Top hledané
Výsledky (0)
Milánský pánský fashion week za námi, jak se povedl?

Pánský fashion week představil modely pro podzim/zimu roku 2023. Vybrali jsme to nejzajímavější

Dominika Žejdl
24. ledna 2023
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Charles Jeffrey Loverboy

Je to za námi, druhý pánský fashion week letošního roku! No, musíme říci, že je zajímavější, než ten první, kde jsme vážně nemohli vůbec nic vybrat, ale Miláno to zachránilo. Díky bohu, jinak by vážně nebylo o čem psát a o to vás nechceme v žádném případě připravit. Jak se na letošní podzim/zimu připravily značky jako Dolce&Gabanna, Maison Margiela a další?

Charles Jeffrey Loverboy
Ludovic de Saint Sernin
Dolce & Gabbana
Maison Margiela

Charles Jeffrey Loverboy 

Otevřít v galerii (4)
Charles Jeffrey Loverboy
Charles Jeffrey LoverboyZdroj: Profimedia

Nejnovější britský exportní artikl, který se nově zařadil do plánu milánského fashion weeku a přináší svou jedinečnou značku do oblasti města Navigli. Kolekce AW23 byla inspirována skotským umělcem a dramatikem Johnem Byrneem, zejména jeho hrami z roku 1987 - The Slab boys Trilogy. Tým Loverboy pracoval s Byrneovým archivem, aby použil scény z jeho maleb na mnoha z modelů a musíme říci, že se to opravdu moc povedlo. 

 

Ludovic de Saint Sernin žije svůj sen!

Otevřít v galerii (4)
Ludovic de Saint Sernin
Ludovic de Saint SerninZdroj: Profimedia
Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m
Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m, Praha 1

Někdo, kdo z vás mužů rád vystavuje svoje tělo? Značka Ludovic de Saint Sernin je zastáncem sexy vystavování těla jak jen to jde. Ale muži ho milují! Kolekce pro podzim 2023 představila dokonale padnoucí modely, které odhalí a obepnou každá kousek mužského těla. Chcete upnutý top a šortky nebo třeba pánskou sukni? Máte se na co těšit. 

 

Dolce & Gabbana představila černou a Yettiho!

Otevřít v galerii (4)
Dolce & Gabbana
Dolce & GabbanaZdroj: Profimedia

Dolce & Gabbana představilo kolekci převážně v černé barvě, která znamenala návrat k podstatě značky. Dolce vita korzety přes bílé košile, tílka nebo samotné s širokými kalhotami. Byly k vidění teplákové soupravy, ale i smokingy. Většinou převažovaly elegantní večerní oděvy. Nechyběly však ani chlupaté modely připomínající Yettiho!

 

Kdo nemiluje Maison Margielu, tak začne právě teď! Aneb pojď sem Mickey...

Otevřít v galerii (4)
Maison Margiela
Maison Margiela Zdroj: Profimedia

Šílenost na mole! Aneb jen Maison Margiela umí kombinovat neslučitelné. Jeden by řekl, že to je pěkný punk. Modely s postavičkou Mickey Mouse, havajské potisky a mnoho dalších bohatých detailů, které si na první pohled zamilujete. Možná je to pro vás příliš trochu toho americko-gotického příběhu, ale nám se to zdá cool. 

 

Zdroje: autorský článek 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze