Top hledané
Výsledky (0)
Není letos pod Vánočním stromkem vhodnější parfém než ten, který v sobě nese příchuť budoucího roku, který se nese ve znamení Zlatého ohnivého kohouta. Dokonalé vůně podtrhující sílu zimy a přinášející svěží vzduch do pánského okolí. Darujte svému muži luxusní „zlatý parfém“.

Pánské parfémy v barvě zlatého Ohnivého kohouta

Eva Ledecká
04. prosince 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Paco Rabanne: One Million Absolutely Gold

Přinášíme vám tipy na 2 parfémy hodné letošního luxusního vánočního dárku pro muže. Jeden představuje jedinečnou kombinaci vůní zahalenou ve zlatě, druhý ověřenou kvalitu a prvotřídní vůni.

 

One Million Absolutely Gold
Intense Oud od Gucci
Intense Oud od Gucci

One Million Absolutely Gold: někdy chcete zkrátka víc

Pro muže, kteří chtějí víc, je tu jedinečný parfém od Paco Rabanne. Vysoce elegantní luxusní parfém One Million Absolutely Gold obsahuje vůně pepermintu, pomeranče a skořice. Vzrušující vůně zabalená do zlata. Muži, kteří na sebe chtějí upozornit, potřebují záhadnou, magnetickou, sexy a zároveň romantickou vůni.

Kdo je Paco Rabanne

Paco Rabbane, původem ze Španělska. Vystudoval architekturu, avšak do podvědomí vstoupil v oděvním průmyslu, kdy v roce 1966 založil svůj vlastní obchodní dům. Je známý především tím, že vytvářel oděvy z velice nevšedních materiálů, jako byl například papír nebo kov. V roce 1992 byly jeho modely představeny španělskému královskému dvoru na světové výstavě v Seville a jeho sláva byla zpečetěna. Kromě módy vyvíjí od roku 1969 jedinečné parfémy a One Million je jedním z nich. Vlastnit parfém tohoto originálního návrháře by měla být poctou každému muži.

Byt k pronájmu 4+1 s terasou a zahradou, Praha
Byt k pronájmu 4+1 s terasou a zahradou, Praha, Praha 9

Vůně Gucci, záruka jedinečnosti

Kdykoliv si pořídíte jakýkoliv produkt od značky Gucci, můžete si být jisti, že investujete do něčeho speciálního. Luxusní vůně Intense Oud není výjimkou. Tento parfém je stvořen jedinečnou kombinací kadidla, dřeva a kůže. Kadidlo neboli olibanum je vonná pryskyřice, která se získává z kůry stromů Boswellia sacra. Ceněné a jedinečné ingredince pro výrobu parfémů ze Středního východu se vztahují až k době starověkého Egypta.

Dynamická vůně pro muže v elegantním jednoduchém černém designu se zlatým víčkem je dokonalým luxusním dárkem pro muže sofistikovaného a výjimečného jako parfém sám.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze