Top hledané
Výsledky (0)
Nositelná móda pro muže, kteří mají rádi klasiku, ale nebojí se ani odvážnějších modelů!

Pánská kolekce Prada FW 18: od jednoduchosti k jungle stylu

Dominika Žejdl
24. dubna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty čtení
Speciální rubrika
Prada

Pánská kolekce Prada FW 18 je plná zajímavých, ale také velmi extravagantních modelů. Na kolekci je znát, že se luxusní módní dům vrací do 90. let, kdy jako první přišel s černým nylonem: látkou, která této značce na začátku desetiletí udělala jméno. Zapomeňte však na zastaralé modely. Prada představuje nadčasové oblečení pro muže!

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Dominika Žejdl
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Dominika Žejdl

Hlavní myšlenkou bylo vytvořit sportovní a užitečné oblečení

Ačkoliv se všechny módní domy snaží přijít vždy s jedinečnou luxusní módou, Prada tentokrát zůstává celkem při zemi. V pánské kolekci FW 18 se tak objevují jednoduché, ale velmi zajímavé modely v černé barvě. Černé bundičky, kraťasy, kalhoty, kabáty a jako doplněk nechybí „rybářské“ klobouky. Barevná paleta se skládá i z jiných přírodních odstínů, jako je bílá, hnědá, šedá a modrá. Barvy, které se dají lehce kombinovat i s odvážnějšími odstíny.

Od jednoduchosti k džungle stylu

Představte si takového klasického turistu, který cestuje a objevuje krásy deštného pralesa. Přesně takové typy nám totiž připomíná další část kolekce FW 18. Zde Prada odbíhá od minimalistické luxusní módy k extravagantnímu džungle stylu. Oblečení tak zdobí různé potisky, které jsou rozhodně nepřehlédnutelné. Potisky tvoří vzory banánů, ale také abstraktní motivy. Pokud tedy někdo hledá luxusní a stylové oblečení na cestování, rozhodně tento styl ocení.

Pronájem 2kk, Praha 1, 60m2
Pronájem 2kk, Praha 1, 60m2, Praha 1

Kostka a oversize elegance

Na podzim samozřejmě nemůže chybět ani moderní kostka, kterou jsme si mohli prohlédnout i u jiných luxusních značek. Pánský oversize kabát v hnědém a béžovém odstínu s kostkovaným vzorem je vylepšen koženými černými detaily. Tento "dědečkovský" styl střídá elegantní oversize oblečení, které vám možná bude připomínat volný elegantní styl poručíka Columba. Zapomeňte tedy na modely na tělo a připravte se na volnou a pohodlnou módu!

Dominika Žejdl

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Uniforma zpoceného údržbáře na letišti!

Pánská kolekce Prada se nesla ve stylu pracovních uniforem, ale něco tomu chybělo: nikdo totiž neprozradil jakých uniforem! Já jsem na to ale přišla: Vždyť to je jednoznačný styl údržbáře Letiště Václava Havla!

Outfit který to nejlépe vystihl je ten, který má na sobě blonďatý model s napíchanými rty á la kačer Donald: černý klóbrc, široké kalhoty, pískající pogumované boty, velká brašna, odporně vypadající svetřík s krátkým rukávem a průkazka kolem krku. Už jen při letmém pohledu jako kdybych ucítila závan zpoceného podpaží na terminálu 1… Lahůdka!

Dalším úletem je rozhodně ta vesta, která asi slouží (podle těch kapes) i jako batoh. Trošku mi to připomíná neprůstřelnou vestu...a nebo vestu naplněnou semtexem? Tak jako tak, frajírka ve žluté hučce s takovou vestou by na tom letišti rozhodně sejmuli už na příjezdový cestě. A že by to byla škoda? Ani bych neřekla, neboť celou tuhle kolekci bych nejraději viděla vyhozenou do vzduchu!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze