Top hledané
Výsledky (0)
Extravagantní přehlídky, vzrušující prostředí a mystika Orientu. To je nezapomenutelný večer v opulentní londýnské restauraci Park Chinois.

Dekadentní extravagance v luxusní londýnské restauraci Park Chinois

Eva Ledecká
05. dubna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Vstupte červenými dveřmi do unikátního prostředí luxusní londýnské restaurace Park Chinois a otevře se vám nový a nepoznaný svět dekadence a zábavy 30. let čínské Šanghaje.

Vzrušující zábava v srdci londýnské čtvrti Mayfair

V klubu Chinois vás přivítá honosně zdobený interiér založený na čínském stylu 30. let, kde budete mít možnost ochutnat lahodnou čínskou kuchyni a luxusní koktejly. Ještě větším magnetem tohoto místa jsou však neopakovatelná živá vystoupení plná dekadence a kvalitního umění!

Dinner and dance!

Zatímco si užíváte luxusní večeři, kolem vašeho stolu se odehrává exkluzivní představení, na které jen tak nezapomenete. Koncept Dinner and dance přináší v dubnu novou show, která představuje multikulturní extravaganci, v níž se prolíná luxusní komedie, zpěv, tanec, jazz i vzrušující burlesque show! Show by se dala nazvat moderním kabaretem s klasickými prvky, které i přes své mnohdy lehce přidrzlé vystoupení v žádném případě neztrácí na kvalitě! Večírek takového formátu byste si neměli nechat ujít!

Každý týden navíc klub přivítá nového hosta, díky čemuž se vám nikdy nestane, že pokaždé zažijete stejnou show. Příkladem může být duo ze Španělska tančící žhavé flamenco nebo čínské akrobatky, nad jejichž uměním se vám bude tajit dech.

Prodej pozemku 1200 m2, Praha
Prodej pozemku 1200 m2, Praha, Praha 5

Večeře v Park Chinois slibuje nepoznané zážitky

Opulentní interiér restaurace Park Chinois je rozdělen do několika luxusních místností. Elegantní prostor pro nezapomenutelnou večeři s 25 místy pro sezení nabízí Wave Bar. Maximálně dekadentním prostředím v typicky čínské sytě vínové barvě vás přivítá Salon Rouge pro 12 hostů. Další magickou místnost představuje The Opera nebo Salon Noir určený pro intimní chvíle. Tato místnost vyniká opravdu jedinečným stylem. Osvětluje ji luxusní lustr Baccarat a svícny po stěnách.

Je jen na vás jak strávíte svůj večer v britské metropoli. Tip od nás už máte!

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Park Chinois
N°17 Berkeley Street Mayfair, London W1J 8EA, UK
+44 (0) 20 3327 8888