Top hledané
Výsledky (0)
Luxusních dvacet ručně očíslovaných lahví "Opia" Extract de Parfum společnosti Yves Saint Laurent se představilo při oslavě 4 zlatých desetiletí značky. Yves Saint Laurent Beauté vyzval umělkyni Manuelu Paulu-Cavallier, aby proměnila láhev své ikonické vůně "Opium". A povedlo se. Okouzlila nás a my ji chceme také mít!

Parfém Opium: Oslava 4 luxusních desetiletí Yves Saint Laurent

Mgr. Jana Höger
16. prosince 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Luxusní parfém Opium

Luxusní parfém, který byl zakázaný!

Psal se rok 1977 a příběh legendární vůně Opia zažívá své prvopočátky. Vůně byla vytvořena z iniciativy Yves Saint Laurenta, designéra časopisu „krále módy“ Time. Zajímavostí je to, že tato ikonická vůně byla zakázána jak v Austrálii, tak i na Středním východě kvůli svému názvu evokujícímu drogu. Skutečnost je však zcela jiná: Yves Saint Laurent vybral název "Opium", aby symbolizoval závislost na životě, lásce a vášni, která může spojit dva lidi od prvního pohledu.

Parfém Opium v novém designu
Manuela Paul Cavallier
Parfém Opium v novém designu

Jaké je jeho „srdce“?

Překvapí vás smyslnými tóny mandarinky kombinované s květinovými středními tóny jasmínu a miniaturního karafiátu, se základnou obsahující jantar a pačuli.

Zanedlouho luxusní vůně dosáhla obrovských úspěchů po celém světě, zejména ve Francii, kde se prodej vyhoupl na čísla, která se neočekávala.

Vila na prodej - Klánovice - 465m
Vila na prodej - Klánovice - 465m, Praha 9

Luxusní „cover“ Opia

Tvar flakonu vypadá odvážně. Neprůhledný červený lak se skleněným oknem, kterým můžete „zahlédnout“ vůni uvnitř, vzbuzuje záblesk tajemna. Parfém Opium je inspirován malými japonskými lakovanými kazetami nazývanými inrō. Hrdě se vyjímá červený hedvábný střapec s korálkem, který přináší dotek designu. Od začátku listopadu se vydává výroční vydání se zlatým povrchem ve velmi omezeném množství. Pospěšte si, ať o něho nepřijdete.

Jaké charismatické ženy se setkaly s parfémem Opium ?

Osobnosti, které se staly tváří tohoto luxusně známého parfému byly Jerry Hall, Lindy Evangelisty, Kate Moss a nedávno Emily Blunt.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze