Top hledané
Výsledky (0)
Společnost Paolo Castelli je znakem nadčasového stylu s exotickými inspiracemi spojenými s nádhernou koloniální chutí. Luxusní nábytek a osvětlení této italské značky hrálo hlavní roli na Salone del Mobile 2018. A věřte, že se bylo na co dívat!

Paolo Castelli prezentuje hravost i moderní čistý styl

Mgr. Jana Höger
20. dubna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Paolo Castelli

Nádhera, kterou jsme spatřili na Salone del Mobile, Paolo Castelli

Osvětlení z kolekce Anodine jsme viděli blízka. Tento solitér v sobě skrývající příběh je doslova okouzlující. Žárovky připomínají flóru a faunu, evokují přírodu s mnohdy neurčitým tvarem. Světelný rám vypadá jako právě zapíchnuté květiny. Nám připomínají kaly. V podstatě se jedná o podstavec skládající se z řady mosazných "stonků" zakotvených na kovové základně. Zařízení pro osvětlení LED je skryto a vyzařuje světlo s nekonečnými virtuálními vlnami.

Stůl z mramoru upoutal svou majestátností a velice zvláštním netypickým rozměrem, kde snad žádná strana nebyla stejná. Pocit luxusu umocňovala zlatá noha, která majestátně podpírala stůl.

Luxusní ložnice vyžaduje luxusní postel. K vidění byly mnohé kousky ložnicového nábytku, ať už se jednalo o postele, taburety, stolky dotáhnuté do sebemenšího detailu. Stále jsou v oblibě postele s obřími čely, které plní funkci pohodlí a jsou skvostným, designovým prvkem samy o sobě.

Co nám vykouzlilo úsměv na tváři?

Podělíme se s vámi o jeden přepychový detail, který nás nenechal chladným, vzbudil u nás sympatii i pochvalný smích. Velký lustr, který by snad chtěl vlastnit každý z vás, jenž by byl zároveň luxusní dominantou obývacího pokoje, ukrýval tajemství. Při bližším zkoumání totiž narazíte na porcelánové gymnasty, kteří spíše vypadají jako písmeno S. Ani netušíte, jakou jim to dá práci v takové pozici stále viset. Jsou nádherně propracování, vyleštění a od nás mají rozhodně palec nahoru!

Prodej luxusní vily 7+kk, Praha východ - 370m2
Prodej luxusní vily 7+kk, Praha východ - 370m2, Okolí Prahy
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Paolo Castelli
PAOLO CASTELLI Via 1° Maggio, 93 - I - 40064 Ozzano Emilia (BO)
+39 051 4695511