdroj: Profimedia

Ikonická herečka vlastní ostrov na Bahamách v hodnotě 4,5 milionů dolarů. Na Bahamách je v dobré společnosti – mezi její sousedy patří například Nicolas Cage, Lenny Kravitz nebo John Travolta.

Eddie Murphy

Eddie Murphy
Eddie Murphy • Zdroj: Zizoo

Murphy koupil v roce 2007 ostrov Rooster Cay za 11 milionů dolarů. Komik vlastní více než 6 hektarů nedotčené tropické půdy. Nejde přitom o první ostrov, který na Bahamách zakoupil. V minulosti mu patřil ostrov v oblasti zvané Pearl Cay, takže si zjevně zamiloval blankytně modré moře a bílé písečné pláže. Nikdo přesně neví, co Eddie Murphy na ostrově dělá, ale lze říci, že stejně jako Julia Roberts, i on si užívá klidný životní styl daleko od médií.

Prodej luxusního bytu, Troja - 107m2
Prodej luxusního bytu, Troja - 107m2, Praha 7

Nicolas Cage

Nicholas Cage
Nicholas Cage • Zdroj: Profimedia

Známý herec Nicolas Cage koupil v roce 2006 exkluzivní ostrov v souostroví Exhuma na Bahamách za 2 miliony dolarů. Ostrov se nachází téměř 140 kilometrů jihovýchodně od hlavního města Nassau, takže si mohl být jistý, že ho během prázdnin nebudou rušit kamery ani novináři. I když skýtá vynikající místa pro rybaření a dostatek prostoru pro výstavbu, je ostrov naprosto nevybavený. K tomu, aby tam něco vybudoval, by bylo třeba spousty času a energie. Herec zvažuje prodej za 5,5 milionů dolarů.

David Copperfield

David Copperfield
David Copperfield • Zdroj: Zizoo

V investování na Bahamách zřejmě nikdo nepřekoná mága Davida Copperfielda. Osobně mu patří až 11 ostrovů, které dále pronajímá dalším slavným osobnostem. Není tajemstvím, že do ostrovů investoval více než 50 milionů dolarů a veřejnosti dokonce tvrdil, že na jednom z nich objevil pramen věčného mládí.

Johnny Depp

Johny Depp
Johny Depp • Zdroj: Zizoo

Depp objevil krásu ostrova Little Halls Pond Cay v roce 2004, když na Bahamách natáčel první Piráty z Karibiku, a ihned se rozhodl, že ho musí získat pro sebe. Za ostrov údajně zaplatil 3 miliony dolarů. Nachází se zde šest pláží, z nichž jedna je pojmenovaná „Gonzo“ a jiná „Brando“ na počest hercových mentorů Huntera S. Thompsona a Marlona Branda.

Zbytek pláží je pojmenován po členech jeho rodiny. Herec se oženil s Amber Heard v únoru 2015 a po obřadu uspořádal na ostrově bujarou party „svatební víkend“. Depp uvedl:

„Nemyslím si, že bych někdy viděl tak čisté a krásné místo. Tepová frekvence vám tu klesne asi o 20 úderů. Je to okamžitá svoboda.“

Richard Branson
Richard Branson • Zdroj: Zizoo

Dalšími celebritami, které vlastní svůj ostrov, jsou například Richard Branson, Tim McGraw a Faith Hill nebo Steven Spielberg.

Ostrovy na prodej

Žena na ostrově
Žena na ostrově • Zdroj: Unsplash

Ostrov Rangyai, Thajsko - 160 000 000 dolarů

Ostrov má rozlohu 44,5 hektaru a může se pochlubit vymoženostmi, jako je sladká voda, elektrický generátor a spolehlivý signál pro mobilní telefony.

Ostrov Rangyai, Thajsko
Ostrov Rangyai, Thajsko • Zdroj: Theceomagazine

The World Islands, Dubaj – cena dle dohody

V Dubaji se nic nedělá polovičatě. Důkazem toho jsou i „Světové ostrovy“, neboli souostroví 300 umělých soukromých ostrovů, tvarovaných podle světových kontinentů. Ostrovy jsou rozděleny do čtyř kategorií: soukromé domy, sídla, letoviska snů a komunitní ostrovy. Očekává se, že se ostrovy rozprodají vybraným soukromým developerům za ceny od 7 miliónů až po 1,8 miliardy dolarů. Šéf Virgin Group Richard Branson si už stihl koupit ostrov Velké Británie, takže majitelé budou nepochybně mezi dobrou společností...

The World Islands, Dubaj
The World Islands, Dubaj • Zdroj: The World Islands, Dubaj

Amilla Fushi Residences, Maledivy - cena dle dohody

Plně vybavený ostrov je nabízen s osmi rezidencemi přímo na pláži. Skutečným tahákem jsou soukromé pláže s bílým pískem a křišťálově čisté vody v laguně doslova přede dveřmi. Bonusem jsou ničím nerušené výhledy na Indický oceán. Ke stávajícímu vybavení patří soukromý bazén na pláži, kuchyně a luxusní obytné prostory se specializovaným personálem a golfové vozíky. 

Amilla Fushi Residences, Maledivy
Amilla Fushi Residences, Maledivy • Zdroj: Theceomagazine

Souostroví Big Grand Cay, Bahamy - 29 000 000 dolarů

Souostroví se může pochlubit dvěma hlavními rezidencemi a osmi chatami. Dům je klenotem ostrova a nabízí vše od bazénu přes přístav až po moderní domácí posilovnu. V blízkosti je sídlo se čtyřmi ložnicemi, které bylo postaveno v 50. letech minulého století a hostilo už mnohé celebrity, mimo jiné i amerického prezidenta Richarda Nixona. Na jižním konci ostrova se nachází další ubytování pro zaměstnance.

Souostroví Big Grand Cay, Bahamy
Souostroví Big Grand Cay, Bahamy • Zdroj: Theceomagazine

Ostrov Spectabilis, Bahamy - 62 000 000 dolarů

Ostrov je speciální díky hlubokému přirozenému přístupovému kanálu, který umožňuje proplout i jachtám s nízkým ponorem až k ostrovu. Je součástí souostroví Exuma Cays, mezi jehož obyvatele patří ty nejbohatší celebrity.

Ostrov Spectabilis, Bahamy
Ostrov Spectabilis, Bahamy • Zdroj: Theceomagazine

Schulzewerderův ostrov, Polsko - cena dle dohody

Díky své poloze se ostrov může pochlubit úchvatným výhledem na okolní krajinu, kopce a lesy. Důležitější ovšem je, že se nachází 260 km od Berlína a je snadno dostupný z dálnice.

Schulzewerderův ostrov, Polsko
Schulzewerderův ostrov, Polsko • Zdroj: Theceomagazine

Lake Saimaa Development, Finsko - 4 400 000 dolarů

Hledáte-li ostrov s úplně jinou atmosférou, pak by vás mohla zaujmout tato nemovitost, která se rozprostírá na 104 hektarech a zahrnuje i malý ostrov. Ten není zastavěn, což vytváří možnost vybudovat na něm jakýkoli projekt podle přání vlastníka. Díky množství přírodních krás je obzvláště atraktivní pro milovníky přírody.

Lake Saimaa Development, Finsko
Lake Saimaa Development, Finsko • Zdroj: Theceomagazine

Ostrov Pakatoa, Nový Zéland - cena dle dohody

Tento ostrov nabízí vše potřebné pro exkluzivní letovisko. K dispozici jsou dvě pláže, restaurace, bary, konferenční centrum a další zařízení. Nabízí ubytování ve 24 chatkách na pláži a 38 apartmánech.

Ostrov Pakatoa, Nový Zéland
Ostrov Pakatoa, Nový Zéland • Zdroj: Theceomagazine

Mounu Island Resort, Tonga - cena dle dohody

Pokud jde o soukromé ostrovy na prodej, nic idyličtějšího už nenajdete. Tato nemovitost je registrována jako ekologický resort a nabízí se pouze k pronájmu na dobu 50 let s obchodovatelným právem obnovy. Okolní moře je domovem plejtváka dlouhoploutvého. Zázemí ostrova tvoří vlastní restaurace, čtyři chatky, domek majitele a ubytování pro zaměstnance. Ostrov je zařazen mezi 100 nejlepších turistických ostrovů na světě.

Mounu Island Resort, Tonga
Mounu Island Resort, Tonga • Zdroj: Theceomagazine

Motu Tane, Francouzská Polynésie - 39 000 000 dolarů

Tento soukromý ostrov se nachází pouhých 10 minut od slavného Bora Bora. Na plně vybaveném ostrově se díky kosmetickému magnátovi Françoisovi Narsovi nachází i řada uměleckých prvků. Polynéské chaty a prostorné apartmány s panoramatickým výhledem na zahrady, pláž a hlavní ostrov jsou jen jedněmi z mnoha lákadel.

Motu Tane, Francouzská Polynésie
Motu Tane, Francouzská Polynésie • Zdroj: Theceomagazine

Montego Caye, Belize - 4 250 000 dolarů

Montego Caye připomíná krajinu z fantasy filmu, nachází se však pouhých 14 km od Belize ve Střední Americe. Křišťálově čisté vody odhalují bílé mořské dno, které je úžasné pozorovat a zkoumat. Ostrov se navíc nachází poblíž největšího bariérového útesu na západní polokouli. Není na něm zástavba, takže budoucímu majiteli nabízí neomezený potenciál.

Montego Caye, Belize
Montego Caye, Belize • Zdroj: Theceomagazine

Half Moon Cay, Honduras - cena dle dohody

Ostrov už téměř 40 let vlastní tatáž rodina. Pláže s bílým pískem a kokosové palmy obklopují tři zařízené domy s velkými terasami a výhledem na pláž. K vybavení patří dok, heliport a podmořské elektrické vedení z ostrova Guanaja spolu se záložními generátory.

Half Moon Cay, Honduras
Half Moon Cay, Honduras • Zdroj: Theceomagazine

Ostrovy, které nikdo nechce

Existuje mnoho ostrovů, které si dosud neumí najít své majitele.

„Mám několik obav, z nichž největší je, jak dlouho bych tu věc opravdu vlastnila. Slyšela jsem, že některé ostrovy zmizely v důsledku zvýšení hladiny vody. Technicky bych ho možná pořád vlastnila, ale nejsem dobrý plavec a nechci mít na sobě šnorchl pokaždé, když vezmu psa na procházku,“

píše čtenářka Jana Adamíkova.

 

Ostrovy Piaçabuçu, Brazílie

Ostrovy Piaçabuçu, Brazílie
Ostrovy Piaçabuçu, Brazílie • Zdroj: JSP Business Travel Company

Majitelem ne jednoho, ale hned šesti ostrovů s malebnými výhledy, ležících na řece San Francisco v severovýchodní Brazílii, se můžete stát za pouhých 80 000 dolarů. Ptáte se, v čem je háček? Ostrovy si ve skutečnosti nekupujete, ale pouze si je pronajímáte na dobu 99 let. A je tu ještě jedna věc, platíte „roční daně“. Kolik? To vám řeknou až poté, co si ostrovy koupíte.

Little Rocky Island, Kanada

Little Rocky Island, Kanada
Little Rocky Island, Kanada • Zdroj: Newverest

Tento ostrov je chráněn sousedními ostrovy před bouřemi a hurikány. Není zde žádná jiná nemovitost, takže byste si mohli postavit svůj vlastní dům snů jako první. Jeho cena je pouhých 75 000 dolarů. Proč je stále na prodej? Možná proto, že kanadský trh je soukromými ostrovy přesycen. A když přijde odliv, spojuje jej s pevninou pás země, takže už to není ostrov.

Ostrov Tillamook, USA

Ostrov Tillamook, USA
Ostrov Tillamook, USA • Zdroj: Newverest

Ostrov Tillamook není ostrov v tradičním slova smyslu, ale skála s majákem u pobřeží Oregonu. Původní cena ostrova, který se prodával už několikrát, byla 500 000 dolarů a nyní klesla na 50 000 dolarů. Potenciální kupce odrazují nejen vlny, které se prohánějí celým ostrovem, ale i historie plná různých legend, mýtů a dokonce i tragédií

Chandler Island, USA

Chandler Island, USA
Chandler Island, USA • Zdroj: Newverest

Chandler Island koupíte za 40 000 dolarů. Na ostrově je malá chatka a můžete si tam postavit i vlastní dům. Jediným problémem je, že během přílivu zaplaví voda zhruba polovinu tohoto již tak malého kousku země.

McGibbon Island, Kanada

McGibbon Island, Kanada
McGibbon Island, Kanada • Zdroj: Newverest

Malý nezastavěný ostrov v Kanadě je na prodej za méně než 30 000 dolarů. V čem je tedy problém? Každé jaro je pod vodou. Voda pokryje celý ostrov a celé měsíce na něj nikdo nemůže vkročit.

Sheep Lake Islands, Kanada

Sheep Lake Islands, Kanada
Sheep Lake Islands, Kanada • Zdroj: Vladi Private Islands
Sheep Lake Islands, Kanada
Sheep Lake Islands, Kanada • Zdroj: Newverest

Tyto malé ostrůvky porostlé stromy a obklopené křišťálově čistou vodou jezera Sheep Lake vám jistě poskytnou klid a radost, ale pravděpodobně ne příliš soukromí – jsou vzdáleny jen 25 mil od nejbližší rybářské vesnice, takže sem jezdí mnoho rybářů a ostrov už nemusí být tak soukromý. Ale pokud se s tím smíříte, můžete si zde koupit ostrov za zhruba 50 000 dolarů. Ještě jedna věc – ostrovy jsou opravdu maličké. Některé z nich jsou dost velké na to, aby se na ně vešel stan, ale nic jiného.

Fort Carroll, USA

Fort Carroll, USA
Fort Carroll, USA • Zdroj: Newverest

Za pouhých 32 000 dolarů se můžete stát vlastníkem tohoto historického umělého soukromého ostrova, postaveného na ochranu města Baltimore, avšak pod jednou podmínkou – musíte na něm obnovit opuštěnou pevnost. Proč se neprodal? Je hnízdištěm racků a volavek. Velké stavby jsou na něm zakázány. Místní podniky se pokusily ostrov zrenovovat a přeměnit ho na hotel, konferenční centrum, kasino a dokonce i vězení, tyto pokusy však byly neúspěšné.

Ostrov Maatsuyker, Austrálie

Ostrov Maatsuyker
Ostrov Maatsuyker • Zdroj: Tasmania Parks and Wildlife Service

Na tomto malém ostrově s nejjižnějším australským majákem u pobřeží Tasmánie máte možnost bydlet zcela zdarma po dobu 6 měsíců – zúčastnit se programu péče o ostrov Maatsuyker jako dobrovolník. Povinnosti zahrnují předpovědi počasí, pozorování oceánu, čištění odtoků dešťové vody, sečení trávníku a křovin.

Tak co myslíte? Máte zájem přidat některý z uvedených ostrovů do své sbírky nemovitostí? Pokud byste se stali šťastnými majiteli ostrova, máte o izolaci během pandemického období postaráno.

Zdroje: Brightside, Theceomagazine, Aktuality, BBC, Thailand, vlastní dotazování

 

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery

O autorovi

Jsem optimistkou, která se v životě snaží věci zvládat s úsměvem na tváři. Ačkoliv jsem vystudovala přírodní vědy, většinu svého života se věnuji natáčení a stříhání. Mezi mé záliby patří čtení odborných knih, cestování, vzdělávání a hlavně informační technologie.
Kristina Valachyová
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
52 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 107m2
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 107m2

3 + KK 107 m², ter. 13 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
11 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Pařížská
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Pařížská

3 + KK 148 m², bal. 8 m²
97 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 107m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 107m

3 + KK 107 m², ter. 10 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 116m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 116m

3 + KK 116 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2
Praha 2

Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2

1 + KK 36 m², bal. 1 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks