Top hledané
Výsledky (0)
Paříž je považovaná za město zamilovaných. Lepší místo prý na oslavy Valentýna nenajdete... Opravdu?

Pravda o Paříži: "město lásky" neexistuje!

Simona Deutou
12. února 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Tanečnice z Moulin Rouge

Paříž. Pro turisty krásná, pro běžné obyvatele (mezi které se už počítám i já) mírně hektická. Lidé tu nemají čas na sebe, natož na lásku. Na Valentýna můžete jednoduše uvíznout v kolabující dopravě, v květinářství strávíte věčnost, restaurace jsou přeplněné a před obchodem nezaparkujete.

Paříž ví jak na vás

Paříž je městem lásky z jednoduchého důvodu: je překrásná! Architektura, luxusní panorama města, kouzlo světel, šampaňské a ústřice vytvořily ideální podmínky pro zamilované. Ti cestují z celého světa, aby se prošli kouzelnou Paříží. Dokonce i francouzština je označována jako nejvíc sexy jazyk světa. Voilà...

Luxusní výlohy butiků, tuny květin, srdce a sladká atmosféra města na Valentýna vás pohltí. Některé prodejny mají větší obrat než na Vánoce, a to je silný ekonomický důvod, proč tento svátek podpořit. Lásku v tom však nehledejte!

V den zamilovaných jakoby se i s nevěstama nebe roztrhlo. Valentýn je ten "pravý" důvod na svatbu a kde jinde než v Paříži! Ale bude to svatba z lásky, nebo je to jen následování trendu?

Pronájem luxusního bytu 3+kk Pařížská, Praha
Pronájem luxusního bytu 3+kk Pařížská, Praha, Praha 1

Jak to vnímají Francouzi? Atmosféru lásky tvoří turisté. 

Při valentýnské procházce Paříží se připravte na nával turistů s balonkama a vlastním fotografem. Právě oni vytvářejí pověstný růžový opar nad francouzskou metropolí.

Francouzi vnímají Valentýn jako komerční záležitost. Jsou ale distingovaní a květiny partnerce koupí. Záleží jim totiž na tom, co si o nich myslí jiní. Návštěvu u Tiffanyho ale nečekajte!

Kam se schovat před valentýnským šílenstvím?

Navštivíte-li S Le Manoir de Paris, prožijete hrůzostrašné pařížské tajemství. Nezapomenutelný a děsivý večer pro milovníky upírů.

Zabavte se v těch nejlepších kabaretech. K těm nejluxusnejším patří Le Lido nebo Moulin Rouge. Možná tady potkáte svého vysněného muže! Hodně štestí!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Moulin Rouge
82, Bd de Clichy 75018 Paris France
+33 (0)1 53 09 82 82