Top hledané
Výsledky (0)
Diváci ji milují, ale sama si zažívala nepěkné období. Nyní končí i v oblíbeném seriálu ZOO.

Pavla Tomicová náhle končí v seriálu ZOO. Podle zdrojů se nedostavila na natáčení a nebrala telefony

Michaela Hanelová
21. března 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Pavla Tomicová

Úspěšná a oblíbená herečka Pavla Tomicová zcela nečekaně a pro všechny překvapivě opouští seriál ZOO. Důvodem jejího odchodu je oficiálně zdravotní pauza. Podle některých se však jedná o vyhazov, který se televize Prima snaží zamaskovat touto výmluvou. Herečka totiž v posledních dvou letech prochází velmi těžkým životním obdobím, kdy ji partner po několika letech vztahu opustil kvůli mladší milence, se kterou má dítě.

Tomicová ve StarDance
Pavla Tomicová a Ondřej Malý v roce 2011

Pavla Tomicová je mezi herečkami jednou z těch, které si diváci velmi oblíbili a mají ji pevně zařazenou mezi své favority. V roce 2018, kdy se zúčastnila taneční soutěže StarDance, dokonce ještě více zhubla. Během pandemie však její váha opět vzrostla. Jak sama přiznala médiím, v té době nejedla nejzdravěji a často si dopřávala sladké limonády. Navíc nemohla kvůli covidu pracovat a omezila i svůj pohyb.

Poslední dva roky bojuje s nepříjemnými problémy

Herečka Pavla Tomicová (61) na sebe v posledních letech upoutala pozornost především svým rychlým úbytkem hmotnosti. Během velmi krátké doby zhubla 35 kilo a změnila se k nepoznání. Jedním z důvodů mohlo být i osobní trápení, neboť se po 19 letech rozvedla se svým manželem, který si našel mladší milenku, herečku Kristýnu Kociánovou, se kterou má navíc nemanželské dítě. Jak sama prozradila, tato situace ji velmi vykolejila a doslova se ocitla na hraně zdravého životního stylu. Chvilkami zanevřela na své okolí, vyhýbala se veřejnosti a odmítala chodit na společenské akce. Jak prozradila v jednom ze svých pozdějších rozhovorů, prošla si opravdovým peklem.

Prodej luxusního penthousu 4+kk 260 m², Praha
Prodej luxusního penthousu 4+kk 260 m², Praha, Praha 3

Tomicová končí v ZOO. Může za to její zdravotní stav

Televize Prima se k odchodu Pavly Tomicové nechce blíže vyjadřovat. Jak však uvedl její tiskový mluvčí, herečka údajně sama a dobrovolně požádala produkci o to, aby mohla být ze seriálu na nějaký čas uvolněna. Za jejím odchodem jsou údajně vážné zdravotní problémy, které ji momentálně znemožňují další natáčení tohoto seriálu. Prima informovala, že herečka Pavla Tomicová, která ztvárňuje veterinářku Anežku Krásnou v seriálu ZOO, se rozhodla dočasně opustit projekt na základě vlastní žádosti.

I když se natáčení finálních scén seriálu rychle blíží ke konci, umělkyně doufá, že se jí podaří se do některých z nich ještě zapojit před finálním závěrem. „Pavla Tomicová se kvůli zdravotním potížím potíží obrátila na tvůrce seriálu s žádostí o dočasné uvolnění z natáčení. Po dohodě s televizí Prima a scenáristy bylo rozhodnuto, že její příběhová linie bude na nějaký čas odsunuta. Pavle Tomicové bylo ve všem vyhověno. Zdraví má vždy přednost a s nadějí očekáváme, že se Pavla vrátí na natáčení. K jejímu odchodu se dále nebudeme vyjadřovat, protože jde o její osobní rozhodnutí," uvedl koordinátor pro veřejné vztahy Josef Ducký, jak uvádí web žena.cz.

Zdroje tvrdí, že nepřišla na natáčení

Avšak zprávy o jejím odchodu ze seriálu se začaly rozcházet již v okamžiku, kdy se objevily první komentáře o tom, co se skutečně stalo. Podle informací od zdroje blízkého produkci se herečka, ztvárňující veterinářku Anežku Krásnou, na natáčení vůbec neobjevila. Svou nepřítomnost předem neoznámila, a když se produkční tým pokoušel s herečkou navázat kontakt, byli údajně neúspěšní. Její telefon byl vypnutý a na žádné pokusy o kontakt nereagovala, což způsobilo produkci velké komplikace.

„Myslím, že to bylo ve čtvrtek, kdy měla natáčet, ale vůbec se na place neukázala. Produkce se ji snažila sehnat, ale marně. Už dříve se stalo, že nemohla přijít, ale většinou jim to dala vědět dopředu. Teď už vůbec ne," prozradil spolehlivý zdroj. A televizi to pořádně naštvalo, takže se rozhodla k ráznému kroku. Jenže zdroj z okolí navíc prozradil, že se herečka v seriálu již nikdy neobjeví a vše jsou pouhé záminky televize Prima k tomu, aby získali více času a mohli v klidu vymyslet novou dějovou linku, která by seriálovou Anežku Krásnou mohla nahradit. „Pavla Tomicová se v seriálu již vůbec neobjeví. Musí se narychlo přepisovat scénáře, měnit natáčecí plány, je kolem toho docela zmatek," dodal zdroj pro extra.cz z okolí tohoto televizního seriálu. 

Jak to dopadne není jisté

Herečka svůj konec v seriálu potvrdila, ale neupřesnila, co je důvodem jejího náhlého odchodu. Co se stane z její seriálovou postavou momentálně není jasné. Stejně tak se neví, zda se opravdu herečka do seriálu vrátí nebo jsou to pouhé spekulace k tomu, aby televize Prima uklidnila vzniklou situaci. A co si o tom myslí fanoušci tohoto pořadu? „Pavla Tomicová je skvělá herečka a věřím, že když jí není dobře, má to své důvody. Určitě se zase vrátí,“ dodala jedna ze sledujících. „Pavla Tomicová je bojovnice, která svou práci miluje. Určitě by jí nevynechala jenom tak,“ míní druhá fanynka tohoto seriálu.

Zdroje: autorský text, Facebook, extra.cz, televize Prima, žena.cz

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze