Top hledané
Výsledky (0)
Nekonvenční umělec, který jde proti proudu!

Pasta Oner útočí na české galerie! Své 40. narozeniny oslavuje sérií výstav

Redakční tým
11. června 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Pasta Oner

Pasta Oner, vlastním jménem Zdeněk Řanda, je jeden z nejvýraznějších představitelů současné české umělecké scény. Jeho aktuálním tvorba se týká převážně žánrové kategorie pop art a cartoon estetiky. 

Je mu vlastní akrylová malba, tvoří obrazy, velkoformátové malby ve veřejném prostoru, navrhuje prostorové objekty, plastiky, je tvůrcem graffity. Na svém kontě má přes 50 kolektivních výstav a 7 sólových. Hrdě reprezentuje Českou republiku v zahraničí, namátkou: šanghajské EXPO 2010 nebo Olympijské hry v Londýně 2012. Proslavil se úspěšnou akcí výmalby vestibulů pražského metra.

Pastova jedinečnost spočívá v ironii současné popkulturní společnosti

Pasta Oner dokáže vytříbeným způsobem reflektovat a reagovat na aktuální dění ve světě. V jeho dílech naleznete okázalost, bohatství, víru, prezentaci luxusních značek i spotřební krásu. To vše pojímá s nadsázkou a dokazuje, že vše má rub i líc.

Pronájem Luxusního mezonetu, 2+kk, Praha
Pronájem Luxusního mezonetu, 2+kk, Praha, Praha 1

Jedinečná možnost spatřit díla Pasty Onera!

Na své 40. narozeniny si nadělil luxusní dárek – výstavy po celé ČR a jednu na Slovensku. Nenechte si ujít příležitost spatřit nadčasová díla tohoto současného českého umělce!

Galerie Magna, Ostrava: 4. 6 - 14. 7. 2019

Alšova jihočeská galerie, Hluboká nad Vltavou: 9. 6. - 6. 10. 2019, výstava se zaměřuje na autorův dosud nevystavený korpus obrazů z let 2017–2018 zapůjčených kompletně ze soukromých sbírek.

Galerie KODL, Praha: 20. 6. - 30. 8. 2019, tradiční Letní výtvarný salon tentokrát v zastoupení geniálních autorů současné scény: Jan Kaláb, Pasta Oner, Jan Pištěk, Lukáš Rittstein, Hubert Scheibl a Ivana Štenclová.

Danubiana, Bratislava: 10. 6. - 27. 10. 2019, zcela nová luxusní prezentace Pastových pláten a objektů.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze