Top hledané
Výsledky (0)
Otevřel se nový butik Pal Zileri v Miláně, který svou vizuální stránkou odzbrojí každého, kdo má tu čest ho navštívit. My jsme tu čest měli a prostředí nás nadchlo stejně tak, jako luxusní kolekce!

Když se spojí luxusní značky Pal Zileri a Rubelli, vznikají překrásné věci!

Mgr. Jana Höger
18. dubna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Pal Zileri Tadzio

Sofistikovaný, tvůrčí a současný: Takový by měl být šatník pravého muže!

V rámci nové představy tvůrčího ředitele Rocca Lannone transformuje společnost Pal Zileri krejčovské řemeslo na celosvětový zážitek pro pánskou módu. To, co nám předvedl Rocco Lannone, je naprosto úžasné!

Jeho vize vychází z příkladného italského uznání krásy v rámci různých podnětných forem. Oznamuje mužskou elegantní povahu, která má říz. Šatník takového muže porušuje pravidla buržoazních dogmat a vyhýbá se nesouladu a chaosu. Styl je důstojný, uhlazený, propracovaný, ale zároveň používá energické a třpytivě zářivé tóny barvy, aby se projevila individuální osobnost každého muže. Kolekce také dbá na drobné nuance, které nejlépe odpovídají různým momentům jeho každodenního života. Luxusní záležitost!

Butik Pal Zileri si podal ruce se značkou Rubelli

Nová kolekce se pyšní spoluprácí se značkou Rubelli, a to náležitě. Tuto textilní návrhářskou společnost, která stojí v popředí v oblasti designu a výroby tkanin pro interiéry jistě není potřeba déle představovat. Je historicky doceňovaná a známá pro výrobu vzácných tkanin jako součást benátského dědictví a tradice. Rubelli zachytila a předvídala trendy v průběhu let, rozšiřovala a diverzifikovala své sortimenty ve jménu inovací. Nový luxusní butik Pal Zileri v centru Milána je toho pravým důkazem.

Podlehli jsme kouzlu Tadzia

V kolekci nás okouzlil zejména Tadzio batoh, který je výsledkem spolupráce se značkou Rubelli. Limitovaná edice Tadzio je luxusní backpack nejen pro vládnoucí urban styl, ale může být vaším věrným přítelem při společenských okamžicích. Jeho nenapodobitelný vzor a provedení je perfektní. Tento batoh si nespletete s žádným jiným. Cítíte to omámení také?

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 300m
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 300m, Okolí Prahy
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Pal Zileri
VIA MORIMONDO, 2/3 20143 MILANO ITALY
+39 02 84733511