Top hledané
Výsledky (0)
Pekáč buchet už do léta asi vybudovat nestihnete, pořídit luxusní plavky pro letošní sezónu ale můžete právě teď.

Pánové, jde se do plavek. Víme, co se bude v létě nosit!

Martina Šmalclová
30. května 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Orlebar Brown

Zvedání činek vs. pojídání knedlíků? Léto odhalí krále těchto disciplín!

Léto klepe na dveře, a tak je nejvyšší čas, pořídit kousek, ve kterém budete moct předvést svoji figuru. Tedy v případě, že jste podlehli kouzlu fitness a třesete se na chvíli, kdy se budete moci nést po pláži jako pánbůh. Pokud jste si v poslední době dopřávali víc knedlíků, než je zdrávo, pravděpodobně s sebou budete chtít plácnout rychle někam na deku, být neviditelným a na výše uvedený typ muže A tiše nadávat. Ať už to první nebo druhé, obojí můžete dělat v luxusních modelech, které jsme pro vás vybrali!  

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Klasiku si nechte pro obleky, u plavek volte barvy

Slunce, moře, bazén, dobrá nálada… Cítíte tu luxusní pohodu? Právě v jejím duchu byste měli volit plavky nadcházející sezóny. Klasiky si během roku užijete víc než dost, a proto se nebojte barev a výrazných vzorů, které k létu jednoduše patří. V našem TOP výběru sice několik klasických kousků najdete, stěžejní část ale tvoří pořádná divočina.

Plameňák, tuňák nebo bazén? Nosit se bude tohle všechno!

Oblíbeným motivem návrhářů se stala zvířecí říše. Luxusní značky Paul Smith, Orlebar Brown, Thorsun přichází s hravými kousky s motivy plameňáků, tukana, tuňáka nebo mořských rybek. Orlebar Brown kromě toho aplikoval na své modely letní scenérie v podobě bazénů nebo útesů.

Prodej pozemku 1200 m2, Praha
Prodej pozemku 1200 m2, Praha, Praha 5

V záplavě květin a výrazných vzorů

Čím více, tím lépe. Tak by mohlo znít motto nadcházející sezóny. Kromě výše uvedených motivů patří k hitům léta květiny, geometrické vzory nebo paisley vzor. Po květinách sáhly například luxusní značky Prada nebo Hartford, geometrické vzory vévodí značkám Ermengildo Zegna, Frescobol Carioca nebo Mollusk. Značka Etro sáhla po tradičním paisley vzoru. Jednobarevné klasiky se drží značky Ralph Lauren, Onia, Hugo Boss nebo Dolce & Gabbana.

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Pokud si nejste jistí, sáhněte po Ralph Lauren!

Léto a muži? Ach jo, každý rok si v duchu říkám, že těm mužským vlastně docela závidím. Je jedno, jestli jsou samý sval a nebo mají nějaké to kilo navíc. My ženy jsme od přírody založené tak, že hledíme především na jejich povahové a majetkové kvality jako na celek. A pokud má nějaký fitness guru mozeček jak býložravec a prázdnou šrajtofli, je to pro mě LOSER i v těch nejvíc sexy plavkách.

Ale když už tím naším sítem přece jen někdo projde, hledíme na další aspekt, a to je styl. Pokud muž nemá styl, je taky docela v háji. Proto bych všem mužům dala radu: pokud si někdy v obchodě nejste jisti, vždycky sáhněte po značce Ralph Lauren. Je to klasika, která neomrzí a nikdy s ní nic nezkazíte. Pokud jste playboy, který spíš hledá jen nějakou tu kočičku na nezávazný sex na pláži, sáhněte po lehce provokativní kolekci plavek od Dolce&Gabbana. Pokud jste businesman a milujete klasické vzory podobné těm na vašich kravatách, Etro je tou správnou odpovědí. A pokud jste gay, máte styl určitě v malíčku. 

Doufám, že je již všem absolutně všechno jasné. A příště zase tady v “Módě proti Proudu”!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze