Top hledané
Výsledky (0)
Svým odchodem ublížili královně

Otec Meghan Markle promluvil: Stydím se za ni i Harryho!

Nela Štefanová
29. ledna 2020
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Meghan

Své příbuzné si člověk nevybírá a i když se někdy členové rodiny mohou zdát bezcharakterními, stále bývá pravidlem, že rodina drží pohromadě. Někdy lze ale toto tvrzení velmi těžce přijmout za své a není jiné možnosti než bratra, sestru, matku či otce jednoduše ze své blízkosti odstřihnout. Stejně tak, jako to udělala Meghan Markle, brzy již bývalá členka královské rodiny. Od té doby, co její otec, sedmdesátipětiletý Thomas Markle, nedorazil na pompézní a celosvětově sledovanou svatbu, za ním zavřela dveře. Nebo si to alespoň myslela.

Zhrzený otec Thomas před pár dny vystoupil v britské televizní show “Good morning Britain” a bez veškerých servítek a pěkně nahlas sdělil svůj názor na dceřin odchod z královské rodiny, a nezapomněl ani na prince Harryho. Na závěr jako třešničku na dortu dal také manželskému páru poněkud drsné ultimátium. 

Princ Harry, vnuk britské královny Alžběty II., a jeho manželka Meghan šokovali svět, když prostřednictvím socálních sítí zveřejnili informaci o svém plánu zbavit se královských povinností a začít žít “normální život.” Meghan, bývalé herečce, se ale opory ze strany rodiny příliš nedostalo. 

,,Myslím si, že svým rozhodnutím ublížili královně a ostatním členům. Sám jsem z toho v rozpacích a je mi královny líto. Nedává mi to smysl a stydím se za to, ”  

vyjádřil svůj pohled v britské televizi na danou situaci Thomas Markle, otec Megan, který žije v Mexiku. 

Byt na pronájem Praha 1 - 128m
Byt na pronájem Praha 1 - 128m, Praha 1

V rozhovoru také zmínil, že by si přál vidět svého vnuka Archieho a také by si konečně chtěl promluvit a setkat se se svým zetěm Harrym, se kterým doposud neměl tu čest. 

,,Pochlap se a sejdi se semnou. Promluvíme si tváří v tvář,”

vzkázal veřejně princi Harrymu. Thomas také v televizi sdělil, že jeho dcera nikdy nebyla útokem rasistických narážek kvůli svému původu, jak je v některých médiích zmiňováno. 

Chybí mi jen má dcera! 

Tento veřejný rozhovor však nebyl Thomasův prvním a zdá se že ani posledním. Ublížený tatínek totiž v minulosti poskytl desítky interview, ve kterých svou dceru velmi často kritizoval. Podle něj to ale byl jediný způsob jakým s ní mohl komunikovat. 

Otevřít v galerii (2)
Meghan a Harry
Meghan a HarryZdroj: Profimedia

Meghan toto jeho chování nijak veřejně nekomentovala a poslala mu soukromý dopis ve kterém ho prosila o to, aby její rodinu nechal být. Marná snaha. Thomas poskytl její korespondenci zahraničnímu bulváru a dopis, který měl být původně určen jen jemu obletěl celý svět. Meghan bulvární plátek za zveřejnění zažalovala a tak se zdá, že se co nevidět se svým otcem setká a zdaleka to nebude u kávy a zákusku, ale nýbrž v soudní síni. Jiný otec by asi pochopil a uznal, že to "trochu" přepískl, Thomas ale září nadšením. 

"Pokud jde o soudní řízení, jsem moc rád, že svou dceru konečně uvidím a setkám se s ní. Moc ji miluji a chybí mi,"

uvedl dále v rozhovoru Thomas. 

 

Celý rozhovor uzavřel s tím, že doufá že nyní se mu jeho dcera konečně osobně ozve a v klidu si s ním promluví. Pohrozil, že pokud se tak nestane do třiceti dnů - poskytne médiím další, ještě o něco více pikantnější rozhovor a vzhledem k tomu, že se Meghan určitě jen tak "zlomit" nenechá, je jasné, že se máme na co těšit. 

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze