Top hledané
Výsledky (0)
Představujeme vám tři luxusní modely dámských hodinek, jejíž svěží záplavu barev v kombinaci se zlatými tóny si zamilujete.

Ozdobte své zápěstí duhou: Z hodinek Michael Kors dýchá atmosféra letních dnů

Martina Šmalclová
14. července 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Speciální rubrika
Bradshaw Rainbow

Vyšperkujte se tematicky - do barev nebeské duhy

Kouzelně, optimisticky a vesele, tak na nás většinou působí optický jev vzniklý v důsledku lomu, odrazu a rozkladu světla na kapkách vody. Ano, řeč je o duze. O tom magickém úkazu, jenž se v horkých letních dnech objevuje na nebeské obloze po letním vlahém dešti. A není to jediné místo, kde ji najdete. Michael Kors se božskou duhu rozhodl zapojit do své kolekce luxusních hodinek.

Milovnice zlaté si přijdou na své

Pro milovnice zlaté máme dobrou zprávu, vybírat můžete hned ze tří luxusních modelů: Bradshaw Rainbow ve zlatém tónu a Slim Runway Rainbow a Jaryn Rainbow v růžovo-zlatém. Pokud patříte mezi příznivce stříbra, budete muset sáhnout po některém kousku z jiné kolekce.

Nejokázalejším kouskem jsou Slim Runway Rainbow

Všechny modely mají společné to, že jsou vyrobeny z nerezové oceli a hrají si s duhovými odstíny. Nejvýraznějším modelem z celé sbírky jsou hodinky Slim Runway Rainbow v ceně 375 dolarů, jejichž ciferník je luxusními barevnými tóny doslova osázený. Příliš okázalé? Možná. Stylový kousek do horkých letních dnů? Nepochybně!

Luxusní vila 5+kk na pronájem, Praha západ
Luxusní vila 5+kk na pronájem, Praha západ, Okolí Prahy

Bradshaw Rainbow a Jaryn Rainbow pro sofistikovanější vzhled

Bradshaw Rainbow a a Jaryn Ranbow patří k něžnějším a elegantnějším kouskům, které snáze zkombinujete. Zatímco první z modelů disponuje pouzdrem o průměru 43 mm a ciferníkem s římskými číslicemi, osázeným kameny v barvách duhy, Jaryn Rainbow se mohou pochlubit vysoce sofistikovaným a luxusním vzhledem. Osobitý kousek disponuje pouzdrem o průměru 36mm a jemným ženským vzhledem.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze